Prietene la bine si la greu -132

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

sarumanusitele de urari ca de obicei f emotionant va multumesc si va doresc asemenea inzecit

Raluca, viitoare mama de doi cucuieti, Remus Andrei(8 nov '09) si 23+cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

salutare!! liniste mare prin zona...

desi am citit din urma ,nu ma simt in stare sa scriu prea multe..oricum ,interesante discutiile si utile informatiile (licu)...asa pe scurt, cu unele sunt de acord cu altele nu prea ma impac...ca de ex.cu orarul meselor, un oarecare ritm trebuie sa existe,parerea mea..

cu intarziere,La multi ani cu multa sanatate si numai bucurii,Raluci!!Sa-ti dea DD tot ce iti doresti!!

Lumi multa sanatate pisicutei!!!!


revin cand ma simt mai comunicativa...o saptamana minunata sa aveti,dragelor!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

salutari si de la Neamt (unde se fraudeaza alegerile )

nici eu nu prea stiu ce sa scriu, cu rezumatul facut de Licu sunt partial deacord, cum , dealtfel, vad ca mai toate fetele sunt...

sunt putin suparata pt ca:

1. mi-a inundat vecinul baia
2. Sabi a cazut intr-o tufa de trandafiri si este zgariata destul de rau...pe ambii obrajori, pe ambele maini si pe picioare, cam cate 3-4 zgarieturi zdravene pe fiecare membru + o zgaiba mai adanca la subrat offf
3. sotul abia ce a venit de prin tara sambata si a plecat iar azi pt 3 zile, deci 5 zile fara tati intr-o saptamana

dar...am reusit in sfarsit azi sa obtinem pasaportul Sabinei

cam atat, iesim afara acum
fetele



Anca, mami de Sabina Ioana (03 nov 2009)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Pfff...vin si eu incet incet...de la doctor. Eco, control, verdict: il tinem pana la termen, adica dupa termen pardon, 5sept cica internarea. Daca ma apuca mai devreme sa anunt ca cica vine sa ma taieBla blaa, data trecuta m-a operat la 39sapt, acu ma lasa la 40 si Nu mai reziiiist cu burtoiu, cu durerile, cu lehamitea. Si sunt plina de nervi, decartat 2mil sa imi zica sa mai stau 2 sapt acasa.iacs (la ecograf apare dpn 1 sept,dpn dupa u.m. e 4 sept., ea ma cheama pe 5sept.)
Inteleg ca ii e bine cupilului in burta, dar...........nu mai pot si astia mai anunta si canicula zilele urmatoare.

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009) si 38+ Dragos Stefan

Firefly's shop

BLOGUL MEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13

Pfff...vin si eu incet incet...de la doctor. Eco, control, verdict: il tinem pana la termen, adica dupa termen pardon, 5sept cica internarea. Daca ma apuca mai devreme sa anunt ca cica vine sa ma taieBla blaa, data trecuta m-a operat la 39sapt, acu ma lasa la 40 si Nu mai reziiiist cu burtoiu, cu durerile, cu lehamitea. Si sunt plina de nervi, decartat 2mil sa imi zica sa mai stau 2 sapt acasa.iacs (la ecograf apare dpn 1 sept,dpn dupa u.m. e 4 sept., ea ma cheama pe 5sept.)
Inteleg ca ii e bine cupilului in burta, dar...........nu mai pot si astia mai anunta si canicula zilele urmatoare.

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009) si 38+ Dragos Stefan

Firefly's shop

BLOGUL MEU


Licurici, e greu burtoiul dar tu stii ca nici cu bebe mic nu e usor deloc si mai e si Amalia de data asta. Hai, vez partea plina a paharului, poate e mai bine asa. Apoi se spune ca baieteii sunt mai greu adaptabili decat fetitele si e bine sa stea pana la termen Curaj si bucura-te de semiliniste cat mai e


Mami fericita de Mihnea (14.11.2009 ) acum 30+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Seara buna

va las si eu poze de asta vara (multe au fost deja puse pe blog, dar nu toate): 1 si 2. Noapte frumoasa!




Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigore_tina spune:

camera lui geo..mai avem de lucru.
revin dupa ce il culc

sarcina usoara Licurici,Ionela,Dana.n,Raluci,Laviniablaga si strumfy!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Monis, superbe peisajele, si casuta alor tai e asa frumoasa si rustica, si curtea cu iarba si butucii in loc de scaune, off off..chiar ca nu iti vine sa mai pleci de acolo!! Iulian a avut si el o vacanta faina!
Tina, faina camera si vesela, intrebare :rezista lenjeria cu animalute pusa peste canapea? Ca la noi cu orice acoperim canapeaua, in secunda doi Amalia trebuie sa o dea jos, sa se bage sub , sa isi puna in cap patura/cearceaf
Lumi, cum se mai simte Annabelle??ai fost la dr cu ea?

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009) si 38+ Dragos Stefan

Firefly's shop

BLOGUL MEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Cred ca picasa a luat-o razna ori eu sunt depasita rau. Nu am putut sa vad nici pozele RamoneiC iar acum la Monis imi spune ca daca vreau sa comentez sa ma inscriu in Google+, asta ce mai este?

Oricum Monis sunt superbe pozele iar Iulian un baietel dulce, dulce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigore_tina spune:

Buna seara,
Ancutz imi pare rau de Sabi.Sper sa ii treaca repede.
Lumi voi sunteti ok?
Noi am primit raspunsul de la lab.M-am speriat eu degeaba .Copilul e ok.
Licurici rezista ca e lung si canapeaua e impinsa in perete astfel incat cearceaful e prins intre perete si canapea iar el nu reuseste decat sa il mototoleasca.La fotoliu in schimb e toata ziua jos ce pun pe el.
Monis cica pozele tale sunt pe google+ asa ca nu pot lasa comentarii.Spun aici doar ca Iulian era superb in ie iar voi sigur a-ti avut o vacanta de vis.

sarcina usoara Licurici,Ionela,Dana.n,Raluci,Laviniablaga si strumfy!

Mergi la inceput