Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (33)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

cris pun poza mai tarziu...ca acum sunt tolanita in pat :)))) hai mai bine mai pune tu o data una plsssssss si eu ma gandeam la un roz prafuit am vazut din piele intoarsa...dar accesorile sunt cele de la botez:auriu, alb perlat, crem....


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mamici, nu vreti sa facem o comanda de hainute de la aramis??? http://www.flickr.com/photos/imbracaminte_copii


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

stiti unde am fost pana acum, nu????? daaa la shoping mi-am luat 2 rochii...una de in alba scurtaaaa cam tare si una sexoasa pt nunta si botezul (in aceasi seara, la pers diferite ) din septembrie

madaa...bine ai revenit!

delia...eu sunt suparata pe tine..rau....pai tot nu vrei sa te arati???? mi-au placut pozele....dar mi-a ramas la suflet domnisorica ta cea mare....e asa de frumoasa!!!!

cris..tu parca ai avut rochita roz bonbon, nu??? azi mi-am cumparat si eu una...si ma gandeam sa imi cumpar pantofii crem perlat...sau crem auriu....ce zici merge???


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)


pai aia in rochie bleo cu floare in par sunt eu
si astea sunt unele din pozele reusite

mami de fete frumoase:MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

yasmi ti am pus acum doar o poza unde se vede rochia si pantofii, o sterg dupa ce te uiti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

yasmy, la un roz bombon parerea mea ca merge traznet gri si daca iei pantofi si geanta o sa le ai si la alte combinatiii
eu la botez am luat pantofi si geanta aurii sidefat pentru ca nu am gasit pantof-sanda crem cum vroiam eu ( nu am avut decat 2 ore in Unirii, timp in care a tb sa iau cadou la nasi, si incaltamnite pt noi trei : eu , husbandul si Maria

mami de fete frumoase:MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

subscriu si eu la ce a zisdelia, la roz bombon merge super bine gri! asa am incercat si eu la rochita mea dar din pacate dadea ca din topor ca era culoarea prea puternica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

da e ok si gri dar prefer crem

delia acum am vazut ca tu si maria ati avut rochii la fel superrrrrrrrr....

cris pt mine rochia ta ramane roz bonbon asa e culoarea si la a mea...dar nu e de saten...multu frumos pt pozica. hai ca pun si eu una cu acesorile mele de la botez ..eu zic ca merg pantofi crem perlat..crem auriu sau roz prafuit tare :)))))))))


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antguess spune:

scrish, mersi mult...inseamna ca si noi suntem cat de cat bine


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

yasmi asteptam

antguess n ai pentru ce, eu zic k sunteti foarte bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

gata! am gasit o pozica in care se vad bine...


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput