Redoutistele sfideaza speculantii romani (182)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Ella , sunt aici, va citesc mereu dar desi am vrut, n-am comandat nimic la reducerile astea pt ca m-am tot sucit si invartit si n-am mai gasit masurile pt ce vroiam .

Miki eu de fiecare data cand am dat comanda pe Asos mi-a venit coletul cam intr-o saptamana, poate si mai devreme. Eu zic sa initiezi disputa cu Paypal

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)

www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Citat:
citat din mesajul lui madau
Miki eu de fiecare data cand am dat comanda pe Asos mi-a venit coletul cam intr-o saptamana, poate si mai devreme. Eu zic sa initiezi disputa cu Paypal

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)

www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX




Mada, le-am mai scris o data si le-am zis ca n-am de gand sa astept pana pe 18, pentru ca vreau ochelarii de soare (ca asta am comandat) sa-i port vara asta si sa faca bine si sa se hotarasca daca-mi fac refund sau imi mai trimit o data itemu. Si-mi raspunde alta ca fac cum vreau eu, insa dupa 18 Oricum, am timp sa initiez disputa pana pe 3 august. Mai stau pana luni, ca mi-ar conveni sa-mi trimita www.asos.com/FCUK/FCUK-Butterfly-Style-Metal-Branded-Hinge-Detail-Sunglasses/Prod/pgeproduct.aspx?iid=1093428&cid=12648&sh=0&pge=0&pgesize=20&sort=3&clr=Tortoiseshell" target="_blank">ochelarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

Hai ca v-am scos pe toate din ascunzatoare
Mada, Clau, Miki si Jasmine, ma bucur sa va "aud"!

Miki,
frumosi ochelarii; chiar ma gandeam zilele astea ca mi-ar trebui si mie macar o pereche, ca mi-a rupt o pereche, preferata, saptamana trecuta...asa ca intru si eu sa ma uit acum.
Curios ca nu ai primit comanda.
Eu tot scrisoare mare am primit ultima data de la ASOS, niste sandale si niste nadragi din aia cu tur lasat; a venit fix in 7 zile.

Eu am dat 4 comenzi LR dar partial anulate, adica au fost inregistrate abia dupa 10 zile de la comanda propriu zisa, mai putin ultima, ca au remediat partea cu procesare manuala, care a fost inregistrata fulgerator.

Le astept cu nerabdare, pentru mine multe Laura Clement, iar pentru diverse:)
Daca mai gasesc din articole, pun si linkuri cand sosesc.

Inca o data multumiri Cristinei care m-a rabdat cu comenzile mele problema.

Ieri am fost in Zara si am aruncat un ochi pe la copii ; mi-au cazut ochii pe o pereche de jeans comandati saptamana trecuta pe Zara UK cu nici 7 lire la reduceri; la noi se gaseau la reducere cu 89,9 ron; pai cum vine asta? ce fel de reduceri practica Inditex in RO?
astia sunt jeans:
http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/uk/en/zara-S2011-s/102098/196374/WAIST%2BJEANS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Ella, de pe site-ul cu pantalonasii zara se poate comanda si in Ro?


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008) ,
Filmulete
La Mare - sept '09
Poze din Egipt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura Ioana

Ella, de pe site-ul cu pantalonasii zara se poate comanda si in Ro?


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria

Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008) ,
Filmulete
La Mare - sept '09
Poze din Egipt




nu se poate

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)

www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Ms, Mada.
Fete dragi ar fi super daca ati scrie in primul mesaj de pe prima pagina site-uri care livreaza in Ro si taxele de transport.
Eu stiu doar: www.next.co.uk (5E transportul) si www.t-a-o.com (18E).


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008) ,
Filmulete
La Mare - sept '09
Poze din Egipt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

salutare!

ce ma bucur ca ati aparut toate iar ca in vremurile bune

laura nu nextul englezesc livreaza in ro ci nextdirectory.eu dar care din pacate are preturile mai mari cam cu 20%...oricum pt cine e fan next(ca mine)tot merita!!

ne mai "auzim"! noi de pe 4 august sunt definitiv in uk,asa ca mi-am indeplinit visul!



Mami si 2 printi iubiti: DAVID(24 sept 2008) si STEFAN(24 sept 2010)


SHOPPING

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

Uau, Nushu, mai citesti pe aici.
Nu te-am strigat ca te stiam de mult in UK; deci ati reusit, bravo.
Nu ca altii care cocheteaza de ani buni cu ideea dar nu fac nimic concret in sensul asta.
Unde vei fi? In Londra?
O sa-ti scriu pe PM despre asta.
In orice caz, sa aveti parte de un inceput cu noroc acolo, sa se aseze toate cum va doriti.

eu intrasem sa spun ca asteptam azi coletul LR si cand colo astia de la Atlasib l-au dat din greseala altcuiva; asa ca astept sa fie recuperat si cred ca abia maine intru in posesia lui.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

am primit coletul LR, partial fiindca nenea care a intrat in posesia lui din greseala, mi-a sustras cateva produse; cei de la Atlasib nu-mi pot recupera lucrurile , asa ca voi primi banii.

deci:
http://www.laredoute.fr/vente-blouse-a-plastron.aspx?productid=324191387&documentid=657511&qsf=1 - camasa din bumbac cu matase; se vede putin prin ea dar materialul este superb; nu e cambrata dar imi place; masura 34 vine perfect.

http://www.laredoute.fr/vente-chemise-a-pois-ou-unie-noire.aspx?productid=324190823&documentid=299111&qsf=1 - pe fond alb cu buline bej, tot necambrata dar superba; masura 34

http://www.laredoute.fr/vente-jupe-droite-long-47-cm.aspx?productid=324189557&documentid=207611&qsf=1 - super ; desi ma asteptam sa fie mare 38, imi vine bine, as fi preferat sa fie un pic mai larga.

http://www.laredoute.fr/vente-t-shirt-manches-longues.aspx?productid=324187887&documentid=299111&qsf=1 - material foarte fin si culoarea frumoasa

http://www.laredoute.fr/vente-robe-3-trous.aspx?productid=324168871&documentid=299111&qsf=1 - superba, masura 36.

in rest pentru mai multe hainute.

si mai astept o transa.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Ella,si cum fac plata cei de la atlassib?spui tu de cati bani iti lipsesc lucruri,sau cum?

Mergi la inceput