Colectia de toamna-iarna 2005 (26)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Anda, si mie mi-a placut locatia respectiva, unde mai pui ca am si baut o cafea acolo jos la masuta care se vede pe mal, era o cafenea super micuta, 2 mese inauntru, una afara... Vizavi era un magazin cu hainute, mai vintage asa...dar scuumpeee

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)

www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

Coralia, interesante experientele voastre bulgaresti, m-am uitat cu google earth la palace-ul din nessebar - super asezare! Sper sa ne intalnim sa mai schimbam impresii...

Corapina, tinem pumnii sa nu fie pb. Am chiar remarcat prin jur: persoanele inalte tind sa aiba pb cu spatele si cu postura iar innotul ii ajuta mult.

Madau, super vacanta, sa va fie de bine!
Studiasem si eu cat costa sa inchiriezi un camper dintr-asta: daca adaugai costurile de parcare prin orase si pe cele de campare, ajungeai la nivel de hotel de 4 stele in Paris .

Catutza, sanatate, sa treceti cat mai usor peste asta! Bine ca nu va strica concediul .
Cred ca am mai spus: restrictia cu statul in casa la varicela n-o luati in mod absolut: trebuie evitat frigul (dar e mai cald afara decat in casa) si contactele, caci imunitatea proprie e la minim, si asa ramane vreo luna de la declansarea bolii. Eu stiu ca l-am tinut pe Cristi tot prin curte pe la bunici in perioada cu pricina (tot vara fiind).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Maria, costurile de campare nu sunt mari, noi aici am platit 14 euro/noapte. De parcat prin orase am parcat ori la benzinarii ori in parcarile de la supermarketuri, oricum intr-o parcare normala e cam greu de intrat pt ca e mare magaoaia .

Pt anul viitor planuim o escapada pe Coasta de Azur, mi-a recomandat cineva un site, daca mai intereseaza pe cineva subiectul puteti arunca si un ochi....au si casute de inchiriat. http://www.homair.com/

Gata ca am aberat destul pe subiectul asta, ma duc sa bag copilul la culcare

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)

www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Madau sunt super impresionata in mod placut, nu-mi vine sa cred ochilor, voi care erati campionii AI-urilor, ati fost cu camperul si pe deasupra v-a si placut! Supeeeer!
Bravo pentru vacanta, sa va fie de bine, de abia astept sa vad pozele!

Apropo de campinguri cu dichis, am vazut si noi anul trecut intr-unul, la Medulin, cum aveau inclusiv dusuri pentru caini, am facut si poza daca va aduceti aminte.

Catutza nu-ti fa griji cu dintisorii, si Silviei i-au iesit mai in spate si apoi au ajuns in pozitia corecta, la ea pana la urma problema e alta, ca nu e destul spatiu si pentru asta poarta aparat.
Refacere rapida cu varicela!!! Nu e rau ca a faut-o si a scapat de ea.

Corap spor la kineto, uf, si inaltimea are dezavantajele ei, n-as fi crezut, mereu imi doream sa fiu mai inalta.

Feli nu ne asezam direct, punem hartie
Chiar ca e ca in vremurile bune acum pe forum!

Madau ma bucur ca ti-au placut pozele.

Maria din Sibiu nu faci cu mult mai mult decat pana in Bulgaria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Anda, chiar cuminte grupul nostru, nu ne-ai vazut prin poze ca nu ne mai saturam de remi?

Madau, foarte tare vacanta voastra. Si ma bucur ca a fost o experienta atat de placuta pentru voi! Tare dragute pozele, iar voi, fetele, sunteti tare frumoase

Feli, cum se mai simte Ilinca?

Lavi, Silvia ta parca s-a mai inaltat de la ultimele poze! Si seamana tot mai bine pe Virgil, desi cand era mai micuta imi parea ca seamana cu tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Ma uit acum la poze. Vad ca si Miruna avea tatuaj cu Hello Kitty probabil de la aceeasi inghetata ca si Nati
Frumoasa vacanta!

Anda misto articolul, ca si primele comentarii!

Meems, ai dreptate, super peisajul la lacul Tahoe, auzisem de lacul asa de la colegii de servici care si-au facut concediul prin vestul statelor anul trecut in prelungirea unei conferinte sau ceva. Dar nu vazusem poze. foarte frumos, multumim! Chiar ca e tare dragut grupul vostru!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Bau!

Aseara ne-am intalnit cu Corapino&co la Ikea. Maaaaaaaari, luuuuuungi, slabi si faini plozi!Si cuminti.

Azi m-am plimbat prin lume, prin pozele voastre.

Lavi, superba Croatia si superbe pozele. I-am umplut contul lui Virgil de like-uri.Si m-a palit un dooooor de Brela.

Meems, superbe si pozele voastre. Faina atmosfera si peisajele de vis. Tu vesela si de 15 ani ca de obicei.

Madau, woooow, fooooarte tare vacanta voastra. Am facut si eu calcule mai demult cu varianta de camper si sa stii ca daca e vorba de inchiriat nu iesi deloc ieftin. Adica iesi la acelasi pret. Sa va fie de bine iesirea!

Coralia, faine si pozele voatsre si vesele tare! Dap, Andreea e foarte inalta.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coralia76 spune:

Am apucat sa ma uit la pozele din Croatia din contul comun.Acum a trecut Croatia in topul posibilelor destinatii pentru la anul.
Foarte frumoase imagini, lacurile acelea de langa drum(cele cu haul )mi s-au parut periculoase ...dar ca peisaj..wow chiar exceptional.
Silvia e copia ta fidela Lavi, Nati parca seamana cu tati mai mult.Amandoua foarte vesele si pline de viata .

Azi mi-am propus sa intru sa ma relaxez cu pozele de prin vacantele voastre...sa vedem daca se potrivesc planurile mele cu cele ale nazdravanilor mei .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

fetelor, pentru copiii cu probleme de coloana va recomand dansul irlandez. Pe bune, sa stiti ca in afara de musculatura mainilor, in rest tot corpul lucreaza. La Ilinca s-a vazut ca si ea avea tendinta de a sta putin cocosata. Iar daca va place si stilul muzical (eu nu ma dau in vant dupa el, dar m-am obisnuit), e super.
Apropo, pe mail gasiti un link cu site-ul scolii unde merge si Ilinca.

meems multumim, bine zic eu, desi s-a refacut greu de tot. Duminica o duc iar la tara, desi zice ca nu mai vrea, deoarece ii place in Bucuresti. N-am ce-i face, nu are cu cine sa stea pana ne luam concediul de vara.

Si noi ne-am intalnit sambata cu Corap in cismigiu. Se pare ca este peste tot

Mergi la inceput