Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***330***

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Helou.
Is niste calduri aici de capiezi!!
Anaan, ce misto concediu ati avut...si cum sa nu se topeasca personalu' dupa Gulioara?! Zici ca-i plac blondele?;)) Si a mancat el calamar si scoici?! No, macar de-acum puteti fi siguri de-un lucru, ca n-are alergie la fructe de mare, slava Domnului! Ca cica-s destul de frecvente alergiile la asa ceva.
Am admirat si pozele lui Floric, intai nu stiam ce cauta Izabella pe contul lui Floric pana mi-a picat fisa si am facut legatura cu marea:)) Ce frumusica si delicata e! Rares e un baietan in toata legea. Dar Floricule, cum ai reusit sa te roshesti in halul ala, in unele poze esti ca racu', m-a usturat pe mine pielea uitandu-ma la tine!! Nu te mai juca asa cu soarele, mai ales ca tu nu ai celebra piele de brailean, cum vad ca are sotzul tau
Novus, Micsunica era la 92 cand cred ca Phiphi abia batea 80, nu stii ca eram tot galbena de invidie?:))
Abia astept sa ne turcim la Turcu', nu stiu cum vom face inca, da' trebuie sa ajungem, ca Ana la Manole!!!

I'm wearing my heart like a crown/ Pretending that you're still around.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

ia sa va prezint eu mostra de desert:

-Lapte cu cereale integrale; Tartine cu unt si miere
-Fructe asortate
-Ciorba de vacuta; Mancarica de rosii cu carne de vita; Tarta cu branza si visine
-Mere umplute cu branza de vaci



Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 2 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.
Novus, Micsunica era la 92 cand cred ca Phiphi abia batea 80, nu stii ca eram tot galbena de invidie?:))
Abia astept sa ne turcim la Turcu', nu stiu cum vom face inca, da' trebuie sa ajungem, ca Ana la Manole!!!

I'm wearing my heart like a crown/ Pretending that you're still around.


De la soare mi se trage
Abia astept si eu sa ne vedem turcoaicelor !!

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Helau.

Am intrat sa va salut, ca n-am nimic nou. Afara nu vrem sa facem la copac, asa ca ori ne tinem pana acasa, ori dam drumul pe noi na, om mai vedea noi, important e ca acasa stam in putza goala si cand vrea pishh se duce singur, isi face trebusoara, aduce olita la wc, rastoarna singur, ce mai, servicii complete. Si sa nu indraznesc sa pun eu mana pe olitza, nuuuu, "Chiti singur"!

si Floric, reintoarcere usoara la munca!

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

munica draga pupacim baiatul mare
bine ca acum e cald ca pana la toamna cand va trebui sa-i imbracam se vor "perfectiona" ei si nu vor mai fi "accidente" decat raaar si foarte rar

Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 2 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Am dat in sfarsit de turcoaica si am batut palma pe 85 ron/camera/noapte si 50 ron/pers/mic dejun + cina, la pranz comandam separat ciorbe si altele, deci iasa 370 ron/familie distractia
Avans 100 ron/camera
Astept sa-mi umpleti contul ca sa ii virez si eu luni

In caz ca nu sunteti la curent unde mergem :

http://www.pensiunealaturcu.ro/index.html

26-28.08.2011


Participante: Novus, Chatonel, Denisamada, AncaNicolae, Monnvas, Ilinca, Pisigri, Olga, Gigelica, Cativ, Dyanna, Ela, Gaza si Anaan (?)

Astept sa-mi confirmati sigur participarea prin plata avansului

Chatonel, la tine ramane cum am stabilit

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)







Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Am uitat sa ma"laud": mi-o venit sotz din deplasare cu cotul belit si plin de vanatai. A cazut cu bicicleta Ma gandeam cum o sa fie cand o sa vina Chiti asa :(

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Chestionar ::))))
Mai dati calciu piticilor?
Mai dati Vigantol piticilor?
Dar fier? Vitamine?




http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisigri
Chestionar ::))))Mai dati calciu piticilor?Mai dati Vigantol piticilor?Dar fier? Vitamine?http://pisigri.blogspot.com/Mami de Ilinca (5.03.2009)
Nu ii dau nimic. I-am dat calciu in primavara, cred ca o sa fac la fel in toamna.Am si eu o intrebare-chestionar:1. La ce ora adorm piticii seara?2. Cat dorm la pranz si in ce interval?Na, ca au fost doua, daca nu chiar 3.Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdyi2001 spune:

Pupam gasca!

Am pus si eu la semnatura poze de la MAREA BELGIANA, pt cine e interesat sa ne vizioneze.

Magdy, de Gabriel (05.03.2009), Maria (17.09.2010) si Theodora(23.12.2005-25.12.2005)

Minunile Palmierilor

Povestea ei,povestea lui,povestea noastra... Bucura-te Marie...

Mergi la inceput