Prietene la bine si la greu - 127

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Gabitza, imi dau seama ca iti este tare greu, dar cred ca problema (daca ea exista)a fost depistata la timp si totul sa mearga spre bine. Ma intreb oare cum ti-ai dat seama ca este cazul de ajutor de specialitate, numai comparand cu Eva?
Din toamna sau de cand te intorci la serviciu, mucosii vor merge la gradi. sau raman cu bunicile?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitza35 spune:

Ma deranja ca nu raspundea cand era strigat... apoi am inceput sa-l observ mai bine si acasa,si afara...apoi am zis ca nu strica pareri mai avizate sau un pic de ajutor specializat
Din iarna...habar nu am. Cochetam la o varianta gradi+bunici,ramane sa ne hotaram

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Citat:
citat din mesajul lui monis5
Ionela chiar asa, cine a scris de dimensiunile vezicii la copii? cum era oare? ca la 2 ani e de nu stiu cate ori mai mare ca la 1,5 ani?!?!

Uite aici m-a apucat pe mine harnicia cu "vorbe din carti". :
"capacitatea vezicala a unui copil de 2 1/2 ani este dubla fata de cea a unui copil de 2 ani."



rares - clipe in spirala norocului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

La multi ani, Lavi !


rares - clipe in spirala norocului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Lavi La multi ani!

strumfy felicitari! sarcina usoara. ma asteptam sa ne dai vestea asta mai devreme sau mai tarziu. cam cand ai DPN-ul? in martie?




Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz
zebra roz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

monis chiar daca tati are concediu 2 luni nu o sa fim plecati prea mult. cateva zile la munte, poate reusim sa plecam de 2 ori cate 4-5 zile. undeva nu prea departe. Bucovina, Bicaz, poate Sovata.
daca mai aveam rude la care sa stam gratis era o treaba, insa cand platesti fiecare zi de cazare, e alta treaba.

na-bo sanatate mamei

cuscri multumim de info. intr-un fel e mai usor pt. noi parintii sa le punem scutec decat sa ii tot punem pe olita, insa ma gandesc si la funduletul copilului, ca mult mai bine i-ar sta la aer, decat tot cu scutecul la fund atatia ani...

in alta ordine de idei,
noi am vrea sa ne schimbam apartamentul, sa ne mutam de la 2 camere la 3. insa cam ce ne-ar interesa pe noi costa cu aprox. 20.000 Euro mai mult decat am lua noi pe apartamentul in care stam acum. e fabulos de mult...




Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz
zebra roz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Cuscri, daca retin corect m-ai intrebat cu ceva vreme de ceva planuri de vacanta. Practic nu am niciun plan. Financiar momentul e mai complicat decat oricand pentru noi. Mai avem si o nunta la Brasov la sora sotului care cununa ( si na, ei au fost cu noi anul trecut) . Plus sarcina si nasterea si bebe mic acusica... Ne dorim tare mult sa gasim resurse financiare si de timp sa o taiem undeva cateva zile in tihna.... dar nu imi fac deloc planuri... sunt prea multe necunoscute in joc

Bafta cu apartamentul. ce e al vostru e pus deoparte!!!


Mami fericita de Mihnea (14.11.2009 ) acum 23+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigore_tina spune:

A-ti fugit toate?sa inteleg ca e deja week-end.
Ramonika sper sa reusiti sa va mutati.


sarcina usoara Licurici,Ionela,Dana.n,Raluci,Laviniablaga si strumphy!
haide Smara cu fetita,dar la termen!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Buna sera feele!!!!!

LA MULTI ANI LAVI!!!
Felicitari Strumphy

fericita de ranjita Maya Andreea ( oct-2009)

Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q" target="_blank">Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_boc spune:

Buna dimineata,

haideti la o proaspat facuta.

Vreme frumoasa, asa ca ne pregatim sa iesim.

O zi frumoasa tuturor!

Cristina , Andrei Cristian , 7 dec 2009
POZE

Mergi la inceput