Dovleceii implinesc 2 ani ! La multi ani ! (25)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gagga spune:

! Si-s grabita, si-s grabita

Vreau sa urez un La multi ani, Ana! , sa pup fetele aniversate

Cum a fost excursia, dia?

Va pup, am




Sa o ajutam pe Raisa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diamar78 spune:

Salutare!

La multi ani Ana si mami de Ana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

La multi Ana!
draga noastra banana, sau macaroana...sau...
Sa cresti frumos, sa ai noroc si bucurii, sa te faci OM cel putin la fel de "inalt" ca mami si ca tati!

Felicitari Nela,petrecere frumoasa azi! Tin enorm la tine asa cum te-am descoperit si sper ca viata sa nu te schimbe in vreun fel ever!De multe ori m-ai inspirat si nu pot decat sa-ti multumesc ! Stiu stiu...nu e ziua ta azi....!dar strica o data in plus?

Va pupam cu drag,

Ama si mama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

Dia, le-a placut baietilor in Dumbrava?

Lady G, multumiri pentru updateuri si album ....am reusit sa ma mobilizez si sa sortez cateva poze ale Amei, sper sa reusesc sa le fac si upload!

David e un scump dar na...ma asteptam la asta! Luci, o cam boieresti mami nu-i asa?

Ama e de 2 sapt cu bubu, soacra mea,cat sunt la fac, 4 zile pe sapt, de luni pana joi iar eu o boiresc cat pot si ma intreb cum m-as fi descurcat cu toate daca nu era!

ZI faina si mult spor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aricelul spune:



LA MULTI ANI ANA - BANANA !!! Multa sanatate puiule tie si intregii familii ! La multi ani si pt Buni!



Ii pup si le doresc tot ce e mai bun si dovleceilor care si-au sarbatorit ziua de nastere si carora nu am reusit sa le urez pana acum.

Croco ...ce sa mai rasfat de ambele parti
Gagga distractie placuta!

Noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

LA MULTI ANI RUBY, DINU, ISABELA, EVA, ANA si SOPHIE!

Croco, ati fost in w/e in Ct? erati cumva sambata seara prin Carrefour?? de fapt, nu stiu de ce mai intreb, ca SUNT SIGURA ca am vazut-o pe Ama cu tati, alerga fericita cu o carticica in mana printre rafturi....am incercat sa-i urmaresc ca sa vad daca esti si tu, ca pe tati mi-a fost rusine sa-l abordez , dar la un mom dat m-am intalnit cu cineva si n-am mai putut continua "urmarirea"...chiar mi-ar fi facut mare placere sa te vad si pe tine, ca pe frumusetea ta am vazut-o
hai ca-s tare, w/e trecut am vazut-o pe Raisa in Real, w/e asta pe Ama in Carrefour

va pupa fata pe toate! imi cer scuze din nou ca nu reusesc sa zic fiecareia cate ceva, dar...nu mai e viata dinainte la munca....si va dati seama ca nici acasa

o seara frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

Ladies si a late coffe!(nu latte, late, very late)


Selen, imi vine sa te bat zau!...da noi eram...si imi pare extrem dar extrem de rau ca nu ne-ai abordat...cunosc sentimentul ca si Maia era la Hornbach cu taticul ei acu ceva vreme si a trebuie sa mi iau serios inima in dinti sa-i spun ca o cunosc de la dovlecei ....eram pe fuga inspre Lumina, eu cautam una alta iar tati incerca sa o distraga pe Ama...
Daca imi spui ca era si Ebru cu voi, imi va parea de 3 ori mai rau!

Azi nu felicitam/pupam/aniversam pe nimeni? a stiu...ne refacem dupa petrecerile anterioare....

Pupici!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diamar78 spune:

Salutare!

La multi ani Maia, zana florilor si Ioan mosorel!

La multi ani si pentru Isabela pt ca atunci cand a fost ziua ta am fost plecata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

Maia si Ioana....sper ca voi petreceti ca in povesti 3 zile si 3 nopti si mai primiti si urarile noastre de sanatate, noroc si multe bucurii pentru voi si pentru parintii vostri!

La multi ani Maia!
La multi ani Ioan!

Felicitari Hepi si Bia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Buna dimineata dragele mele !

As vrea sa o pup pe Maia cu mare drag, La multi ani ! sa creasti mare si sanatoasa si sa le dai parintilor cate un pupic din partea mea Parca ieri a fost acum 1 an......

La multi ani !Ioan puiule sa inveti numai lucruri bune de la fratiorul tau si sa ai o zi minunata !

Cretulina frumoasa si eleganta, Zeina te pup in avans ca maine nu voi putea intra, mult noroc si sa cresti mare ! Ne e dor de mama ta

Mergi la inceput