**Buburuze de 2009 in actiune(18)**

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

Damnnnnnn....de cad avem imagine pe aicea??
S-a intamplat ceva si eu nu stiu?

Mirunel terorista



BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

neataaaaaaaaaaaaaaa
haideti la pcafea],perfuzabila cu nes,ceai fructat,trabuce si vougue


Ce-i mai fetelor cu imaginea de la "avatar"?Intru aseara cu gandul sa vad cat am de recuperat pentru azi de dimineata si vad schimbari.Nu-mi place..se desconspira lumea pe aicea..


picky asa e, sunt buni si aia decat deloc,dar eu vreau la munca.Hai..sarmaua ca sarma,dar tort?.De acum incolo trebuie sa ne facem program noi dupa copii.Mereu cand plec undeva ma gandesc pana la ce ora stam,masa sectoristei se decaleaza...offf..
pai daca ai fi fost mai aproape,dadeam o fuga,si asa imi place sa fac combinatii care de care mai dubioase in bucatarie.Chiar,am fost ieri la reprezentata..s-au facut constatari de plata de ambele parti,iar pana miercuri e gata si suplimentara..adica, sa o urce pe exoschelet si sa o desfaca sa vedem si pe dedesubt si la interior cat de avariata este.Deja aud tot mai des cuvintele astea "e pasibila de dauna totala " si pasrca traiesc un vis si nu e vorba de masina mea.O sa aflu un raspuns concret abea pe la sfarsitul saptamanii asteia,daca se vor comanda piese pentru ea.E cu cantec,ce mai..
Vad ca va pregatiti cu pasi repezi pentru botez,se adea astept sa vad ce tinuta ti-ai ales tu si ce ai luat pentru printese
lali nu esti intreaga la mite .Adevarul e ca a fost ieri o zapuseala de nedescris..si vad ca acum incepe sa se incalzeasca iarasi si nu-mi place.Iti spun eu ca astia micii parca cauta denivelarile .

Mirunel terorista



BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simina1980 spune:

Neata,
O imi dati si mie,va rog?
Ne-am intors aseara de la munte-a fost superrrrrrrrrr!Am trecut Transfagarasanul si la dus si la intors.Am fost cazati la o pensiune chiar in munti-terasa era deasupra padurii-ba chiar niste crengute de la brazi ieseau prin gratiile terasei....mai vreau!Exceptand faptul ca la dus iar a avut Andu rau de masina totul a fost fff frumos-am fost si la zoo in dumbrava la Sibiu......
Cris-am vazut ca ai rezolvat in sfarsit cu somajul-ai avut ceva de umblat dar bine ca s-a rezolvat!
Getik-sa-ti traiasca sotul si sa-i vina mintea la cap!Aveti grija cu certurile si scandalurile ca o pot afecta pe Ari.
Ema-cattttt????Ce ai facut?Ai acceptat sa-i platesti?
Lali- la Paulica sa-i treaca buba!
Anna-o casa nu se compara cu un apartament!Eu am stat si in apartament iar acum la casa asa ca stiu ce zic!Eventual faceti o casa mai micuta ca sa va ajunga banii!
Picky-de-abia astept sa va vad tinutele!Asa e cu copii-nu mai poti sta la o petrecere dupa 12.....

Ma apuc de treaba ca am o groaza!Va pup!Revin mai tarziu!
Poze sper sa va pot pune maine!

Mamica de Razvan-Alexandru(24.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Neatza!!!

Picky Paul inca nu realizeaza ca vine surioara,sa vedem cum o reactiona cand o sa vada tot timpul inca un copilas in casa. La cum reactioneaza la copilasii mici cred ca o sa trebuiasca sa stau cu ochii pe el sa nu sufoce fata cu pupici,si sa nu o stranga prea tare in brate.
Cris m-am dus in urma sa citesc ce am scris,sa vaz de ce nu-s zdravana,ca nu mai stiam ce am scris.
Paul are cateva zile de cand nu ma lasa nici sa respir.Toata ziau e calare pe mine si ma puuuupa de ma albeste,si ma strange in brate,si ma mangaie.

Cris mie imi place ideea cu avatarul,citisem despre ea la un moment dat la un subiect,dar credeam ca va si functiona peste vre-o doi ani,ca unele functionalitati de la forum se tot prelucreaza de doi ani de cand tot rasfoiesc eu DC-ul.
Simina sa va fie de bine plimbarea.
Va pupic,ma apuc de o salata orientala ca balesc cu gandul la ea de ieri dimineata.

Pentru Raisa
Lali de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
si 32+ cu Ioana Teodora
AMR 8 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ninia spune:

