Mamici inimoase de Constanta***153***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Buna!


Leditia: ma bucur tare mult pentru voi, sa va fie cu mult folos

Roxana: super pozele, sa va fie de bine escapada

Cornelia: insanatosire grabnica Mariei!


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Angi esti o mare doamna

vestea despre Davidutz am aflat-o la prima ora, a fost si motivul ptr care se uitau astia din birou ciudat, credeau ca mi-am furat vreo batalie de la sot si de aceea plang...am avut lacrimi de bucurie.

DAVID, esti un invingator, iar mama ta este o mama absolut perfecta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Mama ce de vesti....
Cornelia cred ca treci prin emotii, dar nu-s in masura sa te pot ajuta... abia casc ochii sa invat si eu de la voi, daca Doamne fereste!

Ledi, felicitari! Sa va fie cu folos!
Rox... ce de poze... ce vreme frumoasa ati prins... ma bucur tare ca te-ai relaxat...
Miha... tinem pumnii sa scapi repede de "diamante"

Eu am papat si bag cofeina in vene ca e lipsa mare.. si vremea asta trage la somn si am la treaba acasa... Mi-am propus sa fac inghetata de casa si sarlota de iaurt ca-mi vin copii maine acasuca...



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

multumesc dragelor de complimente. vremea nu numai ca a fost buna... dar a fost caniculara (38 de grade marti), nu mai putin de 30 in rest. am avut un soc aseara cand am aterizat la constanta.. brrrr!
Angi hihihii hai ca mai e putiin!! sunt sigura ca va fi totul ok la repartizare
in lipsa mea a fost Patrick la intalnirea cu doamna si la luat masuri ptr costume. mi-a spus mama ca era pierit de emotie... Eva in schimb bineinteles ca s-a infipt cu tupeu la bomboane si a raspuns cum o cheama... chiar a tinut sa se dezbrace si ea sa i se ia masuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz
Eva in schimb bineinteles ca s-a infipt cu tupeu la bomboane si a raspuns cum o cheama... chiar a tinut sa se dezbrace si ea sa i se ia masuri


stiam eu ca este fata descurcareatza, ca pe vremurile ce vin are nevoie de tupeu, domle'


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz
in lipsa mea a fost Patrick la intalnirea cu doamna si la luat masuri ptr costume. mi-a spus mama ca era pierit de emotie... Eva in schimb bineinteles ca s-a infipt cu tupeu la bomboane si a raspuns cum o cheama... chiar a tinut sa se dezbrace si ea sa i se ia masuri

tare eva, ca de obicei... bai, se vede treaba ca child-ul nr.2 e intotdeauna mai descurcaret, io stau si ma intreb, oare l-am cocolosit mai mult pe nr.1, ca zau daca pricep de ce unu-i hais si unu' cea sau e doar chestie de mix de gene... oricum, d-na e mare iubitoare de copii, ceea ce mi se pare esential in meserie, asa ca o sa prinda si patrick curaj cand s-or cunoaste mai bine.




mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

da, si eu zic la fel... in ambele sectoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

rox,vazut si eu pozele,superbe...sa va fie de bine escapada...insa m-am indragostit de fusta ta de blugi!sa nu razi,ma chinui de vreun an sa-mi iau si eu o fusta de blugi,dar ce gaseam nu-mi placea cum vine pe mine...

eu ma simt mult mai bine dupa 2 zile jumate de tratament,sper sa nu ma bucur degeaba si sa-mi fie tot asa,iar cu eliminatul sper sa-mi fie usor,diamantele mele au cam 3 mm....

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Miha, si mie imi place asta e: http://oldnavy.gap.com/browse/product.do?cid=55402&vid=1&pid=862667&scid=862667022 :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz

Miha, si mie imi place asta e: http://oldnavy.gap.com/browse/product.do?cid=55402&vid=1&pid=862667&scid=862667022 :)


salivez...tu ai facut comanda sau ai luat-o din tara???

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...





Mergi la inceput