Un membru dc...in lacrimi!

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Starlet spune:

Mada iti doresc multa putere in continuare sa treceti cu bine de toate si multi pupici micutei Eva, sa se faca bine cat mai repede. Am si eu un baietel de varsta fetitei tale.
Lupta in continuare sa se faca dreptate, dar in primul rand ai grija de tine si de micuta ta!
Suntem cu tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

de eva am avut intotdeauna grija si voi avea ca ea e ratiunea mea de a trai.
dar asta nu presupune ca o sa tac


Madalina si Eva-Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Mada, ma bucur foaret tare ca te-ai decis sa anunti, sa publici, mai ales ca din discutia cu cei de la gradinita, teama lor cea mare e "mass-media" dupa cum a spus duduia...

Ma bucur ca mergi mai departe

Mamica de pui scump pe pamant si ingeras in ceruri
.....................................................................................................................
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katyuscha21 spune:

Imi pare ft rau^pentru ce i sa intamplat micutei .....MULTA MULTA SANATATE
Cat despre educatoare ar trebui sa plateasca pentru ceea ce au facut .....ar fi trebuit sa cheme salvarea .... nici nu imi gasesc cuvintele..... ma abtin ca altfel....offf
Saracuta .....
IMI PARE RAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

mada, am citit subiectul tot dar n-am avut energie sa-ti scriu pana acuma.
Sanatate puiutei dulci! asta conteaza in primul rand. Dipa care mult succes in justitie, nu trebuie lasat asa.



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!

Cum mi-am alaptat copiii


Sabina's blog, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Sabina,multumesc.Asta imi doresc sa-i revina zambetul dulce si sa nu mai fie speriata.Are nevoie de liniste si de un mediu sigur acum,pe care putem sa il oferim doar noi familia ei,bunicii.....impreuna cu toata dragostea noastra care oricum e nemarginita.

Madalina si Eva-Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

multa sanatate si putere!



michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris30 spune:

Eu nu am putut vedea pozele pentru ca imi spune ca nu este nimic in galerie.

Madalina, esti o persoana puternica si te admir foarte mult pentru taria si curajul cu care ai putut infrunta toata situatia .M-au devastat mesajele tale, in care povesteai cat de mult sufera micuta Eva, o fetita isteata si intelegatoare care a infruntat toata situatia ca un adult .
Sa nu te lasi, sa mergi pana la capat, pentru ca vinovatii trebuie sa plateasca.Sunt indignata de raspunsul educatoarei care a sunat-o pe camy, adica sa inteleg ca daca a fost un accident nu trebuie sa plateasca.Inseamna ca toate educatoarele isi pot prepara si bea cafeaua in voie printre cei mici, fara sa le pese de nimic.Doamne cata ignoranta!

Multa sanatate Evei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Madalina, crezi ca poti sa-ti prelungesti concediul cic cu un concediu medical, ca sa mai stai un pic cu eva?

Ma gandesc ca acum are f mare nevoie de prezenta ta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

DA POT,DAR NUMAI 2 SAPTAMANI.....OF DE CE A TREBUIT SA FIE ASA?


Madalina si Eva-Maria

Mergi la inceput