Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***341***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

https://picasaweb.google.com/113974037757389830659/MoieciuAugust2011?authkey=Gv1sRgCJe94dnAnraYiwE

impresii maine...va rooog...am si niste musafiri iar eu tot frec netul ca nu mi se incarcau toate pozele

mama de mic +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

gata, am si net. m-am delectat cu pozele puse de Aris... deja-mi e dor (bine, imi era dor de cand ieseam pe poarta...); a fost superb, am avut o vreme bestiala, m-am parlit bine la plimbarea de pranz (ca venisem alba de la mare, acum arat si eu bronzata), am avut 2 seri minunate cu fetele, linistite si vesele... ce sa mai, le-as lua pe toate acasa.
eu si cristi ne-am indragostit iremediabil de Pogo care ne-a delectat cu niste imbratisari.... iti vine sa o rontai cat e de scumpa!!!! pana si mutzu a acceptat sa ne jucam cu ea... ma rog, pana la un punct cand mi-a zis "mami, ia n-o mai iubi pe Izia!!!"
ma solicita mutzu, revin


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Vazut toate pozele expuse pana ala acest moment. Votat...GASTA DE TREABA SI de invidiat pt astea ce au avut nefericirea de a nu participa pana acum la nicio intalnire. Si nici nu vad prea curand o lipire. Dar prin voi...ma simt bine si eu.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Hellouuuu !!

Ne-am intors si noi, nu acum , ami debre,e dar m-am apucat repede de despachetat ca apoi sigur nu mai aveam chef plus alte enspe mii de chestii asa ca acum am un ragaz scurt de-o relatare telegrafica, pe larg maine de la birou dar dupa 12

Asaaaaa :locatie super faina, camere mari spatioasa, bai ingrijite si fara mirosuri dar cu prosoape si sapun , gazdelor in schimb nici nu stiu cum sa le zic , ciudate dar cu intentii bune (nu ca nu le-as fi zis-o si in fata ) dar din pacate nepregatite pt un grup mai mare organizat, aici a fost greseala sau omisiunea lor, nu au spus ca nu au restaurant ci doar bucatarie proprie care s-a dovedit ca e altceva si cu greu faci fata darrrr m-am descurcat si de data asta doar ca am avut un consum nervos cam mare pt o intalneala noroc ca pe termen scurt , detalii maine

Participantii: de nota 10 !! pe bune !! diplomele si coronitele revin new-entry-urilor si anume : Aris si Chatonel care au fost la inaltime !! super fete amandoua, cu siguranta vreau sa ne mai intalnim acum ca ne-am facut incalzirea !! o mare bulina (rosie desigur ) si pt sotul lui Aris care s-a integrat ff bine, e un super simpatic si glumet, de gasca, ce mai o familie pe cinste in frunte cu Vitamina care e si mai frumos si haios in realitate !!
Pe sotul lui Chatonel nu l-am cunoscut inca dar sunt convinsa ca nu are cum sa nu fie de gasca avand in vedere cum e ea, o tipa dintr-o bucata, inteligenta si cu mult simt al umorului, o companie selecta si ff placuta !!Izia e o dulceata de fata, ''zmotocibila'' si ''pupabila'' non stop, ma topeam cand o auzeam cum zice : maman ; l-a invatat si pe Cristi de Mutzunel ceva cuvinte se pare dupa cat a dragalit-o

Revin....



www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Am uitat sa zic ce corp are Aris , inca un 10 cu felicitari !! arata demential chiar si graviduta, blugii vin ca turnati pe ea, ce mai, manechin !! si are o privire de nu-i poti rezista
Tot la capitolul sexi chiar si gravida se incadreaza cu brio si Olga chiar daca ea nu recunoaste, parca e si mai frumoasa de cand e insarcinata
David are niste carlionti dementiali si tot aceiasi alura si mers de artist , tot fan Thomas !! Cristi neschimbat si el, s-a organizat rapid la partea de divertisment a picilor si nu numai



www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

poze pe FB https://www.facebook.com/media/set/?set=a.206309559431098.57077.100001561655621; deocamdata incerc sa mai despachetez, dar nu mult ca sunt libera si maine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

NOVUS, cam telegrafic, nu imi place, astept detalii telefonice maine, da nu dupa 12 ca mor pana atunci
Imi plac tare toate pozele, mai vreaaaau! Si mai multe relatari.

Se vede ca v-ati distrat pe cinste, clar tre sa repetam curand

Mami de minune mica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_05 spune:

Hello fetelor!

Am vazut fotografiile sunt superbe!

Eu sunt in Bucuresti, m-am cazat, totul e ok pe aici mai putin sufletul meu care e la Oradea.

Multumesc pentru sfaturi, am luat acum dostinex, vedem cum reactionez.

Anaan


Va pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leeloo21 spune:

bravo fetelor! superbe pozele..toate toate!

aris si olga intradevar aratati foarte bine gravidute! aveti acea stralucire:D

imi doream mult sa vin cu voi..desii nu ne-am mai vazut de mult..imi sunteti tare dragi..si din cate citesc in grup sunteti dementiale!
sper ca data urmatoare sa nu mai ratez astfel de intalniri!

legat de topicul cu nazbatiile..tudor are multe..de la mancat bobite de caine si baut apa din castronul lui (direct cu castraonul ca pe supita) pana la alergat dupa porumbei in parc si dat cap in cap cu un alt copil care facea acelasi lucru..numai ca din sens opus...porumbeii au zburat si tudor s-a ales cu sange curgand din nasuc:(..caraghiosenii face tot timpul..cand stateam in garsoniera se juca ce se juca dimineata si cand i se facea foame venea si ma trezea zgaltaindu-ma si spunand..trezeste-te ca mi-e foame:D..eram si eu graviduta si un pic mai lenesa:D..acum cand prinde aparatul mic foto il deschide si isi face poza la putza:D..am fost cu el la strand si afacut pipi la copacel..numai ca de acel copacel era lipit prosopul unei femei care statea linistita la soare..hmm,,s-a ales cu o mica udatura..a dansat pe langa trupa de dansatori profesionisti la ziua marinei militare..scapat din mana de bunicii lui cu care a participat prin primele randuri:P..nici nu mai stiu cate a facut..multe multe..cum imi mai aduc aminte am sa mai scriu:D

va maine am examen de la 9 la 16...asa ca ma duc sa ingras purcelusul in ajun;;) va doresc o noapte frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

Nu am somn, asa ca vreau sa va povestesc o faza de azi cu proprietara pensiunii; cred ca stiti toate ca e taaare greu sa tii pasul cu Anca... pentru mine imposibil, seara pierdeam uneori si din cuvinte... nu mai zic de energie; si cum a ajuns ea "in forta" pe la 11 noaptea, ratacita si "capsata" pe proprietar ca nu are lumina suficienta sa se vada numele pensiunii.... i-a luat pe sus pe aia de nu stiau ce i-a lovit; ei bine azi, cand am plecat, i-am spus doamnei ca plec, ca i-am lasat cheia in usa... dar ea avea un stres: cand pleaca Anca???!!??!; am informat-o ca mai tarziu... si s-a albit... ca ea nu crede ca mai rezista pana mai tarziu; si ma intreba" da cum de a venit cu voi.... nu ati putut sa va feriti???? poate sa nu o luati???"; eu facand pe nevinovata... am banguit ceva ca n-aveam cum... ca e intalnire pe net.... dar tare satisfacuta si razbunata pentru vreo 2-3 mitocanii de aseara ale "turcului" m-am simtit
deci Anca.... zi-mi, i-ai "zburatacit " si azi??????

Mergi la inceput