Redoutistele sfideaza speculantii romani (182)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei
Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Al_Ma spune:

Am mai gasit un site in FR despre care nu stiam http://www.lahalle.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inima25150 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Al_Ma

Am mai gasit un site in FR despre care nu stiam http://www.lahalle.com/



Alina si Mara (27 iunie 2007)


au chestii faine si nu super scumpe!!

Mami de Eva Nazdravana
(13.12.2007)

In ziua in care ai incetat a fi copil esti mort !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraBubu spune:

Salutare fetele
Am citit mai demult pe aici pe la voi de un anume alessandro care are pantofi/posete. Se poate sa-mi dati, va rog, linkul lui.
Merci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otau spune:

Stie cineva un site frantuzesc cu produse de papetarie care livreaza in Romania?
Ma intereseaza foile A4 si caitele studentesti cu liniatura "grands carreaux". Am incercat pe amazon.fr si nu vor sa trimita comanda. Mi se spune ca exista o problema la adresa (desi este corecta si completa).
Multumesc anticipat de ajutor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraBubu spune:

Merci mult dulcetica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Al_Ma spune:

Citat:
citat din mesajul lui otau

Stie cineva un site frantuzesc cu produse de papetarie care livreaza in Romania?
Ma intereseaza foile A4 si caitele studentesti cu liniatura "grands carreaux". Am incercat pe amazon.fr si nu vor sa trimita comanda. Mi se spune ca exista o problema la adresa (desi este corecta si completa).
Multumesc anticipat de ajutor.

l-am gasit pe asta si ai si preturile de livrare: http://www.burostore87.fr/livraisons.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otau spune:

Mersi de raspuns.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Al_Ma spune:

Pentru putin, mai poti cauta, ala e primul pe care l-am gasit. Am dat cautare dupa "papeterie".
Eu am dat azi-noapte niste comenzi de incaltaminte pe 3suisses, si anume:
Entredoigts serpent - le-am redus la 50% cu un cod de reducere

www.3suisses.fr/FrontOfficePortail/catalogue_fra/femme/shopping-par-produit/chaussures/toutes-les-chaussures/entredoigts-fleur-femme-du-36-au-41/90929-entredoigts-fleur-femme-du-36-au-41.html" target="_blank">Entredoigts fleur - beige clair

www.3suisses.fr/FrontOfficePortail/catalogue_fra/femme/shopping-par-produit/chaussures/toutes-les-chaussures/sandales-multi-brides-femme/53559-sandales-multi-brides-femme.html" target="_blank">Sandales multibrides - ambele culori (remarc ca, pe calculatorul de la birou, rosu e mai frumos decat apare pe laptopul meu )

www.3suisses.fr/FrontOfficePortail/catalogue_fra/femme/shopping-par-produit/chaussures/toutes-les-chaussures/ballerines-fleur-femme-du-36-au-41/53356-ballerines-fleur-femme-du-36-au-41.html" target="_blank">balerini - verde

www.3suisses.fr/FrontOfficePortail/catalogue_fra/femme/shopping-par-produit/chaussures/toutes-les-chaussures/sandales-multibrides-femme-du-36-au-42/53203-sandales-multibrides-femme-du-36-au-42.html" target="_blank">Sandales multibrides -multicolore

www.3suisses.fr/FrontOfficePortail/catalogue_fra/femme/shopping-par-produit/chaussures/toutes-les-chaussures/sandales-guetre-femme-du-36-au-41/53482-sandales-guetre-femme-du-36-au-41.html" target="_blank">Sandales guetre - vieux rose

Mai am salvate cateva, dar ma mai gandesc azi daca le mai iau .



Mergi la inceput