Ionela, are nevoie de 1900€ pana in aprilie!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Mikaeela, actualizeaza prima pagina cu donatorii si scrie cat s- a strans si de cat ar mai fi nevoie. Poate mai apar donatori.

Sanatate multa!


Mamica de Andrei si Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Citat:
citat din mesajul lui Happiness_4_us

Mikaeela, actualizeaza prima pagina cu donatorii si scrie cat s- a strans si de cat ar mai fi nevoie. Poate mai apar donatori.

Sanatate multa!


Mamica de Andrei si Maria



Buna ,

Happiness,eu ma internez cam peste 2 sapt la Bucuresti cu Ionela si nu pot sti ce bani voi cheltui,asta depinde ce analize i se vor mai face,depinde ce i se va gasi,nici nu stiu cat vom sta acolo.

Iti multumesc f mult ca te gandesti la noi



Bazar umanitar

Ajutor ptr Ionela


Daca plangi ca soarele a disparut din viata ta,lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Buna fetelor,

Noi suntem binisor...de luni a inceput si Ionela gradinita...dar cred ca nu o voi mai duce mult..va veni educatoarea acasa,ca...nu stiu de la un timp ,daca tipa sau incepe sa planga un copil, se sperie f tare si incepe sa planga de nu o mai poate opri nimeni.

Luni,vom suna si noi la Bucuresti sa vedem cand ne va interna ptr investigatii...am sunat si ieri dar mi s-a spus ca luni vine din concediu doctora care ii face endoscopie Ioanei si atunci vom sti sigur cand ne vom interna.


O seara cat mai frunoasa va doresc tuturor


Bazar umanitar

Ajutor ptr Ionela


Daca plangi ca soarele a disparut din viata ta,lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Mikaela , am pus pampersii marti la posta..scuze de intarziere...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Citat:
citat din mesajul lui M&M

Mikaela , am pus pampersii marti la posta..scuze de intarziere...

Mamica de nazdravani








I-am luat putin mai devreme.Multumesc mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Citat:
citat din mesajul lui mikaeela

Citat:
citat din mesajul lui M&M

Mikaela , am pus pampersii marti la posta..scuze de intarziere...






cu placere...



I-am luat putin mai devreme.Multumesc mult


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Buna tuturor,
acum am reusit si eu sa vb cu d-na doctor de la Bucuresti si ne-a spus ca dupa 1 octombrie ne poate primi....pana atunci e f ocupata,are mai multe congrese si nu are cum sa ne primeasca acum.

Daca tot nu ne vom interna acum acum,maine dimineata voi merge cu ea si ii voi face o hemograma sa vedem daca i-a mai scazut hemoglobina.


O zi minunata va doresc


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Buna tuturor,

Noi inca nu am plecat la spital, va trebui saptamana asta sa facem actele ptr comisie ,pentru ca se expira certificatul la sfarsitul lunii.

In luna septembrie ,am strans cu ajutorul vostru de la bazar suma de 400 ron ,din care 100 i-am dat pe medicamente ,iar restul nu i-am cheltuit,i-am pastrat sa-i avem la Bucuresti cand ne vom interna.


Va multumim tuturor ptr ca si acum ati fost alaturi de noi si ne-ati sustinut






Bazar umanitar

Ajutor ptr Ionela


Daca plangi ca soarele a disparut din viata ta,lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Buna tuturor,
acum am reusit sa vb la Bucuresti si marti,peste o saptamana ,ne vom interna ptr investigatii.

Deja,am mari emotii de pe acum....dar sper ca totul sa iasa bine.


Bazar umanitar

Ajutor ptr Ionela


Daca plangi ca soarele a disparut din viata ta,lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Success si sa veniti cu vesti bune

Povestea unui Dor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un

Mergi la inceput