Copilasi de Iulie - August 2004 * 76 * LMA

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Citat:
citat din mesajul lui kim222

Am facut reteta Robertei..am pus faina inca 4 linguri pt ca nu avea consistenta necesara...in rest super buuuuna!!

Mi-au montat dressingul..este beton!Arata ca intr-un butic!...vorba lui Sorin: neam de neamul tau nu a avut asa ceva!


Wow... pai ti-ai gresit meseria, trebuia sa te faci designer de interioare!!

Si mircea face scaunele alea rapide tot atunci cand e emotionat sau nervos, slava domnului ca pe baza alimentara se intampla din ce in ce mai rar. Dar si eu cand trag o cearta zdravana la munca, in 2 ore sunt pe toaleta (apropos, eram in discutii cu o companie mai demult, pt un job, in pauza de inetrviu m-am dus la wc -ul angajatilor, pai cand am iesit de acolo eu le-am spus ca la ei nu ma angajez , la mine a devenit proba eliminatorie, daca firma nu-si permite o toaleta decenta pentru angajate ... inseamna ca sunt praf).

o sa te caut sa ma lamuresti cu diplomele in sua acusica nu pot ca ma chinuie sefii prin wien, ce sa-i faci anagajatul roman e oricum mai productiv raportat la calitate/salariu asa ca .. daca te prinde ca esti ok profesional, te alearga. Macar am cumparat niste carti de povesti in germana, pfuuu sa vezi ce-i chinui pe copii cand ma intorc mi-am pus in cap sa-i fac sa vorbesca si in alta limba decat aia materna. Am sunat acasa sa vad ce fac ai mei si am aflat ca barbatul meu i-a hranit in seara asta cu .. pepene. Maine o sa aflu ca mircea a facut kk de 5 ori si ca i-a dat aerius si o sa dea vina pe ...canicula, in nici uncaz pe pepene.

Andries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Gabi ma bucur pentru tine a la Stefan nu e nimic genetic, doar urmari ale unor probleme de la nastere. regretabil ca s-au intamplat si alea, dar sa privim partea plina a paharului. Sa speram ca eforturile voastre isi vor arata roadele in timp. In ceea ce priveste diagnosticele din ro... toata lumea poate sa-ti confirme ca pe pediatrie suntem destul de slabi. Noi nu avem un diagnostic clar pentru Mircea de mai bine de 3 ani si daca nici noi nu ne-am interesat pe la toate somitatile nu stiu cine s-a mai interesat. Cica e 80% colita nu stiu de care nespecifica. Bafta!!

Andries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Multumim de urari.
De sarbatorit o sa o sarbatoresc vineri cand mergem la Six Flag, un parc de distractii. Azi doar cu doua amice la noi acasa. Ea voia sleep over, dar nu prea mi-a suras, caci maine eu am ore, si nu vreau sa scol fetele cu noaptea in cap sa le trimit acasa.
Cadoul a fost unul de mult dorit...un jurnal electronic cu parola verbala, care recunoaste doar vocea ta. E asa de incantata de el. Are un fel de pix cu cerneala simpatica, si o lanterna cu ultra violete...si poti sa scrii in el fara sa vada cineva.

Sanatate la mici si mari.
Poze noi aici: Poze noi
Liliana
Poze- martie 2008 ; Poze 1 ; Poze 2 ; Poze 3 ; Poze 4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:


RADU

MIHAI
s]


Roller

Si o super zi tuturor


_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata
Dana la multi ani fericiti!! sa fii sanatoasa si iubita!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

hai ca scriu pe bucatele, e nebunie la mine
la multi ani Radu, la multi ani Mitzu!!! sa fiti sanatosi, fericiti, iubiti, plini de noroc!!! doamnele mamele sa treaca la facut cinste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

LA MULTI ANI Radu si Mihai!!
LA MULTI ANI Dana-roller, sa fii iubita!

Kim - felicitari pentru dressing, sa-l folositi sanatosi - ai mai pus poze??? Poate-mi trimiti si mie un link, sunt tare curioasa! Inteleg ca v-ati mutat deja? Impresii? Cum este, cum va place?

Echivalare de studii banuiesc ca se face - dar eu am specializare la job pe marketing - credeti ca nu mi-ar place sa fac marketing de brand in patria marketingului??? Ar fi visul oricui...doar ca ma indoiesc ca as gasi job in domeniu...si altceva nu prea stiu sa fac...V-am spus - daca as putea teleporta cumva casa pe care o am si situatia pe care o avem aici - in America, as pleca acum, pe loc!

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)
Poze
Povestea nasterii lui Tudorel
Gradina mea

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

La Multi Ani Radu & Mihai! La Multi Ani Dana!

Olivia, vrem poze! Si ma bucur ca ti-a placut reteta mea, eu am repetat-o in fiecare saptamana cu diverse fructe, am insiropat-o si am pus ciocolata deasupra, ma joc cu reteta pentru ca eu nu cumpar dulciuri si Matei e fan prajituri facute de mami.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Robi ma rad de avatarul tau... lumea o zice ca ai un bebelus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz

Robi ma rad de avatarul tau... lumea o zice ca ai un bebelus


Am oscilat intre o poza cu mine in costum de Minnie Mouse si poza preferata cu Matei bebelus

Mergi la inceput