Strugurasi S-O11- BV NATI ,Rallu, Hai Theea (107)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Am citit May acum.
E prea complicat.Lasa ca ne descurcam noi.Eventual fur modelul ca nu e greu de facut.
Multumesc oricum.

37+ cu Eva Maria si mami de Razvan Gabriel 8 anisori

camady's baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Camady, felicitari!!!

Fetita e o dulceata... si are si cercei .


Lena - 34+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Ce scumpa e camady... sa fie tot asa linistita si frumoasa...
Ce repede aveti cercei...

LUME LUME..


NASTE NATI,....contractii la 5 min dilatatie de 4 cm, dureri inca ioc , doar genunchi o dor.. si e foarte emotionata... Tinem pumnii sa fie cat mai usor si repede.. si trimitem o mie de pupici..





Cea mai fericita de Elena Alexandra (24.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Hai Nati, mai ai un pic si o sa ai comoara in brate.








Lena - 34+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Camady ,ce frumoasa fata taaaaaaa ,imi place la nebunie cum arata cand e infasata la spital ,e atat de serioasa nici nu zici ca e abia nascuta ,pare mai maruta sa fie sanatoasa


Nati ,era si timpul


Aici nu mai vorbeste nimeni de gravidute?????

Pe langa faptul ca mi-e amortita mana stanga de mor,adica degetele ,bebelina mea se misca numai pe laterale ,e normal?????de parca ar sta pe orizontala
-nu mai pot dormi nici pe stanga ,nici pe dreapta ,imi da niste ghionturi ,ca niste gadilituri puternice care la un moment incep sa ma deranjeze

35+

Se pare ca va fi


:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Citat:
citat din mesajul lui alayna

Aici nu mai vorbeste nimeni de gravidute?????

Pe langa faptul ca mi-e amortita mana stanga de mor,adica degetele ,bebelina mea se misca numai pe laterale ,e normal?????de parca ar sta pe orizontala
-nu mai pot dormi nici pe stanga ,nici pe dreapta ,imi da niste ghionturi ,ca niste gadilituri puternice care la un moment incep sa ma deranjeze

35+

Se pare ca va fi


:)




Alyana, la mine de cand s-a intors cu capul in jos, adica pe la 27 sapt tot o simt doar in stanga si dreapta (mai mult in stanga). Chiar radeam de sotul meu... daca da in stanga e piciorusul, daca in dreapta tot piciorusul, daca mai sus tot piciorulul


Lena - 34+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Eu nu prea o simt in partea de sus ,cam o palma mai sus de buric e granita
La mine si-a facut un obicei si se foieste toata noaptea si ziua nu se misca ,doar foarte rar .
Noaptea numara oi cu mami si gravidutele de la odisee



Ca tot vorbeati aici de hainute,eu nici jumate din lista n-am luat ,patutul e inca in cutie trebuie asamblat ,hainute ,paturici nimic spalat si calcat Or veni si vremea lor

35+

Se pare ca va fi


:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kora_B spune:

Hai Nati
Hai bb de Nati

Camady, fetita ta e o scumpica! Iar in poza dsc00864 este leita tu!!! si doarme asa linistita Sa-ti aduca nenumarate bucurii, sa fie sanatoasa si sa aiba o viata frumoasa

Alayna, si bb meu tot pe orizontala se misca cel mai mult. Nu mai stiu pe ce parte sa dorm, in ce pozitie sa mai stau. Daca as putea preschimba in euro fiecare oaie numarata si la sarcina cu Ianni si la asta, ce de-a banet as avea!!! Oare la noapte iar semnez condica la numarat?

Dar ma consolez cu ideea ca mult a fost, putin mai e

Nici eu nu am pregatit ceva pt bebe, mai tb sa cumpar maruntisuri, saltea ptr patut, diverse. Daca e sa nasc azi, nu-mi fac griji oricum, ca prietena mea (care e si nasa lui bebe) se va ocup de ce nu am reusit eu sa ma ocup

Inca astept sa vina patutul. Am dat iar comanda ptr ca prima comanda cica nu au primit-o Sper sa vina vineri.

Joi seara am programare la dr mea si atunci stabilim data nasterii. Eu vreau 28 sept, nu stiu de ce mi s-a pus mie pata pe data asta si o sa insist sa fie 28 sept

Of, ce arsuri am! Ma termina!

De Theea mai stiti ceva?



35+ cu DPN 01.10.2011 si mamica de Iannis 2 ani +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

Hai nati, sa scapi repede

seidana si eu am patit cu un cheag de sange cat un soarec...si eram pe strada, de-a trebuit sa intru in primul bar imputit intalnit...ca ma murdaream credca pana la calcai...

colac pt epiziotomie¿¿ nuuuu, nu la noi in musuroi, nu se recomanda! fiindca asezata fiind, se deschide ´dansa´ mai cracanata, prin urmare si copcile se pot deschide...stat mai pe-o laturi, NU categoric urcatului scarilor, spalaturi de 2 ori pe zi cu ser fiziologic, sau apa fiarta cu sare, si spray cicatrizant.

ionela, sei, sau anca..imi actualizati si mie kilele¿ am pus 1oo grame saptamana asta deci 9,7oo pana acu

ma duc sa vad printesa de camady

32+

Dbunny si Daniel (23.11.2006)
I never said it would be easy, I only said it would be worth it...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Dbunny.. eu am eliminat al doilea soarec...

Natalia e cu contractii din 3 min, inca putin dureroase, dilatatie 7/8 ...
Hai NATI

Cea mai fericita de Elena Alexandra (24.08.2011)

Mergi la inceput