Mamici inimoase de Constanta***153***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bettyk spune:

Buna dragele mele!
Dodo,multumim de capitol nou. abia acum am reusit si eu sa citesc din urma.
Vladis,felicitari pentru reusitele fetei!
Miha,multa sanatate,sa te refaci cat mai repede!
Lulu,pupici lui Luca. sper sa nu fie nimic. doar de la atata urlat sa fie raguseala.
Si a mea mandra,ba ragusita,ba stranuta.....dar o pun pe seama alergatului si a urlatului.
nici nu ne-am intors bine din concediu si iar vrea sa o tuleasca. la bunici de data asta. e mai bine acolo zice ea. ii urmaresc starea si dau verdictul maine. daca merge sau ba.
Pupici si o zi frumoasa in continuare!

www.dropshots.com/bettyknicoleta" target="_blank">DOMNISOARA MEA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bettyk spune:

LA MULTI ANI SARBATORITELOR DE AZI,IOANA SI ANNELIES! MULTA SANATATE SI MULTE BUCURII!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Ct
la noi e innourat ... si se pare ca cel putin si maine va ploua

Las cafa



Azi am ineput ziua citind doar vesti bune.Doamne ajuta! asa sa fie macar aceasta zi daca nu si urmatoarele...plina/e de vesti bune

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Neata... am avut ieri sarbatorite ziceti? ce neatenta sunt...

La multi ani Ioana si Annelise... ce nume frumoase... sa fiti sanatoase si mereu vesele!

Eu cand va urmaresc mai cu spor, cand va citesc printre randuri... O zi buna va doresc!



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

'neata...

astazi e prima zi,in care ma simt mult mai bine,ma simt vie...tratamentul isi face efectul...
va multumesc din suflet si pt urarile de ziua baietilor mei,da amandoi sunt Paul....si va multumesc pt gandurile bune,cand mi-a fost rau!

va pupacesc si va urez o zi usoara!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata dragelor
scuzati absenta, am avut o mini vacanta de 4 zile. a picat la fix, eram teribil de obosita.
la multi ani sarbatoritilor de saptamana aceasta!!
va pup, sa aveti o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Miha, sanatate in continuare!

Rox, bine ai revenit cu forte proaspete! Poti te rog sa imi spui o parere despre ceea ce am intrabat aici: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=165114

Kim, esti cumva si tu pe aici ?

Ca eu am in continuuu cate o prolema de sanatate sau existentiala cu vreun copil.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

mneatza,

Rox, bine ai revenit

miha, bine ca esti mai bine

Cornelia, normal ca ai probleme, doar ai si copii, si 3 la numar



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Cornelia, am scris. atata timp cat nici macar nu a fost o reactie locala.. e ok tratamentul.
am pus poze aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

rox, mmmmm....milano si imprejurimi, concerte, floare de ficus, pizza cu verdeturi, un nene in costum pe bicicleta...le-am savurat pe toate virtual sa va fie de bine evadarea

miha, ma bucur ca esti mai bine altadata nu te mai neglija, ca e mai rau, acu' dupa ce termini tratamentul sa continui investigatiile (ce ai tu acolo nu trece asa repede), ca altfel scoatem batul s-a intors andreea?

cornelia, nu se putea sa ratati si o muscatura de capusa normal ca problemele tale sunt x3. sanatate mariei! chiar acu' de ziua ei... pana la urma cu buba cum e, a trecut, ai mai fost la vreun dermatolog?

ati aflat vestile bune despre ledi? cititi la campania initiata de rox, la umanitare "o vestuta pt david". si pe aceasta cale rox suntem alaturi de voi, ledi si david

noi ne-am mai linistit un pic, am depus fisa cu optiuni, acum in stand-by pana pe 13 iulie cand se publica rezultatele repartizarii computerizate (ceva iepurasi tot mai rod la un ciot de morcovel ) vlad se plictiseste pe la mamaie, ca vremea asta ii tine in casa destul cat sa se enerveze reciproc astept caldura sa ii expediez la 2 mai, in momentul ala se cheama ca intru oficial in vacanta, deja am inceput de ieri masajul, ce mai, sunt o mare doamna




mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput