Super!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca_a spune:

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091

Citat:
citat din mesajul lui anca_a

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091

Anca_a:Aquila non capit muscam...





"Un prost invatat e mai prost decat un prost neinvatat.”

Molière




Bine ca nu am facut scoala cu tine

edit:si ancutza..."stilul tau" deja ma lasa rece.mai persevereaza...

[


Sigur n-ai facut scoala cu mine, altfel ai fi stiut urmatoarele:

- nu se spune" imi i-au avertisment", "lui anca_a",
- se lasa un spatiu dupa doua puncte, punct, virgula, inainte de a deschide paranteza.

Greselile au fost culese numai din postarile pe care ti le-am citit azi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_a spune:

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091
[edit:si ancutza..."stilul tau" deja ma lasa rece.mai persevereaza...

[


Ma opresc aici, n-as vrea sa mai primesc de la tine noi mesaje private cu amenintari ordinare si blesteme divine.

Si nu, PM-ul tau nu l-am raportat la moderatori.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca_a

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091

Citat:
citat din mesajul lui anca_a

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091

Anca_a:Aquila non capit muscam...





"Un prost invatat e mai prost decat un prost neinvatat.”

Molière


www.youtube.com/watch?v=Efc0p0GASFY" target="_blank"> Children see



Bine ca nu am facut scoala cu tine

edit:si ancutza..."stilul tau" deja ma lasa rece.mai persevereaza...

[


Sigur n-ai facut scoala cu mine, altfel ai fi stiut urmatoarele:

- nu se spune" imi i-au avertisment", "lui anca_a",
- se lasa un spatiu dupa doua puncte, punct, virgula, inainte de a deschide paranteza.

Greselile au fost culese numai din postarile pe care ti le-am citit azi.

www.youtube.com/watch?v=Efc0p0GASFY" target="_blank"> Children see



-mda...si asta ma face proasta si pe tine desteapta ca imi corectezi niste erori gramaticale...iar acum eu tre' sa-ti demonstrez,ca la scoala,ca stiu lectia.Sfinte...


imi i-au avetisment e gresit...din viteza.stiu diferenta intre verbul a lua adica eu iau-pesoana intai,sg si i-au care e au(e o forma de verb auxiliar"a avea" care ajuta in formarea timpului compus

cand am spus lui anca_a..m-am gandit la user in sine,nu la genul feminin al numelui tau,pentru ca,cu scuzele de rigoare,numai feminina nu esti!..stiu ca inafara de carmen,toate numele proprii feminine primesc articol enclitic in declinare.

Nu pretind ca stiu gramatica romana ca pe tatal nostru(care se scrie cu litere marinda stiu),dar de aici si pana a ma acuza tu de prostie e cale lunga!

Dar nu asta este scopul tau.Daca nu ti-a spus-o nimeni,ti-o spun eu:iti face placere sa sacai lumea ca un pechinez care latra intruna,din doua motive:esti sadica si esti frustrata!
Ti-am trimis si PM acum catva timp sugerandu-ti frumos,omeneste...sa ma lasi in pace,insa iti place mirosul prafului de pusca,madam sniper,vanatoarea si vanatul!

concluzie:fa-ti o viatza,daca nu ai una.Poti fi tu as in cunostinte, dar daca nu ai scoala vietii...nu stiu exact care e noua clasificare a prostiei pe subramuri!



*Blackmoon Lady 10+si lipistocul meu iubit
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca_a

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091
[edit:si ancutza..."stilul tau" deja ma lasa rece.mai persevereaza...

[


Ma opresc aici, n-as vrea sa mai primesc de la tine noi mesaje private cu amenintari ordinare si blesteme divine.

Si nu, PM-ul tau nu l-am raportat la moderatori.

www.youtube.com/watch?v=Efc0p0GASFY" target="_blank"> Children see



uite PM....

"spune-mi si mie te rog-un singur motiv pentru care ma jignesti de fiecare data cand ai ocazia?
crezi ca esti superioara facand asta?
pari mai inteligenta,mai VIP...mai razboinica.
e de prost-gust ceea ce faci,dai dovada de prostie crasa.nu te cunosc.nu te incomodez,nu ma intersectez cu tine pe ncaieri.suntem doua persoane cu idei si pareri diferite.insa tu nu esti capabila sa fii o doamna!

te rog din suflet sa iti vezi de drum,fara a te mai lega de mine.
daca doreai sa stii..cat de mult ma ating rautatile tale-ma ating destul de mult-.

E un Dumnezeu deapupra si se va opri si la tine!

Nu pot sa ma apar de cuvinte,atata timp cat voi scrie aici,e imposibil insa comportamentul tau e irational...si fara scrupule,am ales ca nu e prima data.

Nu ma cunosti asa ca inceteaza a ma caracteriza folosind conotatii de doi lei,caci in spatele monitorului,calci pe sufletul unui om,care...din pacate nu poate fi asa nesimtit ca si tine!

sanatate!"

Zi-mi te rog..care sunt cuvintele ordinare?
Care sunt blestemele divine?

N-o mai face pe victima,atunci cand nu ai argumente!

Iti repet:esti sadica si frustrata,altfel nu ti-ai face scop unic in viatza sa arunci cu venin virtual de fiecare data.Arata-mi si mie o postare de-a ta care indica altceva inafara de asta!

Calmeaza-te...deja nu ma mai iriti,cel putin nu mai mult decat o musca care imi tot bazaie in urechi!

Admin,scuze ca am dat cu bata in balta si am incendiat si subiectul acesta.

Vorbele mele nu te vor schimba anca_a,dar inceteaza sa ma hartuiesti!
Si rog moderatorii sa aiba in vedere acest aspect!



*Blackmoon Lady 10+si lipistocul meu iubit
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091
Iti repet:esti sadica si frustrata,altfel nu ti-ai face scop unic in viatza sa arunci cu venin virtual de fiecare data.


pentru asta ai avertisment rosu.

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Il merit!
Mi-am asumat riscul,isa doresc sa aveti in vedere ca aceasta domnisoara/doamna anca_a nu ma elogiaza de azi de ieri!



*Blackmoon Lady 10+si lipistocul meu iubit
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

rog inchiderea topicului,caci s-a ales praful de scopul lui.

rog si subliniez:nu e prima oara cand userul anca_a ma face proasta in toate modurile posibile de la direct la voalat, la expresii complexe si multicolore,nuantate si imbracate in straie noi!

dupa cum a spus "citind postarile mele numai de azi"..

consider ca e hartuire,fie ea si virtuala.o iau in serios cat se poate,mai ales ca dureaza de ceva vreme.nu stiu cum pot actiona insa rog moderatorii sa aiba in vedere acest aspect!

Imi cer scuze,in mod public pentru prestatia deplorabila de astazi,dar si-a meritat fiecare cuvant!a meritat chiar sa iau si un avertisment.



*Blackmoon Lady 10+si lipistocul meu iubit
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Ba, eu propun sa fie sterse mesajele despre gramatica limbii romane, care, ce a gresit, sa se schimbe titlul ca sa stie lumea ca se vb despre avataruri, pt. ca poate unii au intrebari/nelamuriri vis-a-vis de sb.

******
Lacrimile sunt limbajul tacut al durerii.

Doamne-Doamne, ai grija de noi 21s

Se tu sentissi come mi batte il cuore,
Se premo la mano, mi batte più forte ancora:
Sai tu dirmi perché batte così?
Perché il mio amore per te sta tutto qui!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui abramburika

Ba, eu propun sa fie sterse mesajele despre gramatica limbii romane, care, ce a gresit, sa se schimbe titlul ca sa stie lumea ca se vb despre avataruri, pt. ca poate unii au intrebari/nelamuriri vis-a-vis de sb.

******
Lacrimile sunt limbajul tacut al durerii.

Doamne-Doamne, ai grija de noi 21s
Se tu sentissi come mi batte il cuore,
Se premo la mano, mi batte più forte ancora:
Sai tu dirmi perché batte così?
Perché il mio amore per te sta tutto qui!!!


Mai bine deschizi un nou topic-e mai usor!



*Blackmoon Lady 10+si lipistocul meu iubit
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091

Nu cred ca e cineva obligat sa isi puna poza reala..totusi e un forum public,unii nu cred ca sunt dispusi sa riste,mai ales ca sunt destui ne-anonimi printre noi



*Blackmoon Lady 10+si lipistocul meu iubit
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca



Eu nu am vb de userii comuni, obisnuiti. Am spus despre moderatori si admini, ca ar fi indicat (nu am obligat, era o sugestie fara nici o rautate) sa avem in fata imaginea reala a pers. care ne reprezinta. Si intr-o institutie, daca cer sa vb cu directorul, imi apare in fata o figura, nu desene animate. Era o idee.

androix - da, tocmai, si eu mi-am pus poza reala pt. ca nu imi place transparenta. Sa stie omu' cu cine vorbeste .

Edit: Pardon, "imi place transparanta", asta am vrut sa zic, da' s-a strecurat un "nu" .

******
Lacrimile sunt limbajul tacut al durerii.

Doamne-Doamne, ai grija de noi 21s
Se tu sentissi come mi batte il cuore,
Se premo la mano, mi batte più forte ancora:
Sai tu dirmi perché batte così?
Perché il mio amore per te sta tutto qui!!!

Mergi la inceput