Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(63)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

C fac fetele??

am venit si noi de la plimbare, am dat-o in leagan pmandra. vad k in ala din parc e cu gura pana la urechi, ala din casa e cah
am papat niste ciorbita de curcan si acu baga somn de voie k e taaare obosita.
nu stiu dc v-am zis, ieri i-am dat supica de-a ei, nu a vrut. cand mi-am pus ciorba de pui sa pap eu, balea de zor,i-am dat un pic p buze, atat mi-a fost. a bagat vreo 4 linguri si tot mai vroia dar am zis stop.
azi i-a facut socrela special pt ea de curcan, acrita cu lamaie si totu pasat. a mancat frate... fara comentarii fara nimic. nu imi venea sa cred. deci de acu papa din mancarea noastra

multumesc pt raspunsuri. sunteti niste dulci

CArmen eu tocmai azi am luat de la farmacie biscuiti plasmon. am datp o cutie din aia mica de 200g parca, 21 ron. la Dona. avea si cutie mare si din aia macinati. si sunt de la 4 luni.

Mirela mamica suparata k nu e la munte.

Angie si eu la fel.a bia astept sa creasca sa nu o mai vad asa

Laura plimbare si distractie placuta lagratar

Gabi eu cum i-am luat azi bis, am desf cutia si i-am dat unu in manuta. sunt cam micuti, sa zic ca 7cm lung si 2 latime. cum a bagat in gura, a rupt jumate, m-am speriat de am zis k mor. eram si pe strada cu ea. dar in sec 2 vad k ii curg bale maronii... se topise biscuitele in gura. asa k slabe sanse sa se inece cu astia. dar clar, trebuie avut grija

Tunde interesante preturi. dar nu sunt prea mici? erau la promotie pt cateva zile? sau asa e acolo mai mereu?

gata fug si eu p dincolo, sa mai apuc sa fac ceva, k vine si o alta bebelusa,un picut mai mare k nati cu vreun an, si tre sa pitim tot ca cica distruge tot ce are in cale
sa aveti un we frumos.

aaa de diseara pana luni seara cica incep iar furtunile




Dumnezeu ne-a binecuvantat cu minunea Natalia Maria (30. 12. 2010)


www.aliapop.ro/index.html" target="_blank">Sa o ajutam pe ALIA sa traiasca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

revin imediat si fac si cap nou.




Dumnezeu ne-a binecuvantat cu minunea Natalia Maria (30. 12. 2010)


www.aliapop.ro/index.html" target="_blank">Sa o ajutam pe ALIA sa traiasca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

CAPITOL NOU





Dumnezeu ne-a binecuvantat cu minunea Natalia Maria (30. 12. 2010)


www.aliapop.ro/index.html" target="_blank">Sa o ajutam pe ALIA sa traiasca

Mergi la inceput