LMA Raul -Delfinasi in sarbatoare(162)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

Alice, ce nebunie e la tine.

Vorba lui Victo, cine se ocupa de fete in timp mama lor doarme? Si noaptea ce mai face daca doarme atata ziua?


de Solnushka Natali - 13.07.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

Tina, sa va fie de bine iesirea. De acum aveti pretext sa iesiti mai des daca ii place asa de mult lui Raducu.


de Solnushka Natali - 13.07.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

Rody, cum a fost somnul pe plaja?


de Solnushka Natali - 13.07.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

NB


de Solnushka Natali - 13.07.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

neata

primeste cineva un copil de 1 an si 6 saptamani? e frumos, blondin cu ochii albastri

dar nu doarme fraattteeee azi de la 5 la 7 m-a tinut treaza, m-a apucat si plansul, i-am dat biscuite, laptic pana la urma, si nu stiu prin ce minune s-a culcat la 7 singurel, in patut mi-a cerut sa ii dau perna lui si s-a culcat...asa am mai dormit si eu o ora....

fug sa ma spal pe cap, cu apa calda sau rece, ce-oi gasi

inainte o maaare de tot

am implinit un anisor, sunt baiat mare de acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

Neatza!

Tina, wecome back! Ochidut spunea ca mai are o camera. Da-i un PM, sau pe FB.

Puiutz, unde-s pozicile?

Am si uitat sa spun, am vazut motaneii Mirelei, ce simpatici sunt! Tare fain stau ei impreuna!

Crisu, tu, mamica superba, ti-am vazut puiutul, e superhaios carliontatul scump!

Alina si Victor Andrei - 23.07.2010
La mare, la soare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

La multi ani, Filip de kittyescu!

Alina, draga de tine, cum mai rezisti? Sper ca delfinasul isi va mai 'aranja' programul.

Alina si Victor Andrei - 23.07.2010
La mare, la soare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Neata!

La multi ani Bea pt un an si o lunita!

La multi ani Filip de Mya85 pt un anisor!

Sa cresteti mari si sanatosi!


Mycya, . Bine ai revenit!

Racusor, cum a fost aseara cu fetele?

Rubia, ti-o mancam pe soacra, nu alta!!! E nebuna???

Tina, ma bucur ca v-ati simtit bine la munte!

Nela, tot pe fuga, mami?






Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Neata
Racusor, ti-l iau eu, asa un pic...20, 30 de minute, ca apoi o sa-l vrei inapoi
Tina, spor la treaba. Sunt sigura ca va iesi un apartament frumos, in care sa te simti f bine.
Rubia, soacra ta are o pb psihica, trimite-o la un control, sau mai bine, nu mai mergeti acolo si daca mergeti nu scapa copila din ochi.
La multi ani Filip!!

Paula, mamica Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Am implinit un anisor!!!

poze 1 AN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilinca79 spune:

Buna dimineata mamici dragi,

Am aparut si noi in peisaj, dupa un week-end in deplasare. Sotul e plecat in delegatie si m-am dus cu Victor la ai mei la Turda. Ne-am intors aseara si netul a mers atat de greu incat n-am mai reusit sa felicit cum trebuie sarbatoritii zilei Asa ca ma revansez acum:

La multi ani Raul scump! Am vazut filmuletul cu tine, esti foarte povestitor si simpatic foc

La multi ani mami Racusor! Sa iti dea Dumnezeu numai clipe fericite in viata, multa sanatate si sa te bucuri 100 de ani de baietii tai, si de ce nu, si de o fetita daca va veti dori. Esti o mamica exemplu de devotament si grija pentru puiutul ei, si imi esti tare draga

La multi ani, Nela! Multa sanatate, bucurii, o viata lunga si implinita!

Si copilului meu ii place mult in deplasare, pentru ca se ocupa cineva mereu cu distrarea lui. In rest ma innebuneste si pe mine in casa cu urletele. Cum nu-i dau ceva ce-i trebuie cum urla...da urla de zici ca il bati nu alta Nici nu stiu cum sa umblu cu anumite lucruri sa nu le vada. De ex. aseara cand am venit acasa am scos cheile sa deschid usa. Imediat le-a vrut el si s-a pus pe urlat. Cum am intrat in casa i le-am dat, ca eram si cu bagaje, trebuia sa ne descaltam si n-am vrut sa stam in urlete. No, aseara tarziu, cine cauta de zor dupa chei? Le-am gasit sub un dulapior din hol

Cris, ce nasa superba ai fost iar Vladutul e atat de scump in filmulet. De data asta nu te cert ca ai fost la Cluj si n-ai zis nimic (ca eram plecata oricum ) , da sa nu se mai intample

L-am vazut si pe Raducu de Puiutz cat de scump e si pe superba Natali


Ilinca, mama lui Victor (09.07.2010)

Mergi la inceput