Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (25)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:



Mada, stiu ca am promis ca pun poze noi in seara asta dar, efectiv nu am avut cand !

Ally , Mami fericita de bebe Eduard Andrei !!! (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefyapost spune:

Citat:
citat din mesajul lui AllyLaur

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

ally da, asta clar. dar surpriza asta a mai fost facuta.
eu ma gandeam la o baie romantica. pregatesc frumos vana cu lumanarele parfumate, niste petale de flori ceva si spuma si am si o sampanie asa ca nu mai trebuie sa ies azi sa iau. pregatesc chiar paharele din care am baut noi la nunta, ca am avut din acelea personalizate. cred ca asa o sa fac.

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)


...suuuper si asa ! Pfffffffffffffffff, ce atmosfera !

Ally , Mami fericita de bebe Eduard Andrei !!! (02.04.2011)



u naughty girl!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

Ally te-a adaugat stefy la prietenii ei
ce va mai plimbaciti prin italia....una doo la milano...da cred ca-i o placere sa mergi cu masina pe autostrazile lor
sa va distrati frumos de zilele voastre

Alexina ..care alee cu tei..aia cu blocul pe o parte...mai eu zic mai bine la terenurile de tenis ca sigur ne gasim asa..

si scaunul de la bertoni de care am zis are mai multe pozitii..pe finutza de pe la 5l a inceput sa o puna in el
a felicitari pt kg lui Teea..pai ne-ati intrecut..noi la 3luni jumate avem kg voastre
aoleu casc de am impresia ca imi sare maxilarul..gata ma duc la nani
pup pe maine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Citat:
citat din mesajul lui stefyapost

Citat:
citat din mesajul lui AllyLaur

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

ally da, asta clar. dar surpriza asta a mai fost facuta.
eu ma gandeam la o baie romantica. pregatesc frumos vana cu lumanarele parfumate, niste petale de flori ceva si spuma si am si o sampanie asa ca nu mai trebuie sa ies azi sa iau. pregatesc chiar paharele din care am baut noi la nunta, ca am avut din acelea personalizate. cred ca asa o sa fac.

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)


...suuuper si asa ! Pfffffffffffffffff, ce atmosfera !

Ally , Mami fericita de bebe Eduard Andrei !!! (02.04.2011)



u naughty girl!!!

cea mai fericita de cea mai frumosa si sanatosa printesica Christina Gheorghia



9.03.2011


Ce mai faci mami? Cum te simti dupa aproape o sapt de munca???

Ally , Mami fericita de bebe Eduard Andrei !!! (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

Citat:
citat din mesajul lui Deea99

Ally te-a adaugat stefy la prietenii ei
ce va mai plimbaciti prin italia....una doo la milano...da cred ca-i o placere sa mergi cu masina pe autostrazile lor
sa va distrati frumos de zilele voastre

Alexina ..care alee cu tei..aia cu blocul pe o parte...mai eu zic mai bine la terenurile de tenis ca sigur ne gasim asa..

si scaunul de la bertoni de care am zis are mai multe pozitii..pe finutza de pe la 5l a inceput sa o puna in el
a felicitari pt kg lui Teea..pai ne-ati intrecut..noi la 3luni jumate avem kg voastre
aoleu casc de am impresia ca imi sare maxilarul..gata ma duc la nani
pup pe maine

------------------------------------------------
de 2x fericita....Anna Theodora (07.03.11) si Andreea Stefania (14.12.99)



da aia cu blocurile langa dar hai bine la terenurile de tenis

am fugit si eu ca ma scurg


Ally mersi pt accept pe FB :)

Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Citat:
citat din mesajul lui Deea99

Ally te-a adaugat stefy la prietenii ei
ce va mai plimbaciti prin italia....una doo la milano...da cred ca-i o placere sa mergi cu masina pe autostrazile lor
sa va distrati frumos de zilele voastre

Alexina ..care alee cu tei..aia cu blocul pe o parte...mai eu zic mai bine la terenurile de tenis ca sigur ne gasim asa..

si scaunul de la bertoni de care am zis are mai multe pozitii..pe finutza de pe la 5l a inceput sa o puna in el
a felicitari pt kg lui Teea..pai ne-ati intrecut..noi la 3luni jumate avem kg voastre
aoleu casc de am impresia ca imi sare maxilarul..gata ma duc la nani
pup pe maine

------------------------------------------------
de 2x fericita....Anna Theodora (07.03.11) si Andreea Stefania (14.12.99)

Am acceptat pe Fb ! Daaaa, profitam si noi acum ca sunt proaspat sofer ...Multumim pt urari!

