BB de Sept-Oct'10! LMA Ioan,Nicklas!!(75)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camisv spune:

La multi ani, Anca Ioana! Sa cresti mare si sanatoasa,frumoasa si desteapta!

Camelia, mami de Tudor (10/9/10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camisv spune:

toata lumea petrece sau se reface dupa petrecere?

Ieri ne-am intalnit cu Maia, o domnisoara finuta si sensibila ... a cam speriat-o Tudor cu "nenene"-urile lui si cu chiote. E drept ca si el a parut incurcat de fetita, n-a prea stiut cum sa se poarte ... ca noi in parc avem gasca de baieti

Mari, cum a fost la nunta? te-a lasat Vladut sa te distrezi? Eu m-am "distrat" azi-noapte cu o pauza de somn de vreo 2 ore, ca juniorul a avut chef de povesti.

Cameluska, eu nu-i mai dau lui Tudor noaptea decat apa si vad ca s-a obisnuit. In general doarme noaptea dar se trezeste dimineata devreme si eu sunt cam restanta la somn...daca mai prind si o noapte alba

Camelia, mami de Tudor (10/9/10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

CAMI
CAMELUSKA Maia nu mai bea lp noaptea de la trei luni ,in privinta asta nu avem probleme iar in patul mare si mai tare se foieste,ca s-a obisnuit singurs si daca simte ca-s langa ea,numai se foieste si vrea sa se catere pe mine!
Azi am fost la sat.a fost un dezastru! Nu a dormit decat 30 min,in masina pana acolo. Ea care de obicei doarme cam o ora jumate dimineata. A fost o maraita si o sclifosita,nimic nu i-a placut,nu mai putea de somn,dar nici nu vroia sa doarma. Abia am adormit-o pe la 3 dupa-masa! . O duminica de pomina!
Dar macas acu pe seara am iesit si eu la un suc cu cateva foste colege din sc.generala. Ne-am simtit bine,dar bineinteles ca m-a sunat sotul de 3 ori sa-mi zica ca Maia e maraita,ca plange,ca a facut kk.... deci.....am venit acasa repede sa-i fac baitza si sa-i dau lp!
Noapte buna!

Ana de Maia Elena(24.09.2010)
Poze

Cum s-a nascut Maia - www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

va invit la cafeluta si tarta cu piersici.

Mami Anca cu Andrei Ionut
Poze Andrei-Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns just_me31 spune:

Buna dimineata
Beau si eu cafeaua cu voi....pe D am pus-o pe o plapuma cu jucariile ,
o zi calda


https://picasaweb.google.com/105220478688509068791?authkey=Gv1sRgCLjfi4i_qJTWOw

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Buna dimineata!
ANCA multumim de cafeluta si tarta!
La multi ani EMANUEL NICOLAS!!!! Sa cresti mare si sanatos!

Noi am avut in sfarsit o noapte "bonus",cum ii zice sotul! Asta se intapla cam o dat la doua luni,o noapte fara nici o trezire! .Dar eu m-am tot trezit,bineinteles din obisnuinta!

Ana de Maia Elena(24.09.2010)
Poze

Cum s-a nascut Maia - www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Unde sunteti fetelor?
La noi e o calduraaaaaa...nici nu am scos-o afara pe Maia. Deseara,cand se mai racoreste putin. Acum ne bagam la

Ana de Maia Elena(24.09.2010)
Poze

Cum s-a nascut Maia - www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camisv spune:

Ana, noi n-am avut noapte bonus ... asa ca am una bucata copil marait.

La multi ani, Emanuel! sa cresti mare, sanatos si iubit de toti!

Camelia, mami de Tudor (10/9/10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns office spune:

La multi ani Emanuel!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

la multi ani Emanuel
noi tot nopti fara bonus, treziri dese noapte si joaca multa ziua

ieri am fost la botez si a stat cu soacra, a mancat tot, a iesit afara...cu mine de ce e sclifosit??

va pup

Mergi la inceput