Cat de repede ati ramas insarcinate ?

Cat de repede ati ramas insarcinate ? | Autor: pixy

Link direct la acest mesaj

Haideti fetelor sa vedem cat de usor sau cat de greu ati ramas insarcinate ! Poate reusim sa mai dam o umbra de speranta celor care inca nu au reusit !

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

Buna venit printre forumiste. Sa speram ca va fi intr-un ceas bun si o sa gasesti aici raspunsurile cautate. Te tuc.

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pixy spune:

Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bird70 spune:

Prima data la 19 ani am ramas gravida din greseala, apoi la 26 de ani ne-am hotarat pentru al 2-lea copil si am ramas gravida in prima luna.

Health is a state of physical, mental and social wellbeing and not merely the absence of disease or infirmity . World Health Organisation
I'm not insane, my mother had me tested! Dr.Sheldon Cooper

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

Din prima luna de incercari, din fericire.

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annnna35 spune:

In a doua luna.

E vreun sondaj, adica un grafic, ceva, in prima postare? Intreb pt ca la mine nu se vede, dar se vede spatiul liber si ma asteptam sa fie intrebarile acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bely spune:

Dupa 1 an si 9 luni, fara interventii sau medicatii... pur si simplu s a lasat asteptata "gogoasa" noastra!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pixy spune:


Citat:
citat din mesajul lui annnna35

In a doua luna.

E vreun sondaj, adica un grafic, ceva, in prima postare? Intreb pt ca la mine nu se vede, dar se vede spatiul liber si ma asteptam sa fie intrebarile acolo.

mami de iubita, Miruna (02.06.2010)

da annnna se vrea un sondaj , dar fara grafic ... mai bine ne impartasim povestile decat sa bifam doar un raspuns.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pixy spune:

Citat:
citat din mesajul lui bely

Dupa 1 an si 9 luni, fara interventii sau medicatii... pur si simplu s a lasat asteptata "gogoasa" noastra!

_
Mami de Patricia-Filipa (29-08-2009)
Patricia

belymi-ai mai dat si mie o sperantasi eu incerc de aproape 1 an si inca nimic ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annnna35 spune:

Multumesc pt raspuns

Credeam ca nu se vede doar la mine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

Mai bine de 1 an de la intreruperea pilulelor. S-a lasat asteptata sarcina. Imi facusem cred ca vreo 8 teste ca tot speram ca am ramas, mai ales ca s-a dereglat si menstruatia (intr-un an am avut de 5 ori CM).
Am facut calculul de la ultima menstruatie cand as avea ovulatie(dupa calculul de pe forum) si ne-am pus pe treaba in zilele acelea..si la sf luni mi-am facut testul care a iesit pozitiv.
A doua sarcina a fost mai rapida, imediat dupa ce s-a instalat primul CM dupa nastere.

Bafta multa sa vina bebele si la voi cat mai repede


Mami de mica si iubita 05.05.2009 si de inca o mai mica si iubita 25.03.2011

Buburuza mea
*********************
Fluturasul mic
*********************
Povestea Printesucai
*********************

Mergi la inceput