Prietene la bine si la greu - 126

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Citat:
citat din mesajul lui many_bani

Simina sa va fie de bine vacanta. Maya este o domnisoara foarte cocheta.

mami de Vlad (29.10.2009)
Multumesc Doamne!

multumesc

fericita de ranjita Maya Andreea ( oct-2009)

Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q" target="_blank">Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfy_12 spune:

Salutare!!!
Simina faine poze...faina locatia...si noi am vrut acolo dar mi s-a parut cam departe de plaja... Cam cat faceati pana la plaja?
Cand ma uit la poze vad ca fulgusorii nostri sunt copii mari...ce repede cresc...
Monica distractie placuta... da numai cokteiluri acoolice ne trimiti?
Licurici chiar vroiam sa intteb ce mai mesteresti ca nu mai veneau vesti de pe malul marii...foarte faine creeatiile tale.
Ancutza voi veniti la Iasi... noi la Piatra la o nunta...
Gata fug sa mananc pepene ca raman fara...

Mami fericita de strumfita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Pfoai, vine una umflata de atata pepene mancat si nectarine..mai am un pic si ma dau de-a dura in loc sa merg
Strumfy, acilea eram, azi a fost zi de gospodareala etc..De laudat eu m-am laudat inaintea ta ca am intalnit fetili, si ca am vazut o mamica tare tare finuta cu o strumfita mica tare sfioasa Chiar ma gandeam zilele trecute ce ati facut pe vremea aia urata la mare, bine ca ati fugit la munte, macar acolo ati respirat aer curat!

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009) si 30+ cu

Firefly's shop

BLOGUL MEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigore_tina spune:

Buna seara
Many ma bucur ca au trecut bubitele.Noi avem celebra boala mana-picior-gura.Inca nu au trecut bubitele,a facut ceva febra si aseara dar in rest e ok.
De papat un pic mai putin,parca ar avea o mica bubita si pe limbutza.
Licurici imi plac mult noile creatii.Eu mai astept un pic si te pun sa lucrezi o caciulita pentru fi-miu.Deci fa rost de ate pentru soricel (asta e modelul-ala cu soricel).
Simina si noi mergeam la eforie acum ne-am mutat la mamaia.Parca e mai ok.
Apropo:cum stati cu olita?
La noi e a doua zi perfect uscati si zi si noapte.Ziua s-a mai intamplat sa imi zica dupa ce se scapa un pic pe el dar avem sperante.Astept sa vedem si seara asta cum va fi.
Ancutza sa va distrati la motz,Monica concediu placut.

sarcina usoara Smara ,Licurici,Ionela,Dana.n,Raluci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigore_tina spune:

Nu s-a trezit nimeni?
Va servesc cu capucino si cafea la ibric aburinde.Deci poftiti la .
Noi tot uscati am ramas si azinoapte.So...am reusit.Suntem baieti fara pampers,dar cu chiloteii cu bum-bum(masinute cars).

sarcina usoara Smara ,Licurici,Ionela,Dana.n,Raluci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigore_tina spune:

Deci azi sunt singura pe aici.
Fie va deprimat ploaia fie petreceti.
Va urez odihna placuta.

sarcina usoara Smara ,Licurici,Ionela,Dana.n,Raluci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Tina, noi am petrecut la un motz

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009) si 30+ cu

Firefly's shop

BLOGUL MEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

neata,
dau eu in dimineata asta...
tot urat e afara...

ieri a fost cam pustiu pe aici, ce ati facut?

eu n-am avut de lucru si mi s-au legat de maini niste cirese amare, asa ca ieri aproape toata ziua am scos samburii la cirese si mi-am facut niste maini de toata frumusetea... dar cine o sa manance dulceata de cirese amare?

iesencele daca vor sa asculte un concert dragut cu muzica moderna pot veni maine la ora 19 in gradina Copou (la teiul lui Eminescu). se anuleaza doar daca ploua. eu probabil ca voi veni, insa fara Ruxi.




Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz
zebra roz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

simina am vazut pozele, foarte frumoase, parca zici ca nici nu sunt din Romania...

tina felicitari pt. progresele cu olita

licu foarte faine creatiile tale, esti din ce in ce mai priceputa

ancutzel cum ai petrecut? ti-ai mai luat sandalele alea?



Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz
zebra roz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Neata, Ramonik!
Sa arunci si o linguroaie de dulceata la mangalica, ca suna tare bine!
La noi momentan este soare, dar cu dinti, a plouat toata noaptea.
Ieri am fost si noi la o aniversare de un anisor al unui baietel, fiimea s-a bucurat nescpus 3 ore de jucarii noi, copilasi, muzica, eu in schimb am plecat cu dureri groaznice de burta, fiindca am stat cocosata dupa ea toate cele 3 ore. E clar ca singura nu ma mai pot ocupa de ea, acasa e mediul nostru, o stiu in siguranta oriunde si nu ma bag, dar daca iesim pe undeva trebuie musai sa vina tati cu noi.
App de asta, eu tot am o nelamurire, care sunt contractiile alea false??? Smara, ma poti ajuta, care sunt simptomele exact? Ca mie mi se intareste ziua burta de enspe ori, respir greu in momentele alea si cam atat. Nu ma doare sa zic...e doar o senzatie de disconfort general. Astea sunt contractiile? Ca eu nici la prima sarcina nu am stiut sa zic daca am contractii sau nu, si cum travaliul nu l-am apucat sa stiu ce inseamna contractiile adevarate parca nici nu ma pot numi gravida adevarata (ca si studentii fara restante)
Haidi, va pup, ma bag la crosetat o alta poseta, tot pt moi.

O saptamana de vacanta frumoasa!

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009) si 30+ cu

Firefly's shop

BLOGUL MEU

Mergi la inceput