Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 (9)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

:)))) eu am plecat de la 45 si am ajuns la 65. daca ai vazut poza aia cu mine gravida in costum de baie, era facuta cu o sapt inainte sa nasc...
acum in primele 3 luni am luat 300 gr :d

Mami de Mara Nicolle (20.08.2010) si 14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alice_Elena

:)))) eu am plecat de la 45 si am ajuns la 65. daca ai vazut poza aia cu mine gravida in costum de baie, era facuta cu o sapt inainte sa nasc...
acum in primele 3 luni am luat 300 gr :d

Mami de Mara Nicolle (20.08.2010) si 14+
esti o norocoasa!



*Blackmoon Lady 10+si lipistocul meu iubit
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sophia_m spune:

buna ziua fetelor
cum sunteti, cum va simtiti??
eu ca ceapa, abia astept sa treaca astea 3 luni sa imi mai revin(sper), ca nu am chef de nimic cu greturile si varsaturile astea

ieri m-au intepat pentru analize si azi am primit rezultatele, o caruta de hartii mi-au dat..
totul a iesit foarte bine

voi cat ati platit pe analize?? pe mine m-au costat 380 de lei
in 2 zile cu ecografia si analizele m-au usurat de 600 de lei, cred ca ne falimenteaza astia pana la sfarsit

no, sa aveti o zi usoara

********************************************

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev051pbs.png

7+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kraluca spune:

eu nu va spun cat am cheltuit ca este foarte multttt (am facut si analizele de trombofilie)... eu rad de sotul meu si ii spun ca trebuie sa se invete ca asa va fi de acum incolo
oricum.... sa fie bebe sanatos, ca in rest ne-om descurca noi

9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_cris1 spune:

Am reusit sa activez PM - as vrea si eu parola

8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Salutare fetelor!!!

Carina multumesc

Alice_Elena chiar esti o norocoasa. Si eu ca si My_Lady am ramas toata o vergetura, caci m-am ingrasat aproape 30 de kile Acum sunt foarte stresata, caci deja am inceput sa pun pe mine si zau ca nu mananc mai mult ca inainte si chiar am redus mult painea, iar de dulciuri ma feresc tare. Acuma fiecare cu norocul ei. Bebeii sa fie sanatosi. Si ce fain de voi ca o sa aveti o fetita si un baietel. Si noi tare mult ne dorim fetita.

Sophia eu zic ca ai dat bine pe analize. Am fost astazi la Medlife sa-mi iau analize. Uitasem ca nu trebuie sa mananc, dar macar mi-am luat recipiente pt urocultura si sumar de urina. Le-am rugat pe fete sa-mi faca si un calcul: 730 lei O sa tai de pe lista RH caci il stiu de la prima sarcina. Ma gandesc ca nu s-o fi schimbat POate asa platesc mai putin...700, in loc de 730



Olga, mamica lui David iepurasul si 8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sophia_m spune:

nu am specificat ca am platit doar TORCH-ul din toate analizele ce mi s-au facut, daca nu aveam si decontate o gramada din ele cred ca ajungeam si eu la o suma considerabila

ecografiile la astia ai mei costa 50 de euro intre 5-14 saptamani, de la 14-20 sapt urca la 60 de euro si de la 20 de saptamani coboara la 40 de euro
nu stiu cat o fi bitestul..

al meu e cu calculele, eu nu-mi mai bat capul:-)))

cat despre kilograme stau bine, am luat doar 1 kg in 2 luni.
oricum pentru mine kilogramele nu-s o problema, o sa le dau jos rapid..mie de vergeturi mi-e frica, ca pe alea nu stiu cum le mai dreg apoi, sper sa am material bun si sa nu fac



********************************************

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev051pbs.png

8+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sophia_m spune:

nu am specificat ca am platit doar TORCH-ul din toate analizele ce mi s-au facut, daca nu aveam si decontate o gramada din ele cred ca ajungeam si eu la o suma considerabila

ecografiile la astia ai mei costa 50 de euro intre 5-14 saptamani, de la 14-20 sapt urca la 60 de euro si de la 20 de saptamani coboara la 40 de euro
nu stiu cat o fi bitestul..

al meu e cu calculele, eu nu-mi mai bat capul:-)))

cat despre kilograme stau bine, am luat doar 1 kg in 2 luni.
oricum pentru mine kilogramele nu-s o problema, o sa le dau jos rapid..mie de vergeturi mi-e frica, ca pe alea nu stiu cum le mai dreg apoi, sper sa am material bun si sa nu fac



********************************************

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev051pbs.png

8+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sophia_m spune:

nu am specificat ca am platit doar TORCH-ul din toate analizele ce mi s-au facut, daca nu aveam si decontate o gramada din ele cred ca ajungeam si eu la o suma considerabila

ecografiile la astia ai mei costa 50 de euro intre 5-14 saptamani, de la 14-20 sapt urca la 60 de euro si de la 20 de saptamani coboara la 40 de euro
nu stiu cat o fi bitestul..

al meu e cu calculele, eu nu-mi mai bat capul:-)))

cat despre kilograme stau bine, am luat doar 1 kg in 2 luni.
oricum pentru mine kilogramele nu-s o problema, o sa le dau jos rapid..mie de vergeturi mi-e frica, ca pe alea nu stiu cum le mai dreg apoi, sper sa am material bun si sa nu fac



********************************************

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev051pbs.png

8+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_cris1 spune:

MyLady - multumesc pt mesaj. Am vazut pozele - incredibil ce burtica ai avut!
Olishka sunteti foarte frumosi, iar ghioceii fantastici.


8+

Mergi la inceput