Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (25)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

neata fetele
este asa urat afara si plouaaa.... cred ca nu iesim azi ca si asa n-am chef. mi-e si somn, cred ca mai dorm si azi un pic. Anastasia s-a trezit la 4.30, la 6.30 si apoi am dormit amandoua pana la 10.

ally este chiar culmea cu albumul. poate a fost sters din greseala, totusi. nu cred ca ar face cineva intentionat, ar fi prea de tot.
ce fain ca la tine este cald. si eu vreau calduraaaaa
da, vezi ce tarziu am scris aseara? dar nu o sa mai vezi asa ceva prea curand ca la ora aia sforai deja de 2 ore

madutza chiar ca este cam scumput 600 lei pentru asa putine ore si fara nimic. deja m-am interesat si eu de gradinite pe la mine prin zona, am intrebat vecinele de pe aici care au copii, ca sunt foarte multe cu copii, si am si gasit una super chiar la 5 min. bine, pana ajunge Anastasia la gradi mai este dar vroiam eu sa stiu

ioanna ce pui mic si frumos am vazut. ce-mi place poza in care doarme printesica in carucior, ce fatuca dulce are

toate mamicile.

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Citat:
citat din mesajul lui AllyLaur

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

Citat:
citat din mesajul lui AllyLaur

Citat:
citat din mesajul lui Deea99

Ally ...sper sa iti mai faci album sa-l mai admiram si noi pe micutul edy...eu chiar nu inteleg de ce ti s-au sters tie 2 albume...si tind sa cred ca-i cineva dintre noi...daca parola e data doar intre noi
oricum urat gestul

stefy are unghii verzi fosforescente cu buline galbene...am zis ca a cumparat ea vreo 4 oje mate clorate..galbenul asta cand isi da cu el parca a bagat degetele-n galbenush de ou...alta e albastra de parca si-a pus cerneala pe ele....da cu asta albastra m-am facut si eu la picioare....sa fiu in trend, nu???

------------------------------------------------
de 2x fericita....Anna Theodora (07.03.11) si Andreea Stefania (14.12.99)

Deea, nu mai fac altul!!! Nu a fost sters de 2 ori, ci de 3 ori....deci asta deja se numeste nesimtire. Nu dau nume pt ca nu stiu cine dar...pur si simplu nu mai are rost sa fac!

Ally , Mami fericita de bebe Eduard Andrei !!! (02.04.2011)


sa pui pe FB poze, ca eu acolo il vizionez pe pletosul Edy

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!
Promit ca pun deseara poze mai noi...Acum nu prea am cand ca treb sa vina sotul in pauza si apoi treb sa ajung la epilat si manichiura/pedichiura ...cu bebe cu tot!

Ally , Mami fericita de bebe Eduard Andrei !!! (02.04.2011)
Nu prea mai este pletos ....mititelul a chelit mult. Ii cade parul la greu...! Sper totusi sa creasca altul la fel de des si negru ca al lui tati !

Ally , Mami fericita de bebe Eduard Andrei !!! (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

neata fetele
este asa urat afara si plouaaa.... cred ca nu iesim azi ca si asa n-am chef. mi-e si somn, cred ca mai dorm si azi un pic. Anastasia s-a trezit la 4.30, la 6.30 si apoi am dormit amandoua pana la 10.

ally este chiar culmea cu albumul. poate a fost sters din greseala, totusi. nu cred ca ar face cineva intentionat, ar fi prea de tot.
ce fain ca la tine este cald. si eu vreau calduraaaaa
da, vezi ce tarziu am scris aseara? dar nu o sa mai vezi asa ceva prea curand ca la ora aia sforai deja de 2 ore

madutza chiar ca este cam scumput 600 lei pentru asa putine ore si fara nimic. deja m-am interesat si eu de gradinite pe la mine prin zona, am intrebat vecinele de pe aici care au copii, ca sunt foarte multe cu copii, si am si gasit una super chiar la 5 min. bine, pana ajunge Anastasia la gradi mai este dar vroiam eu sa stiu

ioanna ce pui mic si frumos am vazut. ce-mi place poza in care doarme printesica in carucior, ce fatuca dulce are

toate mamicile.

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)


deci a fost o exceptie??? Eu totusi sper sa te vad mai des pe la orele alea ca atunci imi fac si eu simtita prezenta ... Pt tine si Anastasia mica !

Ally , Mami fericita de bebe Eduard Andrei !!! (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

Si eu vreu intalnire....ei Simo nu avem cum cu 2 carucioare si cu gasca de copii...ca eu trebuie sa o iau si pe stefy..tu baietii
noi poate ne mai vedem zilele astea in CL...
o sa te tzaraii eu..dar nu mai stiu care Simona esti din tel meu..de aceea nu ti-am dat bip atunci..esti cu 85 in coada?

uff si sotul meu uraste mallurile
revin..s-a trezit fomista ..plange de o s-o auda si simoa de pe terasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:



Strumpitz, pe unde esti? Sunteti bine? Sambata sarbatorim ...!

Ally , Mami fericita de bebe Eduard Andrei !!! (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

simona cand vad ca la voi mereu sunt asa reduceri. ba colo, ba colo.... la noi nu prea, asa ma enerveaza.
si al meu la fel este, nu-i place aglomeratia si cumparaturile..... dar pentru asta tot vine cu mine
eu cand am chef de lalaiala la cumparaturi, o iau pe mama si stau cu ea mult si bine.


ally de 3 ori ti s-a sters albumul? aaaa pai este clar ca cineva, ca prea de tot sa fie greseala de 3 ori. un gest foarte urat.

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

fetelor , maine sarbatoresc cu sotul meu scump 4 ani fericiti de casnicie. trebuie sa pregatesc o surpriza. ce idei aveti? ca stiu ca aveti

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

roxy si multumim de aprecieri!

mamica fericita de Rebeca Stefania (19.04.2011)

Hotararea de a avea un copil e cea mai importanta.Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

fetelor , maine sarbatoresc cu sotul meu scump 4 ani fericiti de casnicie. trebuie sa pregatesc o surpriza. ce idei aveti? ca stiu ca aveti

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)


Idei zici : Bebelina la parinti sau bagata la somnic mai devreme....si tu intr-o lenjerie super sexoasa....Ce zici???

Ally , Mami fericita de bebe Eduard Andrei !!! (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

fetelor , maine sarbatoresc cu sotul meu scump 4 ani fericiti de casnicie. trebuie sa pregatesc o surpriza. ce idei aveti? ca stiu ca aveti

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)




mamica fericita de Rebeca Stefania (19.04.2011)

Hotararea de a avea un copil e cea mai importanta.Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpului.

Mergi la inceput