Redoutistele sfideaza speculantii romani (182)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

Servus doamnelor.
Am descoperit ca Tesco livreaza in Romania. http://www.clothingattesco.com/international/page/international/
Am facut o comanda. Am comandat doar haine pentru copii. Saptamana asta ar trebui s-o primesc. Va tin la curent.
Transportul e cam mare dar daca va adunati mai multe la o comanda e minunat.
Sper totusi sa isi revina subiectul asta.


Retete pentru bebelusi si copilasi la adresa de email mamicicluj@yahoo.com cu parola retete.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alysh spune:

Buna fetelor,

Si eu sunt fan LR dar n-am mai comandat de pe vremea cand veneau produsele prin posta. Am marea rugaminte sa-mi dati si mie un PM cu procedura actuala de achizitionare a produselor LR.

Multumesc mult!, va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nepotzica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alysh

Buna fetelor,

Si eu sunt fan LR dar n-am mai comandat de pe vremea cand veneau produsele prin posta. Am marea rugaminte sa-mi dati si mie un PM cu procedura actuala de achizitionare a produselor LR.

Multumesc mult


am aceeasi nedumerire, au intrerupt contractul cu posta romana? cum ajung coletele? multumesc anticipat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Citat:
citat din mesajul lui nepotzica

Citat:
citat din mesajul lui Alysh

Buna fetelor,

Si eu sunt fan LR dar n-am mai comandat de pe vremea cand veneau produsele prin posta. Am marea rugaminte sa-mi dati si mie un PM cu procedura actuala de achizitionare a produselor LR.

Multumesc mult


am aceeasi nedumerire, au intrerupt contractul cu posta romana? cum ajung coletele? multumesc anticipat

De mica am fost silita sa-mi intrerup educatia ca sa merg la scoala.


LR Franta nu mai livreaza in Roamnia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vl-ad spune:

Citat:
citat din mesajul lui alinabojuc

Servus doamnelor.
Am descoperit ca Tesco livreaza in Romania. http://www.clothingattesco.com/international/page/international/
Am facut o comanda. Am comandat doar haine pentru copii. Saptamana asta ar trebui s-o primesc. Va tin la curent.
Transportul e cam mare dar daca va adunati mai multe la o comanda e minunat.
Sper totusi sa isi revina subiectul asta.


www.flickr.com/photos/22219026@N04/" target="_blank">POZE

alina, mami de Alexandra (12.09.2009)
Retete pentru bebelusi si copilasi la adresa de email mamicicluj@yahoo.com cu parola retete.



Alina ai primit hainutele? cum sunt?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

Ma scuzati pentru intarziere A "adus" Ale laringita de la gradinita si am fost "arestate" la domiciliu mai mult de o saptamana.
Am primit hainutele fix in 7 zile. Vin prin curier. Hainutele sunt tare dragute. Mi se par mult mai bune decat cele de la LR.
Am uitat sa va spun ca la finalul comenzii ei fac o mica reducere. De ex. ieri am mai facut o comanda si din totalul de 72 de lire am platit 66. Nu e mult 6 lire dar e ok decat nimic Ieri am comandat cate ceva si pentru noi sa vedem ce marimi ni se potrivesc.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

EHEHEHE!!!.......ce vremuri...LR Franta.....visuri,fetelor ...visuri!!!Mi-e asa dor......sa ai car pachetele de 12-15 kg de la Posta...

of!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns G_I_O spune:

Hainele de la tesco sunt frumoase si de buna calitate, nu se pot compara cu laredoute.
Eu le luam baietilor din tesco ungaria, acum clar comand de pe site, e mult mai comod asa.

Alina ai platit cu card normal? In lei? Eu nu mi-am facut inca cont.
vl-ad cand ne bagam la o comanda?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vl-ad spune:

Alina se potrivesc marimile la copii? Vad ca au mai multe firme : F&F , Cherokee , etc ,


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alipiticot spune:

Buna,
Am dat si eu o comanda pe tesco(alina ),abia astept sa vad cum sunt.Am luat numai pt copii.Am mai facut o comanda pe mytoys.de, dar nu prea mi-au placut, slabe calitativ vv de pret.Dati-mi ceva idei de unde mai pot cumpara pt copii la preturi mici, ca s-au epuizat toate resursele de pe LR.S-a dus vremea cand aveam zeci de haine la 2-5 euro.
O seara buna!

Mergi la inceput