Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(66)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

bravo Stefan!
Si bravo Darius!!!!!!!!..fara scutec e mai bineee

Fragrant;daaaa!oameni importanti..nush ce m-as face fara Ea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

Foarte tari fazele cu scutecele:))))))))) bvvvvvvvvvvvv bebei!

Noi am fost la o plimbarica mica de o tura de lac in Titan...acum mai misunam pe aici cu ce mai avem de pregatit si apoi baita si nani...

O sa iau laptopul cu mine dar nu stiu ce timp prind pe acolo...vreau sa profitez la maxim de bunei si sa merem si noi la plimbare pe faleza ca doi porumbei:D

Va pupez si va doresc un weekend cat mai placut si lipsit de incidente...Io nu va mai spun ce incident am vazut aseara ca va stric buna dispozitie...n-am dormit pan la 2, cand am cazut lata.

Am iesit!

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fragrant8 spune:

mayane- asta e si hobby-ul sophiei, sa-si dea pampersul jos; banuiesc ca o amuza fosnitul scaiului, ca am prins-o de cateva ori razand dupa ce tragea de scai; acum ii schimb cearsaful la 2-3 zile, ca o gasesc des dimineata fara pampers si cearsaful ud; noroc ca am saltea impermeabila.
nu am avut insa nici un accident cu no.2 pana acum...toate au fost numai cu pipi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

moama..ce prefacuta si artificiala poate fi Bianca Draguseanu....frumoasa dar degeaba..

Kristian Andrei Alexandru



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

loutzy prima buburuza care face primii pasi, corect? e mortal Stef...stiu, ti-am mai zis. deci, cata atentie si cata ochii face cand face pasii aia catre laptop..e bestial...are o privire . felicitari..
piscotel weekend placut si tie...sa aveti parte de plimbari cat mai romanticeeeeee pe faleza !
fragrant,mayane ce haiosi sunt bebeii vostri...se dezbraca ei singurei !
lorich nici azi nu ai trecut sa semnezi condica...ntz ntz ntz

Carmen , mamica fericita de bebe mumos Andrei ! (12.01.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

hai ca mi-am adus si eu aminte de sarbatoritii zilei...abia acum...hei da' nu e trecut de 24

La multe lunite bebelusilor Kristian, Andrei si Alexandru

eu cred ca ma bag la un film ...



Carmen , mamica fericita de bebe mumos Andrei ! (12.01.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufoasalaura spune:

Citat:
citat din mesajul lui florintunde

moama..ce prefacuta si artificiala poate fi Bianca Draguseanu....frumoasa dar degeaba..

Kristian Andrei Alexandru



----------------------------------------------------------
Tunde
-mamica fericita de printesuca Sonia-Diana 10.02.2011 si de barbatel Florin Mario 04.03.2004. Doamne ajuta

subscriu la ce ai zis tu...nu e chiar asa frumoasa,e prea falsa,habar n-are sa vorbeasca corect...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufoasalaura spune:

ce polemica s-a iscat cu acest bepanthen...oricum,loutzynu am vrut sa deschid cutia pandorei.deh,chimia nu a fost preferata mea,iar de medici sunt satula.toti cred ca le stiu pe toate si ti le mai spun si asa de convingator ca pleci de la ei spalata pe creieri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

va zic si eu noapte buna ca doar atat mai am putere

am citit din urma dar mi-e prea somn sa mai rapsund.

pup

ps. mirela si eu stiam ca lpe face rau cand sunt probleme din astea. stiu de la darius cand mi-a facut diaree/vomat de imi facea de 15 ori pe zi

aa..gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Magnetism79 spune:

Loutzy ce tare e baiatul tau!!!!! Wow!!!
Tunde la Multi Ani pentru mamica ta!!!! Sa-i dea DD sanatate maxima ca iti e de ajutor?Si La multi ani pt tati de Fragrant!!!! Si pt Obama!!!!!din partea mea poate da si el de baut ceva!!!!
Tnde e perfect sarumana mult, eu is la Gruiu dar ma intorc pe Luni sau Martzi cand vine coletul ca mai am neste treburi de rezolvat la Bucuresti si apoi lec la Brasov la soramea sa vad nepotul!!!
Faza tare azi am zis ca azi naste s-a dus pregatita la 11.30 sa-i faca ceza, ea si inca doua motzate stateau pe bancutza si il asteptau pe doctor, cand colo stau ele asa vreo ora si apoi il suna sormea zice : Domnule doctor eu sunt aici va astept nu venitzi? la care el zice: Unde sa vin , la care soramea zice: la spital sau ati uitat ca azi eram programata la cezariana?, la care el zice : tu si gaska de graviditze sa le zici sa vina maine ca azi am uitat?
Si ii mai da si 1200 Ron
Pt fetele care pleaca in concediu sau inca au plecat concediu placut si distractie maxima!!!! Eu sper ca voi ajunge!!!!


Mergi la inceput