Regimul disociat 3/3/3

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tecky spune:

maripossa super.Felicitari!!!! Ai dat jos foarte bine.Maine sunt si eu la fructe si legume.
Azi am iesit cu prietenele mele in oras si am baut o cola.Uitasem gustul de cand nu mai bausem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns la_maripossa spune:

multumesc mult, tecky!!da, asa e,cu toate ca nu ma gandeam ca am dat ceva jos la cum am mancat...eu sunt la fructe-legume de marti....sincer nu simt lipsa altor alimente...m-am obisnuit asa insa tot am sa tin o zi de carne si una de lactate...am mai facut mici greseli insa nah...nu pot chiar sa nu gust nimic,mai ales ca fac papa si pt prietenul meu si lui ii fac numai bunatati...de ex. ieri i-am facut paste carbonara...a trebuit sa gust,insa a fost numai o lingura,sa vad daca lipseste ceva...aa,si inca ceva, mie seara mi se face foarte foame asa ca ultima masa am pus-o la ora 19 (ma pun la somn pe la 23-24) si mananc 30 g cereale integrale fitness, fara lapte, doar cereale,am observat ca imi tin f bine de foame, inainte cand mancam fructe seara ,muream de foame pana mergeam la somn....
dar restul de fete pe unde mai sunt?nu mai scriu nimica???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns senz_benz spune:

eu azi tin lactate,dar am baut de dimineata un iaurt degresat cu fructe,nu mi-am dat sewama ca nu am voie fructe,in fine nu cred ca e o problema prea mare,acum am mancat 2 iauturi mici 0% si sincer,am observat ca nu mai pot sa mananc foarte mult si ma satur mai repede ca inainte...

http://madootza19.hi5.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns senz_benz spune:

alexa,eu am mai tinut regimul asta acum vreo doi ani dar mancam in fiecare zi cate un aliment,de exemplu luni legume,marti orez,miercuri fructe,joi cartofi fierti...am tinut asa vreo doua saptamani cu mici abateri si am slabit 4 kg(aveam 66) apoi am renuntat,dar nu am revenit la vechile obiceiuri alimentare si am slabit in continuare pana am ajuns la 53 fara nici un fel de regim
acum m-am mai ingrasat vreo 3 kg,dar le dau eu jos repede

http://madootza19.hi5.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns senz_benz spune:

data inceperii 16.07
voi ce mai ziceti?nushulica?tecky?

http://madootza19.hi5.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tecky spune:

Eu sunt multumita pentru ca la job colegele imi spun ca am slabit si simt si hainele mai largi.
Azi sunt la legume si fructe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns senz_benz spune:

eu am comis-o in seara asta,am mancat o punga de jeleuri si niste pelete de-alea de cartofi,nu m-am mai gandit nici la regim nici la mare,la nimic... si chiar acum am o piersica in fata si ma uit cu pofta la ea,sper sa-mi reziste

http://madootza19.hi5.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns la_maripossa spune:

buna,fetele, ce mai faceti?eu ieri am fost cam ocupata, am intrat sa va citesc dar nu am mai avut timp si sa va scriu....

senz:nu are nimic daca ai papat un iaurt cu fructe...hai sa fim seriosi, cate fructe crezi ca ,contine acel iaurt,3-4 grame?? si in legatura cu jeleurile si ce ai mai mancat tu aseara nu-ti fa griji,mergi mai departe!!!!nu o sa-ti afecteze cu nimic,si eu am dat gres azi,am papat 50 g paine cu 2 felioare de sunca(sunt la ziua de lactate)...merg inainte,nu are nimic...mananc mai putin azi si gata,s-a rezolvat!

tecky:ma bucur pt tine ca se vede ca ai slabit, tine-o tot asa!!si la mine parca se vede ca am slabit...sper sa nu fie doar imaginatia mea....

eu m-am obisnuit cu dieta,cred ca o sa tin mai mult timp...sunt f fericita ca in sfarsit m-am pus pe treaba,daca ati sti de cate ori am incercat si m-am dat batuta...

va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns la_maripossa spune:

hey,unde ati plecat toate??nu e nimeni pe aici...defapt, e weekend...va iert de data asta
aveti grija ce faceti,nu calcati pe alaturi!!!ca eu deja am calcatam papat un cremwurst si o bucatica de toba de curcan...si inca imi mai e pofta...ufff ce greu mi-a sa ma abtin....cine m-a pus sa cumpar mancarea pt maine,asa-mi trebuie!!!
sa aveti un sf de saptamana placut,in continuare!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tecky spune:

maripossa cate kg ai dat jos de cand te-ai apucat de regim?
Mie de cate ori mi-e foame beau apa si vad ca imi trece pofta de mancare.
Voi ce trucuri mai folositi pt a pacali senzatia de foame?

Mergi la inceput