Regimul disociat 3/3/3

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tecky spune:

Multumesc mult fetelor de primire.
Eu azi sunt la lactate.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns senz_benz spune:

intru si eu pe fuga pt ca trebuie sa plec la sevici...ieri m-am trezit cu o febra musculara ingrozitoare de la atata pedalat si vad ca nici azi nu ma simt mai bine.ieri am rezistat eroic,am mancat de dimineata doua grefe,apoi un ciorchine mare de struguri albi si o banana(interzise,bineinteles),doua mere,doua felii de pepene verde si o piersica.sunt foarte fericita si eu pt ca burtica mea da semne de retragere


http://madootza19.hi5.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa1986 spune:

Buna dimineata,
Eu am inceput cu legumele si fructele astazi, maine lactate, ca sa pot sa mananc in weekend carne. Mai tine cineva 1/1/1? As vrea sa mai stiu daca a mai tinut cineva regimul asta in trecut si cat a slabit in 3-4 sapt?
O zi buna va doresc

D-zeu ne iubeste si in anul 2011 sigur ne va aduce un bebel frumusel, sanatos si mancacios.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa1986 spune:

Apropo am inceput dimineata cu pepene rosu.

D-zeu ne iubeste si in anul 2011 sigur ne va aduce un bebel frumusel, sanatos si mancacios.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa1986 spune:

Mariposa ma gandeam ca poate ar fii bien sa trecem si data la care am inceput regimul, voi ce ziceti? In felul asta ne dam si noi seama cam cat se slabeste cu acest regim intr-o anumita perioada de timp.


D-zeu ne iubeste si in anul 2011 sigur ne va aduce un bebel frumusel, sanatos si mancacios.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns la_maripossa spune:

Tecky,nu ai pt sa multumesti,cu cea mai mare placere te-am primit(vb in numele tuturor fetelor,sper sa nu se supere)!!!Succes in continuare!!

Senz,ai grija sa nu faci prea mult sport, incepe cu mai putin si adauga in fiecare zi cateva min in plus....aa,si febra dupa cateva zile o sa-ti treaca...eu sunt de parerea ca nimic nu e INTERZIS, atata timp cat e luat cu masura....chiar daca ai papat struguri si banane,nu e nimic, pt ca nu ai mancat mult, numai ai grija sa nu exagerezi!!!

alexa,din cate am citit eu, cu 3/3/3 se slabeste mai repede,insa si cu 1-1-1 au fost rezultate, cam 1-2 kg la 3 ture (9 zile)...asta aproximativ, pt ca au fost fete care au slabit mai mult si altele care nu au slabit deloc,acuma depinde si de organism si de etapa in care esti,adica daca ai mai mult timp de cand tii dieta e posibil sa slabesti mai putin.
si eu ma gandeam sa trecem data cand am inceput,daca sunteti si voi de acord, trimiteti data si eu o trec

eu nu am putut rezista si azi dimineata m-am cantarit....- 3 kg...suuuper, dar inca nu trec pe lista,astept pana miercuri cand am zis ca e zi de cantar...insa faptul ca am slabit ceva imi da multa forta sa merg inainte...deci,da,se poate!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa1986 spune:

Mariposa in cat timp ai slabit 3 kg?

D-zeu ne iubeste si in anul 2011 sigur ne va aduce un bebel frumusel, sanatos si mancacios.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa1986 spune:

Eu am inceput dieta de astazi, asa ca ma poti trece in tabel.

D-zeu ne iubeste si in anul 2011 sigur ne va aduce un bebel frumusel, sanatos si mancacios.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns la_maripossa spune:

pai am inceput dieta luni,pe 10.07 dar am mai avut scapari,de ex.luni cand am mancat nutella cu paine si inghetata si altele iar in zilele de carne am mancat f multa carne...nu prea am tinut corect
acuma te trec in tabel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns la_maripossa spune:

scz,vroiam sa spun ca am inceput dieta pe 11 iulie,am gresit...te-am trecut in tabel, fetele daca vreti sa va notez si la voi data cand ati inceput, sa-mi scrieti
eu cred ca mai tin si maine fructe-legume si tin numai 1 lactate si 1 carne...m-am obisnuit cu legume si fructe si nu prea am chef de altceva...
sunt asa de fericita!!!!tremuram cand m-am urcat pe cantar,ma gandeam ca nu am dat nimic jos...
va pup feteleeeeee

Mergi la inceput