LMA Tudor si Aida - Delfinasi in sarbatoare(153)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ilinca79 spune:

michelle, greu ti-a ajuns scaunul de masina nu-i asa? Eu l-am comandat acum o saptamana si speram sa ajunga deja dar e tot pe drum

Ilinca, mama lui Victor (09.07.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

Citat:
citat din mesajul lui bumblebee

Neata!

Tina, draga, imi pare f rau ca treci prin momente atat de grele.. Sa va dea Dumnezeu putere si sa va aline durerea..

Anca, voi ce mai faceti? Maria cum mai e?

L-am vazut pe frumosul Theo!

La multi ani, Aida!!

La multi ani, Tudor


Maria de Anca_vlad

Alina si Victor Andrei - 23.07.2010
La mare, la soare!


MAREA INTALNEALA
- MUNTE
pt 20 aug - 3
pt 27 aug - 3
pt ambele variante - 1




salutare!

Maria e bine, creste merge dea buselea se rasuceste in toate partile merge singurica daca se sprijina de ceva sta nesustinuta in picioruse cred ca urmeaza cat de curand marea alergare, asta este! scotoceste tot si peste tot!

intre timp a facut si ea 8kg 72-73 cm vorbeste de toate dar eu intelg mama, tata, tai tai, aca-(acasa)!, AAAA(vlad) pa-pa dar doar din vorbe faptele imi scot peri albi!
dinti nu avem nici unul!
in rest e sanatoasa si boarme bine!

Ne pregatim de concedii ca vor fi vreo 3 serii - la bv la tusnad la tratament si la mare in septembrie!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ainotna spune:

La multi ani sarbatoritilor zilei!

Tina, multa putere iti doresc! Si bafta cu lucrarea de disertatie! Si sanatate lui Raducu!

Puiutz, daca va intalniti, spuneti-mi si mie. Alice are si numarul meu de telefon, dar eu sunt pe aici, va citesc...Parca era si Lalala13 la mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

TINA, vorbele sunt de prisos. Iti doresc sa ai puterea sa treci si peste incercarea asta cu bine.

ANCA, s-a facut mare mandruta. Ma bucur ca este sanatoasa.

KATALINA, hmm... Disneyland! ce plimbari faci si tu!

Deci, unde ati vazut voi poze cu Denisa? Vreau sa vad si eu sexi-mama.


Mamica de Rebeca Stefania - 03.07.2010, mandra posesoare a 8 dintisori
7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rubia spune:

adriana uita-te la cap 152,pag 19 si o sa vezi o sexi mama,(cand o vad pe denisa, asa ma apuca si pe mine ambitia sa slabesc dar greu cand mai si mananci cioco)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

sar'na rubia

denisa, uau mami! dar tu esti... fara cuvinte! zici ca ai nascut anu' trecut? nu te cred...


Mamica de Rebeca Stefania - 03.07.2010, mandra posesoare a 8 dintisori
7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

Alice, Rubia, Baby78, Lauri_ca, Ainotna, Victo, am vb. cu Paula si am mai amanat o zi, nu prea mai pot eu sa ajung azi, ca sotul e prins in trebi pana la gat... Azi vine si Lalala, asa ca eu zic sa incercam sa ne vedem in week-end, numai bine se instaleaza si ea pana atunci, se acomodeaza etc.

Ce ziceti? Poate o fi si un pic mai frumos, ca pe ploaie eu nu prea stiu unde ne-am putea vedea cu totii... Astept propuneri pentru loc intalnire.

Elena, mami de Raducu cel cumintel 12.08.2010


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle1981 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ilinca79

michelle, greu ti-a ajuns scaunul de masina nu-i asa? Eu l-am comandat acum o saptamana si speram sa ajunga deja dar e tot pe drum

Ilinca, mama lui Victor (09.07.2010)
Am facut comanda pe 16 si a ajuns pe 29. Dar celelalte produse au ajuns cu 2-3 zile mai devreme.

*************************
Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/ffa0jvmdze07utwv.png" target="_blank">Bianca Maria (04.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle1981 spune:

Citat:
citat din mesajul lui puiutz_mic

Alice, Rubia, Baby78, Lauri_ca, Ainotna, Victo, am vb. cu Paula si am mai amanat o zi, nu prea mai pot eu sa ajung azi, ca sotul e prins in trebi pana la gat... Azi vine si Lalala, asa ca eu zic sa incercam sa ne vedem in week-end, numai bine se instaleaza si ea pana atunci, se acomodeaza etc.

Ce ziceti? Poate o fi si un pic mai frumos, ca pe ploaie eu nu prea stiu unde ne-am putea vedea cu totii... Astept propuneri pentru loc intalnire.

Elena, mami de Raducu cel cumintel 12.08.2010



Am inteles ca este un parc de joaca ffff frumos in CT.

*************************
Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/ffa0jvmdze07utwv.png" target="_blank">Bianca Maria (04.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rubia spune:

Michelle presupun ca vb de Tara Piticilor,dar in weekend acolo te calci in picioare;noi acolo mergem si dimineata si dupa-amiaza la plimbare ca e aproape de noi--daca vb de acelasi lucru.

Mergi la inceput