FIV 290

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Citat:
citat din mesajul lui daniela74
Many tot la tara?



Tot la tara, tot la tara. Mai stam cam o sapt. si apoi plecam in vacanta nr.2, in Nessebar-Bulgaria.
Cred ca eu am scapat un post de al tau, de ce punctia acum si ET asa tarziu?

Bruni mai ai putin, eu sunt tare optimista ptr. tine

Cyc-ule scoate nasucul

Donna trebuie sa crezi in sansa ta, ai transferat un invingator

Camrynna ma insel oare sau tu ai mai scris cu ceva timp in urma cand faceai FIV sau esti la primul? Poate te confund? Bafta

Uratica, Broscuta multi

Va las un link cu poze din vacanta nr.1 din Belek, sa ne cunoastem. Pe mine nu ma luati in seama, eram la o luna dupa pierderea sarcinii si numai de vacanta nu-mi aredea.
Gata fug la
NB

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camrynna spune:

Citat:
citat din mesajul lui many_bani

Citat:
citat din mesajul lui daniela74
Many tot la tara?



Tot la tara, tot la tara. Mai stam cam o sapt. si apoi plecam in vacanta nr.2, in Nessebar-Bulgaria.
Cred ca eu am scapat un post de al tau, de ce punctia acum si ET asa tarziu?

Bruni mai ai putin, eu sunt tare optimista ptr. tine

Cyc-ule scoate nasucul

Donna trebuie sa crezi in sansa ta, ai transferat un invingator

Camrynna ma insel oare sau tu ai mai scris cu ceva timp in urma cand faceai FIV sau esti la primul? Poate te confund? Bafta

Uratica, Broscuta multi

Va las un link cu poze din vacanta nr.1 din Belek, sa ne cunoastem. Pe mine nu ma luati in seama, eram la o luna dupa pierderea sarcinii si numai de vacanta nu-mi aredea.
Gata fug la
NB

mami de Vlad (29.10.2009)
Multumesc Doamne!



Nu te inseli , din nefericire sunt la al 4 lea FIV ...

Fetelor , am trimis si eu albumul la '' miresele desprecopii ['' oare cat va dura pana apare albumul ?

Camrynna ,


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

many super pozele, sunteti frumosi toti!
Vlad e superb! sa ti traiasca!
camrynna vad ca ai facut si tu cateva fiv uri! lasa ca bine va fi , pana la urma reusim si noi!

"Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns donna3 spune:


many-frumoase pozele,sunteti o familie frumoasa
Ai un copil asa de dulce.
Sa-ti creasca sanatos si sa-ti aduca multe bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALINAOPREA spune:

Buna fetele,
Vreau sa donez 45 de fiole de progesteron (Prontogest) de 100 mg procurat din Italia si pastrat in conditii optime, cu data de exp in 2013.
Cine se ocupa de organizarea primei pagini va rog sa treceti anuntul meu acolo si sa ma treceti si pe mine la mamici fericite.
Am nascut pe 13 iulie prin cezariana la spitalul Elias o minune cu ochi albastri, Carla Maria ,obtinuta natural,care a avut 4,500 kg si 54 de cm .
Nu va pierdeti speranta ca se poate, eu am reusit dupa 9 ani.
Dumnezeu e mare si face minuni.
Va pup si va urez bafta multa !

Alina de Carla Maria (13 iulie 2011)
Multumesc Doamne pt. cel mai frumos cadou


Hipotiroidie Hashimoto, PCOS, gena MTHFR A1298 C genotip heterozigot, o sarcina obtinuta prin FIV si pierduta la 19 saptamani


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

waw many-sunteti superbi!!si nu mai fi suparici-sigur vei face cel putin o fetita la fel de frumoasa ca si vlad!

bruna mea-unde esti?treci la raport?sau inca dormi ca sa ii faci bine lui bebe!hai fetita fii pe pozitii mai e putin!

daniela,camryna,donna-bafta fetite dragi!sa dea Domnul sa reusiti de data asta!

alina oprea-felicitari ptr bebelusa!asa mi-a spus si mie drul ca voi face o bebelina barosana!



Doamne ajuta pana la capat!
+24 fetita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Alina ma bucur ca te citesc, sa-ti traiasca minunea cu ochi albastrii. ce mare a fost la nastere bebelina ta. Cand ai timp mai treci sa ne pove de voi

Fetelor multumim de aprecieri



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamys spune:

ALINAOPREA sa iti traiasca bebelusa sa va bucurati de ea, ti-am trimis un PM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

alinaoprea sa ti traiasca micuta si sa fiti fericiti!
uratica am dormit putin , ai ghicit! ma trage patul ca aici ploua si e vreme urata! dar maine plec putin prin spania


"Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns castelanaC spune:

Brunica tin pumnii sa-ti iasa planurile!!!!!! lasa visele, eu visam in timpul tratamentului ca-mi venea ciclul in fiecare noapte!! eram asa strasata si controlam chilotii non stop.
Uratica, te inteleg cu paranoile, si eu eram strasata, Castelanul meu a avut peste 4 kg, nasterea a fost prin cesariana pentru ca diametrul capului era de peste 10 cm, apoi in ultima saptamana s-a intors cu capul in sus. Acum micutul are 1 an si 3 luni si noi deja mergem la dr sa vedem cand incepem "dansul" pentru al doilea. Sarcina usoara si bebelina sanatoasa!
Donna, tin pumnii, sa fie praslea cel voinic, ouletul norocos!
Nina bafta si pe 2 august sa vii cu beta mare!
Daniela, pup fata, inca putin si Toamna se numara bobocii!!
Alina Oprea te pup si sa-ti traiasca minunea Carla Maria, mare si frumoasa!!!!!!!
Mani te pup si vacante excelente sa aveti, sanatate si bafta-n toate!

fetele sunt emotionata, maine fac o inseminare, fara tratament fara nimic, azi am fost la dr si ne-am hotarat sa facem o incercare pana la FIV, aveam azi un ovul mare pe drapta si pe stanga mai multi mitittei. Asa ca incercam sa vedem daca se poate si asa.

va pup si toate cele bune!

Mergi la inceput