1 an de la nastere....mamicile slabesc (5)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Citat:
citat din mesajul lui vias
Magda..pls zi-mi care e planul A la cura ta de slabire...sau cum e?????am vazut planul B...am inteles ca planul C e de mentinere...si apoi?????da...sa incepem cu A...care e ala????

Planul A este planul care nu a functionat, de aceea am trecut la planul B.
Totusi, poate functioneaza la altii planul A, asa cum a functionat si la mine in trecut. E foarte simplu: fara paine si ultima masa inainte de ora 18.
Dupa planul C se revine la planul B daca se mai doreste o scadere in greutate sau se continua planul C pana la adanci batraneti.
Bine ai venit in club !


rares - clipe in spirala norocului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danicris spune:

Servuuuuuuuuuuuuuuuuuuus !!!

Ma mai tineti minte ?

Scuze, fete dragi, nu am mai reusit sa intru sa actualizez lista, am fost si plecata, la serviciu e nebunie, acasa cu piticii nu mai am timp nici sa respir ... "taie gheu" cum spune Vlad al meu.

Va felicit ca ati reusit sa va mentineti, am citit din urma dar foarte pe fuga, promit ca marti sa actualizez lista si sa fiu mai prezenta.

Va multumesc si imi cer scuze inca o data. Papaaaaaaaaaaaaa ...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Danicris, bine ai revenit !


rares - clipe in spirala norocului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Magda...esti mortala
deci...planul A si la mine e exclus...nu merge, si am de dat prea mult jos...sa incercam si B

Mamica lui JR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Littlelight spune:

'neata!

Dani, bine ai revenit . Poate ai putin nororc si trece si perioada asta foarte aglomerata. Nu trebuie sa te scuzi. Oricare dintre noi poate trece prin asa ceva, la un moment dat. Daca ti-e mai usor, trece doar rezultatele de la cantarul de maine, nu cred ca se vor supara fetele. Vom considera ca si lista noastra a fost in concediu .

Camy, ai schimbat user name-ul, nu-i asa?

Magda, .

Atunci cand oamenii sunt liberi sa faca ce vor, de obicei se imita unii pe altii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

sper sa nu se modifice decat cu minus greutatea mea pana maine...ca am 74

Mamica lui JR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Littlelight spune:

Buna dimineata!

Sa sparg eu gheta.
Pentru azi avem un 78,5kg. Sper ca saptamana viitoare sa vin cu vesti mai bune (pentru mine in primul rand).
Va astept pe voi cu pentru rezultate mai bune decat ale mele.



Atunci cand oamenii sunt liberi sa faca ce vor, de obicei se imita unii pe altii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

65 kg !


rares - clipe in spirala norocului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Multumim, Dani !


rares - clipe in spirala norocului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mykaa spune:

Buna la toata lumea! Bine ati revenit fetelor! Da deci eu oscilez intre 70-72 de kg, azi aveam 71,100, dar am mai spus asta, nu vreau sa va plictisesc. Littlelight si eu sunt in situatia ta. Nu scade acul ala sub 70 doamne fereste. Ce e ciudat e ca am scazut in cm destul pt ca eu intru in toate hainele dinanintea sarcinii. Adevarul e ca nu m-am masurat ca sa stiu ce si cum. Si eu am mai spus si ma repet, asta e teoria pe care eu o sustin. Dupa scaderea in kg intervine o perioada de plafon de o luna jumate -2 luni in care se scade in cm.Ia masoara-te Littlelight in talie si la coapse si noteaza si saptamana viitoare fa-o din nou. Eu am tot citit pe diverse forumuri si mai stiu si de la prietene ca se poate scadea si in cm nu neaparat in kg si sa fie muult mai vizibil. O zi buna fetelor!

Mergi la inceput