1 an de la nastere....mamicile slabesc (5)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Littlelight spune:

Felicitari, fetelor pentru rezultate !
Intru rapid, ca merge netul asta cu cocoloase .
Ieri dimineata arata cantarul mai mult stagnare - 77,6kg -, saptamana viitoare cine stie ce-o arata , ca-s in concediu si am zis ca imi fac de cap . Raportul o sa-l dau tot cu intarziere, dar promit solemn ca-mi revin din toate punctele de vedere.
si "succesuri" in continuare.

Atunci cand oamenii sunt liberi sa faca ce vor, de obicei se imita unii pe altii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_23 spune:

Buna doamnelor!
Felicitari tuturor pt minusuri si multa bafta in continuare !
La mine cantarul a aratat 64,9 kg ...cred ca nu mai am mult si ma opresc ,sotul mi-a zis ca am slabit destul cu toate ca eu nu sunt multumita de felul cum imi arata talia (de la sarcina mi sa latit bazinul ...of of !!! )
Va pup dragelor si sa aveti spor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Littlelight spune:

Salutari de la munte!
Cam subtire activitatea pe-aici .
Vad ca deja sunteti cateva care va apropiati de finish. Sper ca, dupa atingerea target-urilor, sa nu ne parasiti pe noi, cele care am ramas in lupta.
Va pe toate!

Atunci cand oamenii sunt liberi sa faca ce vor, de obicei se imita unii pe altii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Felicitari, Ada !


rares - clipe in spirala norocului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

m-am intors din concediu...si am ajuns direct la ziua soacramii... mi-e groaza de ziua de maine...

Mamica de pui scump pe pamant si ingeras in ceruri
.....................................................................................................................
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_23 spune:

Multumesc Magda ,te pup !
Si va pup pe toate ,eu am sa lipsesc o luna ,vin in tara si nu am sa am acces la internet ca acum !
Tineti-o tot asa ,pupici !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

76 kg

Mamica de pui scump pe pamant si ingeras in ceruri
.....................................................................................................................
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

67 kg.

Martea viitoare voi lipsi. Sper ca cele doua saptamani pe care le am la dispozitie sa fie suficiente pentru a atinge greutatea tinta (66).

Camy, eu zic ca e ok dupa zilele de c.o.


rares - clipe in spirala norocului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Magda, felicitari! ia zi-mi ce faci de ai ajuns asa de repede la greutatea asta...

Mamica de pui scump pe pamant si ingeras in ceruri
.....................................................................................................................
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Littlelight spune:

Bine v-am regasit!
Gata, s-a dus concediul. M-am porcit zilele astea (dar am o scuza: sambata am implinit o varsta rotunda ), asa ca "dusmanul" arata 78,4 kg. Sper sa revin la normal saptamana asta.
Bravo, Ada, Magda! Spor in continuare si concediu placut!
Camy, las' ca revenim in forta!
Restul de fete cum mai stati?

Atunci cand oamenii sunt liberi sa faca ce vor, de obicei se imita unii pe altii...

Mergi la inceput