Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (38)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ce faceti fetele/
am venit si noi de la iarba verde si bineinteles a fost super. am un burtazan super full...nimic nu mai incape. poate o cioco da

anda daca bei ceai sa stii ca ajuta, eu asa cred, asa am vazut la mine. eu ii dau de cate ori vrea pe zi. si de 7 si de 10....
noaptea nu papa. insa a mai avut nopti in care s-a mai trezit asa pe la 3,4 sau 5. dar cand si cand.
dar asa mult sta la san? 20-25 min? mi se pare mult. Anastasia suge in maxim 10 minute.

madutza ca bine a zis catank ...sunt mai dulci puiutii decat ciocolata. ce cumintica sta Catalina acolo in scaunel, invata reteta cred si Cristi este un scumpic cu cioco la botic

lalely cred ca ai putea lua vitamine, nu strica. eu iau elevit si omega 3 din timpul sarcinii.

strumphitza zi drept ce-ai facut tu aseara si in ce pozitii ai stat de ai ramas cu gatu' stramb?

toate mamicile.


Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ailed ce sa mai slabesti ca si asa esti slaba.....



Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

pisuc cred ca v-ar mai trebui o masina pentru atatea bagaje

cami distractie placuta azi[pup

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

roxi mai adauga vreo 2 kg la pozele de la botez

mami de fete frumoase:MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

[lalely [/b] stiu ca imi vor sari toate fetele in cap acum, dar incearca de proba , intr-o seara sa-i dai lp , vezi tot asa iti face?
poate ar tb tu sa-ti reorganizezi dieta sa mananci ceva mai mult sau mai consistent......
si pt foiala de noaptaea da-i un pic de ceai de fenicul si anason....
poate-l linisteste si pe el pup puiul mic

mami de fete frumoase:MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

se vede ca azi a fost sarbatoare, am facut mentosane vb Strumfitei....
si am fost cuminti am dormit la pranz toti trei

mami de fete frumoase:MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

si noi am dormit azi ca purcelusii ma doare capul zici ca am pietre in cap de la atata somn deci la noapte ne uitam la filme

deliaaa.... mai facut curioasa cand ai scris marimea la blugi si am dat iama in dulap sa vad ce marime sunt ai mei ....m-ai luat sunt 36 da depinde de croi nu?????


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Hello fetele!

Azi a iesit totul ff frumos. Am pus poze asa cum am promis Strumphitzei

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

si noi am dormit azi ca purcelusii ma doare capul zici ca am pietre in cap de la atata somn deci la noapte ne uitam la filme

deliaaa.... mai facut curioasa cand ai scris marimea la blugi si am dat iama in dulap sa vad ce marime sunt ai mei ....m-ai luat sunt 36 da depinde de croi nu?????


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

dap
eu nu prea am solduri, dar am si 36...

mami de fete frumoase:MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

Hello fetele!

Azi a iesit totul ff frumos. Am pus poze asa cum am promis Strumphitzei

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

ce copii frumosi
si zanutza ta cu ochii verzi e mortala

mami de fete frumoase:MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput