Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(65)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luciact spune:

LA MUUUUUUUUULTI ANI DRAGA TUNDE!!!!!!!!

SA FII SANATOASA, FERICITA, IUBITA, SA TI CREASCA MARI SI SANATOSI COPIII, SA AI O ZI SUPERBA
MULTI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luciact spune:

Fragrant, pai daca vine la mare buni Lenuta as putea sa ma intalnesc cu dansa aici, poate imi dai pe PM nr de tel, multumesc mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

Neata si de la noi !


La multi ani frumosi si sanatosi Tunde !!! sa se faca bine Mario si dl B sa nu mai fie chiar asa de B !


wudy spor la aranjatul casei . mai ai putin si te intorci la munca
pufoaso nici al meu nu prea vrea fructe...acum cu tratamentul pt stomac le-am intrerupt 2 sapt . si al mei a avut un tremur la picior, pana pe la vreo 2 luni. i-am dat calciu o sapt si a trecut.


Carmen , mamica fericita de bebe mumos Andrei ! (12.01.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufoasalaura spune:

Citat:
citat din mesajul lui missmj

Neata si de la noi !


La multi ani frumosi si sanatosi Tunde !!! sa se faca bine Mario si dl B sa nu mai fie chiar asa de B !


wudy spor la aranjatul casei . mai ai putin si te intorci la munca
pufoaso nici al meu nu prea vrea fructe...acum cu tratamentul pt stomac le-am intrerupt 2 sapt . si al mei a avut un tremur la picior, pana pe la vreo 2 luni. i-am dat calciu o sapt si a trecut.


Carmen , mamica fericita de bebe mumos Andrei ! (12.01.2011)
calciu sirop?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

Neata fetele!

La multi ani Tunde! Sa fii sanatoasa si fericita si sa te bucuri cat mai mult de puiutii tai! [/size=6][/size=3][/size=3]

Si acum despre noi...ne-am umplut de bubulite...deci toata istoria asta prin care am trecut are si un sfarsit...rubeola...bubite mici pe fata, cap, burtica si spate deocamdata...au inceput sa ii apara aseara si azi vad ca se accentueaza. Daca bagam Zinnat cum era oare? Imi vine sa ma duc sa-l caftesc pe doctorul asta!In rest e bine, nu a mai facut febra, mananca bine...sper sa scapam de chestiile astea repede.

Va pupez si va doresc o zi minunata!

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabivalceanu spune:

TUNDE, LA MULTI, FERICITI, SANATOSI SI FRUMOSI ANI!

G

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

am dat o fuga sa va tratez un pic!

Sunteti minunate!va iubesc !




Ma fortez ca puricele sa fiu zambareata!

Mi-au venit uratii de ziua mea!acu chiar de -adevaratelea..pana acum tot am avut impresia ca imi vin..da-s aici..si ma doare burta si..brrr


Urasc toti doctorii din Romania care dau tratamente preventiv!nu-i drept!!!!nu pot accepta!
Sa nu stii diagnostic..sa dai tratament!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabivalceanu spune:

A, si TUNDE, nu dispera cu Mario... Mai tii minte cind ti-am povestit despre `mansarda” mea complet bulita, despre diagnostice peste diagnostice, despre riscul extrem de ridicat de-a avea epilespie... Toate au trecut. Dar mama s-a tinut tare, tare, si-a zis de la inceput ca fetitza ei desteapta () va fi bine si a mers din doctor in doctor pina i-a gasit leacul. Poate o parere in plus, la un neurolog din Bucuresti, n-ar strica. Curaj si sanatate!

RALUKARA, ai un zece de la mine (hi, hi!)

FRAGRANT, sa porti fustitele sanatoasa.

ROXX, ROXX.

Intrebare (si acum clipesc des din gene): DE CE S-A SUPARAT SHINES? Ca zau daca m-am prins!

G

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loutzy spune:

Neatza mai spre amiaza asa.
Puiul meu scump si drag a avut grija sa ma trezeasca la 6:20, dupa ce toata noaptea s-a trezit la 23:45,1,2 si 4. Nu stiu nici acu ce a vrut.
Am incercat si noi varianta cu cerealele seara degeaba se trezeste la fel.La noi nu functioneaza.Nu stiu cand o sa apuc si eu o noapte intreaga de somn.
Pufoasalaura eu una nu am intrebat decat daca pot sa incep diversificarea (asta pe la 4 luni, ca mi se parea mie ca a luat prea putin in greutate) si luna trecuta cand voiam sa-i bag cereale. In rest i-am dat ce am crezut eu de cuviinta si pana acum i-a fost destul de bine.

LA MULTI ANI TUNDE!!!!
SA FII SANATOASA SI SA TI SE INDEPLINEASCA TOATE DORINTELE

Hai ca va iau la intrebari de acu. Eu am stins lumina aseara, de ce nu v-ati bagat la somn?

Pupicei.



Laura de mic si neastamparat Stefan-Mihai (06.01.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

loutzy pai tu stingi lumina pe forum la 22.30 ? abia atunci adorm bebeii si putem sa scriem si noi nitel p'aci Stingerea e pe la miezul noptii asa ! mamica obosita !
pufoaso eu i-am dat calciu d'ala gluconic la fiola , ca siropelul nu l-a acceptat, se facea ca vomita cum il simtea pe limba ! si din ala gluconic o sapt i-am dat ca dupa aceea l-a refuzat si p'ala.
piscotel nu pot sa cred asa ceva !!!!!! vorba tam, daca-i dadeai zinat ??!!! bai nene sunt culmea dr astia ! d'aia e bine frate sa mai ceri o parere , sa nu sari cu antibiotice imediat ! offf, multa sanatate, sa treaca bubitele repede
tunde ce cadou ai primit si tu de ziua ta , uratii !pare rau pt tine ! sper sa primesti de la dl. B un cadou asa pe sufletul tau , ca sa uiti de dureri !
roxx treci la semnat condica...si vorba profei...inteleseram noi gresit , sau esti supi ?!

Carmen , mamica fericita de bebe mumos Andrei ! (12.01.2011)

Mergi la inceput