Clasa I 2011-2012 [3]

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Roxana, voi la ce scoala mergeti de incepeti cursurile pe 5 sept?
manuela, multumim frumos, sunt convinsa ca si la voi o sa fie bine. Hai ca mai ai o ora si poate afli(apropo,numele meu e de fapt Liviana)

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Liviana, mergem la Little London. E un mix de programa romaneasca si britanica, iar anul scolar este 1.09-30.06. Noroc ca anul acesta au decis sa se inceapa de pe 5, altfel eram deja la scoala azi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Bravo Roxana, succes la scoala si asteptam primele impresii!

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manuelacrina spune:

Am fost la scoala - ufffff ... suntem acceptate la scoala dorita !!! ... greu a fost ... aveam nevoie de o veste buna pe ziua de azi ca de aer !

... am aflat ca vor fi clase de 28 de elevi.

Dupa-amiaza mergem sa ne ia masuri croitoreasa pt. uniforma scolii .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manuelacrina spune:

Lora G76 te asteptam si pe tine cu vesti bune !
Mult succes, iti tin pumnii !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

ma bucur fetelor ca ati fost acceptate la scolile dorite...

sper si eu sa nu fie vreo modificare si sa fim la d-na la care am optat...a fost cineva la 280 s-au afisat deja listele pe clase & invatatori?

o zi buna tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_p spune:

Astazi am fost si eu la scoala,cu fetita,sa faca cunostinta cu domnul invatator!A fost tare emotionata,dar si incanata ca "domnul vorbeste frumos".Pentru ca am auzit de diverse variante de uniforme,l-am intrebat cum procedam cu tinuta si m-a linistit,pentru moment...uniforma se va stabili la inceputul anului scolar.Referitor la cum vom ii vom imbraca pe scolarei,raspunsul a fost "decent"!!!
La inceputul sapt am fost in Suceava,in Carrefour,unde am vazut o multime de uniforme dragute si acceptabile la pret!Pacat ca firma respectiva(din Sv) nu-si vinde produsele si pe la noi!
Referitor la intalnirea cu "domnul"...fiica-mii ii straluceau ochii de bucurie cand a auzit ca primele saptamani vor fi ca la grady,adica mai mult joaca!
Deci am spart cumva gheata prin intalnirea fetitei cu domnul invatator si...a fost chiar emotionant!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

wow...mai sunt invatatori si in zilele noastre...fff frumos ma bucur ca nu e un tip dur si fetita ta l-a indragit din prima...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_p spune:

Desi initial ne orientasem catre o doamna invatatoare,cand am vazut-o m-am bucurat ca nu mai sunt locuri la dansa-n clasa!Nu vreau sa fiu rea,dar mi se parea cam dura si cred ca si fiica-mea ar fi avut aceeasi impresie!Si cum dansa ni l-a recomandat pe invatator iar eu,la randul meu am avut invatator ....alegerea a fost facuta!Ii spunea azi fiica-mi ca are doua fete si doaua nepotele,deci nu mananca copii iar ea era foarte atenta la dansul!!!Sper asa sa fie si in urmatorii patru ani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

Citat:
citat din mesajul lui cosmina_p

Astazi am fost si eu la scoala,cu fetita,sa faca cunostinta cu domnul invatator!A fost tare emotionata,dar si incanata ca "domnul vorbeste frumos".Pentru ca am auzit de diverse variante de uniforme,l-am intrebat cum procedam cu tinuta si m-a linistit,pentru moment...uniforma se va stabili la inceputul anului scolar.Referitor la cum vom ii vom imbraca pe scolarei,raspunsul a fost "decent"!!!
La inceputul sapt am fost in Suceava,in Carrefour,unde am vazut o multime de uniforme dragute si acceptabile la pret!Pacat ca firma respectiva(din Sv) nu-si vinde produsele si pe la noi!
Referitor la intalnirea cu "domnul"...fiica-mii ii straluceau ochii de bucurie cand a auzit ca primele saptamani vor fi ca la grady,adica mai mult joaca!
Deci am spart cumva gheata prin intalnirea fetitei cu domnul invatator si...a fost chiar emotionant!



Te referi cumva la firma asta?
www.evelmod.ro/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=18&Itemid=53" target="_blank">evel mod
N-am studiat site-ul dar vezi poate poti comanda daca vrei.....

Noi de aici vom avea uniforma...la inceputul anului va trebui sa optam pentru culoare

mamica de Andreea Bianca(05.12.04) si Victor Darian(05.10.10)

Mergi la inceput