Super!

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

AB_AC e poveste lunga cum mi-am ales eu poza aia :))))). Lunga si atiiiit de simpla.
Dar am vazut aseara multe avataruri foarte dragute - ce sa-i faci, daca forumul mi-a dat nou motiv de joaca
Oricum, poze cu propria persoana sau familie sau plod nici mie nu imi vine sa pun.

P.S. pariu ca nu vine nimeni sa ma certe ca vorbesc de "plod" daca e al meu, dar imediat as lua o varguta la popou daca "plodul" al fi al altuia?




http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Am incercat aseara tarziu si acum de dimineata si tot nu pot incarca nici o poza la avatar, imi tot spune error si out of memory ?

Sunt singura in situatia asta ? are cineva idee cum pot sa fac sa incarc si eu poza fara sa ma mai streseze cu error/out od memory ?

Multumesc

_
Happy Mummy of Sophia Nicole (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_a spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mik


N-am sa-mi pun niciodata o imagine de mine insami. Am zis !


Mik.




Offf, asta da pierdere! Vaaai, dar esti sigura? Nu putem face nimic ca sa te razgandesti? Facem orice! Orice!

...

Cand hotarasti sa te prezinti in toata splendoarea pe un forum public iti asumi si eventualele comentarii.

Sau textele/pozele se posteaza numai cu scopul de a fi laudat/aplaudat?!

Citat:
Mda, deja apare cite o mimoza si spune "vai draga ce toanta esti, nu stii ca se lasa un spatiu dupa virgula", incerc sa-mi imaginez ce poate spune vazind o poza.


PS. Asa mimoza cum sunt, nu mi-am permis niciodata sa vorbesc astfel despre o colega de forum. Tu in schimb...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saskia spune:

Asa ca idee mi se pare draguta, dar si mie mi se incarca greu paginile si eu folosesc mozilla firefox care mi se deschide instant la alte pagini destul de incarcate.

Nici eu nu mi-as pune poza reala, ma mai vede vreun angajat ca ma dau pe forumuri .

Ca nu se stie niciodata, eu am gasit site-ul DC cu google, deci e usor de gasit ceva daca vrei .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Mie paginile mi se incarca la fel ca inainte, cu sau fara poze. Ieri a mers mai greu, dar presupun ca din cauza reviziei tehnice.

******
Lacrimile sunt limbajul tacut al durerii.

Doamne-Doamne, ai grija de noi 21s

Se tu sentissi come mi batte il cuore,
Se premo la mano, mi batte più forte ancora:
Sai tu dirmi perché batte così?
Perché il mio amore per te sta tutto qui!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Si la mine merge la fel de bine ca inainte.



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mik spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca_a

Citat:
citat din mesajul lui Mik


N-am sa-mi pun niciodata o imagine de mine insami. Am zis !







Offf, asta da pierdere! Vaaai, dar esti sigura? Nu putem face nimic ca sa te razgandesti? Facem orice! Orice!

...

Cand hotarasti sa te prezinti in toata splendoarea pe un forum public iti asumi si eventualele comentarii.

Sau textele/pozele se posteaza numai cu scopul de a fi laudat/aplaudat?!

Citat:
Mda, deja apare cite o mimoza si spune "vai draga ce toanta esti, nu stii ca se lasa un spatiu dupa virgula", incerc sa-mi imaginez ce poate spune vazind o poza.


PS. Asa mimoza cum sunt, nu mi-am permis niciodata sa vorbesc astfel despre o colega de forum. Tu in schimb...




Vezi ca erau ghilimlele inainte si dupa. cu un spatiu inainte si dupa.
Nu, cu tine nu vorbesc ca nu meriti.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mik spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

Si la mine merge la fel de bine ca inainte.


Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me



ca sa fiu on-topic : si la mine se incarca la fel de repede paginile de subiecte (cu poze de avatar cu tot), doar pagina "Subiecte active" e ceva mai lenta.
Nu, nu e deloc dramatic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_a spune:



Mik, nici nu-ti pui vreodata o imagine de tine insati , nici nu mai vorbesti cu mine?!


God, this is just too much!!!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramiris spune:

Draguta ideea cu avatarul :).
La mine nu e nici o modificare de performanta de cand s-a introdus.

Mergi la inceput