LMA Nectarie si Matei-Delfinasi in sarbatoare(161)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aelita spune:

BABY,deocamdata nu te vad decisa,asa ca mai lasa sa treaca un timp,ai sa gasesti singura momentul,cand vrei tu,cand poti,cand esti pregatita,cand decizi tu cu adevarat,dar NU intarca pe motiv ca mai tarziu va fi mai greu.intarca pt ca acum iti doresti sa fie momentul,e un moment super important .nu e motiv sa intarci pt ceea ce va fi mai tarziu,fiecare copil se intarca mai usor sau mai greu,nu poti face ceva azi de frica de maine.daca tu mai vrei,mai da-i,nu e musai nici sa fie 1 an fix,nici sa fie acum ca mai tarziu e mai greu,nici sa fie doar iarna si nu vara.Alege tu momentul,fara frica,fara sa mai pui pe DACA in fata,cand esti decisa cu adevarat.daca simti ca ai mai vrea ,daca inca inima iti spune sa ii dai,da-i si nu mai asculta la nimeni in jur !
nu e nimic ca acum trage,nu neaparat de acum incolo o sa traga de tine,tu poti stabili un orar de acum ,doar tu stii cum sa faci lucrurile sa fie bine.
Si oricum ar fi,nu e nimic rau sau urat sa traga de tine sa-i dai "aurul" din piept
Ia decizia ,ascultandu-ti inima !

in plus,ai grija ca decizia sa nu coincida cu nici o raceala,dinti pe drum,sau alte "deranjuri" Cauta un momentprielnic pt amandoi!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Tina, ai PM! Distractie faina in concediu!





Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:


[
Rodiiiiiiiiiiiiiii, La multi ani, mami scump! Sa-ti dea Dzeu sanatate si o viata macar pe jumatate la fel de frumoasa cum ai acum, alaturi de minunata ta familie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

enik, da-mi pe pm adr de mail si te adaug la grupul yahoo sa vedem poze cu nazdravanul tau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Rodi, sarbatoare mare!!! La multi ani, mami draga! Iti doresc din tot sufletul sa ai parte de cele mai faine clipe din viata zi de zi, alaturi de familia ta, sa fii mereu sanatoasa, sa fii mereu vesela, cum te stim! Sa fii inconjurata de iubire si de oameni dragi, de bunatate! Sa ai parte de tot ce iti doresti! Esti un om minunat, sufletist, inimos, o prietena draga si o mamica exceptionala! Un buchet mare de -icele pt tine!

Am vrut sa iti fac un montaj cu pozele tale, am selectat pozica de cand erai tu mica, apoi cele din adolescenta, apoi cu Maria, super faine! dar nu stiu sa fac montaj. Am incercat cu ala de care ziceai tu Windows Movie Maker- mi-am prins urechile. Am incercat cu unul cu verde (nu mai stiu cum ii zice; Crissy i-a facut lui Bea un montaj pe Fb de ziua ei, daca iti mai amintesti, cu acel program) - no, ala nu ma lasa mai mult de cateva secunde. Asa ca, imi pare rau sa zic, dar m-am dat batuta... Nu a iesit nimic.

Dar te pup cu drag, iti mai urez o data "La multi ani!" si sper sa fie bine si asa...

Si, hai cu trupa:
Multi ani traiasca, multi ani traiasca, La multi ani
Rodi sa traiasca, Rodi sa traiasca, Laaa muuulti aaaani!




Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ainotna spune:

Haide ca sunt si eu pe aici:

Multi ani traiasca, multi ani traiasca, La multi ani
Rodi sa traiasca, Rodi sa traiasca, Laaa muuulti aaaani!


la multi ani, sa fii fericita, iubita si sa ai parte de tot ceea ce-ti doresti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

crispro, e vb de www.onetruemedia.com
De ce nu te-o fi lasat? Ti-ai facut cont? Montajul meu avea peste 10 min.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

crissy, crispro, ainotna, multumesc mamici dragi! acuma la ora asta nu va servesc cu nimic bun, dar un paharel de ceva sa ciocnim numai bine se potriveste, ca apoi dormim neintoarse!

CRISPRO, sti ca, de cele mai multe ori, intentia conteaza! lasa ca imi faci montaj la 40!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissteo spune:

Rody, LA MULTI ANI!

Sa ai o viata minunata, sa fiti cu totii sanatosi si sa va inconjurati de oameni buni si dragi! Pai daca la 40 de ani, arati la fel de bine ca acu la 20, eu una nu ma mai joc, poate sa-ti faca Crisa de Vladutu ce montaj vrea ea. Pupam mamica minunata si fericita si frumusetile ei de fete cucuiete!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissteo spune:

Citat:
citat din mesajul lui iul_aug2010

Iar petrecem

Azi primim portii duble (chiar triple, dar nu amestecam borcanele) . Ca sa le meritati, intrati si faceti urarile cum se cuvine:

LMA Matei Alexandru de bambi_bv

LMA Nectarie de larissa_79




LA MULTI SI BINECUVANTATI ANI si de la noi!

Mergi la inceput