Redoutistele sfideaza speculantii romani (182)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

sunt nevoiti sa ma creada pe cuvant; nu sunt decat niste sandale si 2 bluze care nu valoareaza cine stie ce; sunt ofticata, ca eu imi vroiam lucrurile.
Mi-e ciuda pe ala care mi-a luat coletul ca a scos toate lucrurile din pungile LR , inclusiv din tipla in care erau ambalate fiecare; deci lucrurile au fost rasturnate pur si simplu in cutia de carton, nici urma de pungi si facturi asa cum au fost trimise. Adica s-a servit din colet nevasta-sa si ce nu i-a venit/nu i-a trebuit a zis sa-mi returneze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Da' esti sigura ca s-au incurcat ooletele?l-ai vazut pe respetivul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

Respectivul m-a sunat, s-a prezentat si mi-a spus ca are coletul meu si atunci eu i-am sunat pe astia de la Atlasib care l-au recuperat.
Respectivul ridicase 8 colete in loc de 7, venite tot din FR.
Si parerea mea e ca nu avea de gand sa returneze coletul, din moment ce scosese fiecare lucru din tipla si cred ca erau vreo 20 de articole, unele lucruri de copil intoarse pe dos, semn ca au fost si probate; dar cred ca un flash de constiinta l-a impins sa ma sune.
Un magar, asa cum sunt destui prin tare asta.
Daca era cinstit, in momentul in care a vazut ca nu-i coletul lui, trebuia sa-l returneze, nu sa scoata tot din el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Eu cred ca respectivul avea ceva legatura cu cei de la atlassib,ca nu prea cred ca ii dadea lui cineva un colet in plus.Dar ma rog, foarte bine ca totusi ai recuperat mare parte din colet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky81 spune:

Buna dimineata! Am si eu o mare rugamine la voi, daca imi puteti raspunde....
Am dat o comanda LR (multumesc frumos Cristina), insa unele produse mi-au spus ca s-au epuizat dupa ce am plasat comanda. Nelamuriri: Uitandu-ma din nou pe site aceleasi produse sunt pe stoc, de ce? sa ma mai risc cu inca o comanda? daca voi plasa o noua comanda imi vor retine alti bani sa ii retrag pe cei deja existenti?
Multumesc frumos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

Miky,
nu cred ca-ti trag banii de pe card pe produsele care nu mai sunt in stoc; la plasarea comenzii se pune doar hold pe bani iar retragerea se intampla dupa ce au procesat comanda, adica a fost expediata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky81 spune:

am verificat contul si banii nu au fost retrasi, figureaza retinui desi o parte din comanda a fost trimisa de ieri in relais.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky81 spune:

de ce unele produse din care spun ei ca sunt epuizate, figureaza si acum in stoc... si tare ma mananca degetele sa le mai comand incaodata.... ca sunt tare dragute, dar imi este teama....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky81 spune:

multumesc Ella pentru raspuns, am vazut ca si tu ai avut probleme cu comenzile, tot asa produse epuizate?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

Miky,
la mine problema a fost ca pe contul meu era pusa o regula, sa fie procesate manual comenzile; dar au scos-o din momentul in care le-am scris.
Si fiindca mi-au procesat cu intaziere de 12 zile comenzile, normal ca se epuizasera o parte.

Mergi la inceput