BIOGENESIS FERTILITY CENTER(32)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lalala13 spune:

LA MULTI ANI, ANASTASIA!!!

Catalina sa iti traisca minunea si sa fie sanatoasa si sa aiba numai bucurii!

pupici si aici





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ajynx spune:

Catalina sa-ti traiasca fetita ! Sa va bucurati de ea si sa fie sanatoasa!
La multi ani Anastasia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cocolyso spune:

Catalina, La Multi Ani pt Anastasia!
Sa fiti sanatosi si bucurosi toti 3, sa aibe noroc si o viata usoara.
Va imbratisez cu drag!

Tututor fetelor, salutari dragi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

Catalina, la multi ani pt Anastasia, sa-ti traiasca, sa fie sanatoasa, fericita si iubita!

Ajynx, felicitari! ce repede a trecut timpul, dej ai aflat ce o sa aveti! frumos, tare frumos.

Filipac, ma bucur ca sunteti ok.
Eu de-abia joia viitoare ma duc la morfo. Mai avem un pic de asteptat. Nici eu nu am pregatit nimic inca, tot in sept vreau sa ma apuc.

Ingeras, mami de Maya
Maya va avea o surioara sau/si un fratior! cand va vrea Dumnezeu...
5 sarcini pierdute 5-8 sapt
1 extrauterina
1 FIV nereusit (6 blasto AA)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna_M spune:

La multi ani Anastasia ....sa cresti mare si sanatoasa si sa iti bucuri parintii .
Sa va traiasca Catalina




Mamica de zanik Arianna-Maria (29.07.2011)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tokyo spune:

si noi am fost la medic. suntem bine, am mai crescut putin (avem acum 1,437 kg) si ne agitam toata ziua. toate masuratorile sunt bune.

e cam greu cu dormitul, ca nu pot decat pe partea stanga si ma trezesc f amortita (abia pot merge). sper sa nu fie si mai rau, ca mai avem ceva pana in octombrie.

Catalina, "La Multi Ani!" pentru minunea voastra! Sa fie sanatoasa si sa aiba mult noroc in viata! Nu-mi vine sa cred ca a trecut deja 1 an!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tokyo spune:

Filipac, o sa fie totul bine! Te asteptam cu vesti

Nici noi nu am cumparat nimic pentru bebelina. (tot prin septembrie incepem sa colindam magazinele:))

Ingeras

Ajynx, felicitari! ce frumos!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ajynx spune:

Multumesc mult fetelor pentru urari!
Nastere usoara si la termen! Va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Va multumesc mult, dragelor!
A trecut un an si a trecut atat de repede....parca ieri eram in sala de operatii cu un nod in gat....
Va multumesc inca o data !!!

O vestuta pentru David
Multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinalina48 spune:

Buna fetelor,

Si eu am lipsit o perioada din peisaj din cauza ca nu prea pot sa stau la calculator. Imi obosesc ochii in 5 minute, nu stiu de ce.
As vrea sa urez si eu "La multi ani!" pentru Anastasia (Catalina, sa va traiasca, sa fiti fericiti) si La multi ani pentru Mariile de luni.
Ajinx - In primul rand sa-ti traiasca baiatul si fetita, sa va fie bine si de acum incolo.
Azi am avut ecografia. Toti trei sunt ok pana acum si sper s-o tinem tot asa. Au intre 7,60 si 8 cm fiecare (cu maini, picioare, ochisori , nasuc, tot tacamul) si se pare... nu stim sigur... ca sunt 2 baieti si o fetita. Adica exact ce ne-am dorit de la viata. Mai mult decat atat, sotul meu m-a asigurat ca daca cumva nu avem si o fetita, mai facem o incercare...:P

Sper sa auzim numai de bine
Va pup




Mergi la inceput