LMA Nectarie si Matei-Delfinasi in sarbatoare(161)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

lalala, enik, adriana, bumblebee, baby, pupici la toate

lalala, nu mai vine nici un baiat. deocamdata. peste vreo 8 ani cel putin, poate... ginerele!


am implinit un anisor!! Isa = parfum de fericire (19 iunie 2010)

am implinit 10 ani!!! Maria, printesita mamei (26 iunie 2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

La multi ani, Nectarie!
La multi ani, Matei!



Iuliana mami fericita de minune Tudor 05.08.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui rodyka

lalala, enik, adriana, bumblebee, baby, pupici la toate

lalala, nu mai vine nici un baiat. deocamdata. peste vreo 8 ani cel putin, poate... ginerele!


am implinit un anisor!! Isa = parfum de fericire (19 iunie 2010)

am implinit 10 ani!!! Maria, printesita mamei (26 iunie 2001)



ginerele????? sau viitorul ginere?....Mai Rody draga tu vrei sa fi si bunica tanara de o vezi pe Maria maritata la 18 ani....

Iuliana mami fericita de minune Tudor 05.08.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

Citat:
citat din mesajul lui baby78

Citat:
citat din mesajul lui rodyka

lalala, enik, adriana, bumblebee, baby, pupici la toate

lalala, nu mai vine nici un baiat. deocamdata. peste vreo 8 ani cel putin, poate... ginerele!



ginerele????? sau viitorul ginere?....Mai Rody draga tu vrei sa fi si bunica tanara de o vezi pe Maria maritata la 18 ani....


no, pai in ziua de azi e cum e... ce-o fi peste 8 ani?! s-or mai casatori oamenii?! ca si-acum, o fac ori devreme ori tarziu! si copiii tot mai tarziu vin in cupluri, catre 30 de ani... ce tanara o sa mai fiu peste 20 de ani!!


am implinit un anisor!! Isa = parfum de fericire (19 iunie 2010)

am implinit 10 ani!!! Maria, printesita mamei (26 iunie 2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_Theo spune:

Rody la multi ani! Sa fii sanatoasa, fericita cu familia ta frumoasa si Sa ramai mereu vesela si pozitiva asa cum te stim noi.

Saddie iti doresc sa iei decizia cea mai avantajoasa pt tine.

Cris felicitari pt primii pasi ai lui Vladut. esti o mamica tare fericita. Si succes in ceea ce veti intreprinde tu si sotul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katalina spune:

Hello girls
Am citit repejor ce-ati mai scris.
ILINCA, IULIANA

Am ajuns la mess TINEI,si vad ca sunteti pe valea Prahovei in week-end, sa-mi dai nr.tau pe PM, suntem la BRASOV duminica,il ducem pe Catalin in tabara la Predeal, poate ne vedem

Si eu inca alaptez, si mi-e taaaaare drag, chiar si atunci cind ma trage de bluza, si nu mi-e jena deloc sa alaptez in public, chiar am devenit atit de ignoranta la privirile altora,parca nici nu-i mai vad cind se holbeaza, e "treaba"lor.Robert a papat tzitzi pina la 14 luni, atit a vrut el,dragul de el.

Abia astept sa ajungem la CLUJ, multumesc fetele pt PM si nr de telef.OANA, CRISTINA,DENISA,PAULA, poate veniti si voi.
PAULA, tare fain strandul de acolo de la voi
IULIANA, m-ai convins, mersi de info

LA MULTI ANI RODICAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
SA FII IUBITAAAAAAAAAAAAAAAAAA
SA FII SANATOASAAAAAAAAAAA
TE PUP CU DRAG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LA MULTI ANI NECTARICA!!!!!!!!!!!!
LA MULTI ANI MATEI!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mai citesc si

Catalina&Victor (17 aug 2010)&Roby&Cata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saddie spune:

RODYYYY LA MUUUULTI ANI!!!!! SA FII SANATOASA, SA TE BUCURI DE FAMILIA TA MINUNATA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saddie spune:

ainotna, Roxana_Theo, bumble, crispro intr-adevar e o decizie greu de luat. Vom vedea, am stat cu consortul la discutii si week-endul asta vom lua o decizie.

Oana stiu cum e cu restructurarile ca am mai fost in situatii din astea si am acceptat sarcinile in plus fara probleme. Acum e diferit, pentru ca doar eu voi lua sarcini in plus si nimeni altcineva din firma, plus ca sunt doua lucruri care se bat cap in cap. Eu lucrez pe partea de PR si fundraising iar job-ul celalalt e de office manager/secretariat. Deci pe-o parte ma duc la intalniri fac lobby pt firma, aduc bani in firma iar pe partea cealalta trebuie sa ii fac cafeluta sefului dimineata. Parca nu prea merge, nu? In plus, pe mine m-a deranjat f.f. mult tonul de santaj care s-a aplicat adica ori accepti, ori pa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Rodyka la multi ani !!! sa fii iubita si fericita alaturi de familia ta minunata!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

La multi ani Nectarie !!!
La multi ani Matei !!!

Mergi la inceput