Neataaaa
Vin si eu azi la cafeluta ca dupa nu o sa mai am timp!Vineri o sa plecam spre Rom. Si am creierul plin de bagaje si lucruri pe care tre sa e luam..Nu stiu unde or sa incapa toate!!!Sper numa sa nu fie aglomerat pe drum si sa fie piticii cat de cat cuminti.
Simina, si Chris , chiar ca mai avem putin si facem turul Romanie, daca veneam si la mare era complet!
AnnaTi-am admirat si eu flacaul , ptiu ce mare si frumos mai e, pe la Buc nu trecem , cu prima ocazie te anunt sa stii! Daaaa imi doream enorm si o fetita , ma gandeam cu melancolie la rochitele adorabile pe care i le-as putea cumpara..( acuma nu ma pot opri), da eu am numai 2 copii, de unde l-ai scos pe al treilea!! Cum te mai simti, tot greturi? Parca te tin prea mult!
Laly Ce frumos ca ati cazut de comun acord la numele pt bebelina!Si mie mi-a placut Ioana, insa aici l-ar poci lumea, de aia am pus la copii nume mai internationale.. Nasti natural sau cezariana?
Ema te sun cand ajung la Barlad , poate ne si vedem intr-una din zile.Cum mai arata arsura?
Picky te pup si pe tine si pe tetite, si ne revedem cand ne intoarcem, ma gandeam sa iesim azi la parc o fuga insa deja e tarziu si pana pregatesc copii ma apuca amiaza.. sper sa gasesti accesoriile pe care le doresti pt rochie!
Va pup pe fiecare in parte , si pe cele care nu le-am mentionat mai sus: Lavi , Sorilea , Andreea , Mady , Alynta..mai sunteti? Daca am omis pe cineva nu a fost cu intentie! Si ne auzim cand ma intorc adeca peste vro 4 sapt.asa, asta daca nu ma topesc de atata caldura!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ninia spune:

A daaa, am ajuns si eu la 100 de postari!! Si poate nu ati observat da sunt trecuta in listutA datorita lui PICKY.
Asa ca , Chris poti trece la cotizat da dupa 4- 5 sapt asa, ca sa-mi revin si eu dupa vacanta, daa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

neata
daaaaa, avem avatar, mai mai. parca arata mai fain asa.
n-am acceptat nimic fetele, da ce-s, nebuna??????? sa fim serioase....o coala de pal e 150 lei, imi trebuiau vreo 5 maximmmm, dupa....sist de glisare e 200, alte chestii marunte is mai ieftine, nu am cerut sf-uri.....in fine, am renuntat....am incercat sa negociez dar nu a vrut sa lase mai mult de 200 lei asa ca, pas.
lali, sarumana, daca ma hotarasc sa fac te intreb, acu is nehotarata
ninia bine fato, eu te astept.....sa aveti drum bun, linistait si fara stres si incidente. buba incepe sa arate a buba normala......pana acu era de-a dreptul dezlipita din filmele horror. acu incepe incet sa se regenereze
picky eu nu ma asteptam la asa un pret in cond in care a facut un pat supratetajat cu 650 lei, si fain, un dormitor cu un dulap mare, mai simplut decat ce vreau eu, cu pat dublu cu lada, noptiere, comoda plus niste chestii suspendate cu 3200 lei. i s-o fi parut ca eu accept orice
simino la serpentine a avut rau de masina???? vreau si eu sa fac Transfagarasanulllll si vreau si la intrarea Dunarii in tara unde e superb
va pup pi tatiiiiiiiiii.....eu stau inerta ca sa nu mor de cald


mamy....frumoasa, desteapta si modesta...de nazdravana Darius Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simina1980 spune:

Ema-Transfagarasanul e super insa nu cu copii mici in masina!Am facut cel putin 10 opriri si am nici nu am putut prea bine sa admir privelistea ca eram cu ochii pe copil sa-l fac sa se uite in fata.....Despre intrarea Dunarii in tara,te referi la Orsova?Am fost acolo intr-o tabara si as vrea sa ajungem si vara asta dar acum sa vedem ca e cam departe si sa plec numai ptr un week-end nu renteaza.
Foarte bine ai facut ca nu ai acceptat cererea omului-oare nu si-o fi dat seama ca a exagerat?La Iasi nu aveti Ikea?
Ninia- concediu placut si drum bun!
Lali-m-ai innebunit cu mancarea!Mi s-a facut si mie o foame....dar cand ma gandesc ca deseara acasa va trebui sa gatesc parca imi trece.....
Ma intorc la trebi!

Mamica de Razvan-Alexandru(24.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

pagina 2 ?? rusineeeeeeee

simina superrrrrrrrr,de abea astept sa vad ceva pozici.Probabil a avut rau din cauza serpentinelor foarte multe..ca in general kinderii stiu ca sunt destul de rezistenti si le place cu masina.
lali uite ca dadu dragostea in copiisi Miru are unele zile in care ma sufoca de atata starns de gat si pupacit.mai,eu una nu-mi pun poza ca sa ma vada lumea,imi place sa stau undercover
ninia 4 saptamani??ce smecheroasa esti tu..dar daca ai anuntat,uite ca scapi de cotizat.100 postari? pai ia sa dai de baute..ne ti aciulica pe uscat?
ema da ce fel de dulap e la fata de iti trebuie 5 foi de pal?
dresingul meu din dormitor are spatele cat tine o foaie intreaga de pal si vreau sa-ti spun ca ma joc de-a va-ti ascunsela cu fi-mea in el cand o fugaresc sa-mi dea inapoi posetele.Eu cred ca te vazu femeie si ce si-o fi inchipuit,ca te pacaleste..eu am facut la comanda tot doemitorul:dresing cat poporul chinez de mare,pat stil feng-shui,birou cu mareeee si mai pune si o salatea ortopedica si toate m-au costat 3200 ron..si culoare wenge,da?
Pai nenea asta e de-a dreptul pufi..
la tine nu a venit ploaia ca sa te mai racoresti ?
simina vrei idei de mancare? pai salata orientala,dovlecei cu usturoi,mazare cu pui,cioba de fasole cu afumatura... si lista e deschisa

Mirunel terorista



BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

neataaaaaaaaa


haideti la ,perfuzabila cu nes,ceai fructat,trabuce si vougue


E cald deja de la ora asta..de fapte prea cald

Mirunel terorista



BAZAR

Mergi la inceput