Ally , Mami fericita de bebe Eduard Andrei !!! (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Citat:
citat din mesajul lui AlexinaA

Citat:
citat din mesajul lui Deea99

Ally te-a adaugat stefy la prietenii ei
ce va mai plimbaciti prin italia....una doo la milano...da cred ca-i o placere sa mergi cu masina pe autostrazile lor
sa va distrati frumos de zilele voastre

Alexina ..care alee cu tei..aia cu blocul pe o parte...mai eu zic mai bine la terenurile de tenis ca sigur ne gasim asa..

si scaunul de la bertoni de care am zis are mai multe pozitii..pe finutza de pe la 5l a inceput sa o puna in el
a felicitari pt kg lui Teea..pai ne-ati intrecut..noi la 3luni jumate avem kg voastre
aoleu casc de am impresia ca imi sare maxilarul..gata ma duc la nani
pup pe maine

------------------------------------------------
de 2x fericita....Anna Theodora (07.03.11) si Andreea Stefania (14.12.99)



da aia cu blocurile langa dar hai bine la terenurile de tenis

am fugit si eu ca ma scurg


Ally mersi pt accept pe FB :)

Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)
Somn usor !

Ally , Mami fericita de bebe Eduard Andrei !!! (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:



Am fost astazi la epilat, manichiura, pedichiura ....binenteles cu bebe si cand sa ma penseze...hop, a facut kk si a trebuit sa fugim acasa sa facem intreg ritualul ca DE , domnul nu se suporta cacacit nici 5 min si nu am vrut sa il schimb acolo in salon. Deci, am ramas nepensata!!! Asta este....data aviatoare!

Am vb cu Yoni in seara asta !!! Inca nu a plecat in tara....marti pleaca si stau toata vara(2 luni). Printesica ei este la fel de cumintica si doarme toata noaptea...cu o singura trezire pt papa. Va saluta si va pupa pe toate !!!

Ally , Mami fericita de bebe Eduard Andrei !!! (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefyapost spune:

Citat:
citat din mesajul lui irinuca05

M-am trezit de dimineata cu chef de shopping online. Vreau sling sau wrap sau ceva. Ce spuneti? De unde ati luat? De care?
Pe mine ma atrage asta: http://www.sling.ro/catalog/slinguri-reglabile-ring-sling/produs/sling-reglabil-denim/
Mai am cateva intrebari:
1. cum tratam rana ramasa de la vaccinul din manuta (cel facut in maternitate). Dariei nu i-a trecut nici acum, se inroseste si coace mereu. Voi dati cu ceva?
2. Fiindca am inceput cu Baby drink, Daria nu accepta alt ceai neindulcit sau apa simpla. Cum o pot dezvata de Baby drink? ca nu mi se pare natural deloc.
Ii dau ceai mai ales in zilele calduroase. iar acum de 3 zile nu a facut kk si am incercat sa-i dau ceai de musetel simplu, dar nu-l accepta.

(mai aveam alte intrebari, dar le-am uitat)


Mami fericita deDaria (8.04.2011)



eu am wrap si sling...imi plac ambele fff mult si puiutei la fel..doar ca wrapul nu il pot fol acum,vara...
nici a mea nu prea bea apa sau ceai simplu...si ceai granulat nu ii mai dau din cauza zaharului care il contine....singurul lucru pe care il fac este sa insist..ii dau bibe cat de des pot si alea 2-3 picaturi care le ea sunt ok...banuiesc ca atunci cand v-a avea cu adevarat nevoie si v-a simti setea v-a bea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:



Ma retrag si eu glorios langa sot ca am ramas singura!!!

Pe maine dimineata mamici scumpe!

Roxy, La multi ani fericiti alaturi de sotul si printesica voastra !!!


Somn usor !!!

Ally , Mami fericita de bebe Eduard Andrei !!! (02.04.2011)

Mergi la inceput