1 an de la nastere....mamicile slabesc (5)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Littlelight spune:

Salutare!

Nu-i nimeni pe-aici ? Eu raportez constiincioasa 78kg (marturisesc ca m-a ajutat si o noapte grea - pitica e bolnavioara, a avut ceva febra, tuse si muci, deci n-am prea dormit).
M-a blegit de tot vremea asta . Hai, faceti-va aparitia sa ne "lingem ranile" reciproc.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Si eu la fel: 64...
Astept vremuri mai bune
Multa sanatate micutei !

_
Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Littlelight spune:

Saru' mana, Magda, asemenea si voua. Eram pregatita pentru asa ceva, doar intrase in colectivitate si n-avea cum sa scape .
Sper sa treaca repede, ca martea viitoare avem prima serbare din viata (din pacate fara parinti, din fericire cu poze si filmare).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Am uitat ca este marti...

_
Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

64

_
Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Littlelight spune:

Am intarziat cu raspunsul (putin voit recunosc ), pentru ca saptamana trecuta era cu +1kg (adeca 79), iar saptamana asta e dezastru (79,7kg). Era si normal, doar de la Mos Nicolae tot primeste fii-mea dulciuri, pe care clar ca le haleste ma-sa .
Propun sa nu ne ciufulim si sa revenim cu forte proaspete dupa Anul Nou.

La multi ani si Sarbatori fericite tuturor, sanatate si tot ce-i mai bun!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

la noi la fel, +1 (65 kg) saptamana trecuta. Nici maine nu va fi mai roz dar ramanem pe baricade !

_
Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

64

_
Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Littlelight spune:

'neata si "La multi ani!",

La mine, jale mareeeeee . Am bifat 81kg dupa sarbatori, dar gata. S-a terminat cu tot, adica cu dulciurile, ca astea mi-au dat batai mari de cap (torturi, prajiturele, ciocolatele, bombonele). Promit sa nu ma mai ating de ce mai e prin frigider.
Seara nu mai pap nimic si ma reapuc de miscare mai multa. Trebuie sa vin cu vesti bune saptamana viitoare.
Va pup si spor la treaba.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

66.

Littlelight, ce facem ? Deschidem capitol nou: "doi ani de la nastere...mamicile slabesc" sau ne mutam la alt grup, cum ar fi cel nou creat: "cel putin 10 kg jos" ?
Ca de renuntat, nu renuntam, asa-i ?


_
Rares

Mergi la inceput