Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (24)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

Yasmi eu te rogsa vii la capitala si tu tot nu vrei..uite maine se duce sotul la arhitect..pana la toamna esti si mutata
bafta la cautari..sa fie pe placul vostru si buna la pret..daca te hotarasti sa faceti voi casutza este important sa aveti lichiditati...asta daca vreti sa nu o faceti lalait intr-un an si mai mutl..cand intra muncitorii si zici la cheie toaca banii ca termitele....dar si lucrarea se face repede



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

am intrat doar putin
ca nu ma lasa antonia deloc azi
ma pune sa ma joc cu ea intr-unaaaaaaaaa

salut si pup pe toata lumeaaaaaaaaaaaaa

miki si am intrat sa iti zic ca eu am fost la complexul de vile BRANNNNNESTE SUPERB
mancarea este minunataaaaaaaaaaaaaaaa
restaurantul rustic imens unde poti intra cu carutul lejer
noi am stat intr-un apartament
acolo
cea mai scumpa cazare in cea mai frumoasa vila ca am mers la intalnirea de 10 ani de la facultate acu vrepo 2 ani
eu zic ca se merita
spatiul este imens
are si vlad ce sa faca
si unde sa alerge
este super
nu departe de castel
daca vrei si agitatie
iti recomand locatia cu draga inima

yasmi l-am intrebat pe sot
de locatia aceea cu piscina
a zis ca e la marginea statiunii
adica f departe de centru si de aleea principala cu magazine care da in plaja

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

deea te pup draga mea
am tot zis ca ma uit si eu pe net
dar sincer
nu am timp de nimic
azi chiar sunt si chioara de somn
ca antonia s-a trezit pe la 6 ca niciodata
si a stat treaza pana la 8 cand s-a trezit petra
si eu ma culcasem la 1 noaptea
deci sunt ruptaaaaaaaa

ally, simo

stefy bine ai revenit acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefyapost spune:

Citat:
citat din mesajul lui cami_antonia

deea te pup draga mea
am tot zis ca ma uit si eu pe net
dar sincer
nu am timp de nimic
azi chiar sunt si chioara de somn
ca antonia s-a trezit pe la 6 ca niciodata
si a stat treaza pana la 8 cand s-a trezit petra
si eu ma culcasem la 1 noaptea
deci sunt ruptaaaaaaaa

ally, simo

stefy bine ai revenit acasa

de ANTONIA IOANA TEODORA (11.02.2009) si PETRA ADRIANA(05.04.2011)




dar nu mi-ar fi displacut deloc daca nu reveneam acasa asa repede....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

deea zi-mi si mie te rog despre ce ceai e vb pt bebe??????????
vreau si eu
ca nici a mea nu face caca
ne saturam asteptand
offfffffffffffff

stefy te creddddddd
mai ales ca esti in alta tara
cum e vremea in cipru?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xeo spune:

Hop si io!
Dupa o zi in principiu "normala"...
Adica flendurit pe drumuri de la amiaza,distante prea scurte sa iau masina...
Desi au trecut mai bine de doua luni de cand am nascut,tot se mai gaseste careva sa se minuneze "vaaaiii,da' mai ai un copil???"

Azi uneia i-am zis ca nu e al meu! "L-am inchiriat,ca sa ma dau mare prin oras..."Fastacita cucoana a schimbat vorba.

Alta data o tuta duduind de diplomatie baga batul printre gard,si zice "da' ai fost gravida?ca nu te-am vazut!??!?"
NU,ii zic, il cresc si eu asa de mila.La adus barbatu-meu de la amanta-sa , si nu ma indur sa-l dau la orfelinat!!

Mai, e cevaaaa de speriat cu ia o pauzarile astea!
Eu inteleg ca nu-s taman la prima tinerete...da' ce e asa de naucitor in a mai face un copil ????

Caprele mari maine mi-au facut planu' de iesit la o terasa in Mamaia,unde e seara folk, si profu le invita sa cante.Asa ca vrei ,nu vrei, bei Grigore aghiasma!!!
Serbam maine Petru si Pavel la terasa Grill House din Mamaia!

In alta ordine de idei, daca va bate gandu si ajungeti la mare,da-ti de stire, poati ni videm!

Cami_antonia sa-ti traiasca Petra!Sanatate si noroc sa-i dea Dumnezeu,si petrecere frumoasa maine!

Pisucmic La multi ani si pt puiutul tau.Sa traiasca cu numele si sa fie sanatos si mult iubit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

fetele ce ma bucur ca a avut succes si la voi ceiucul de la hipp.

deci....am fost deja contactati pt apartament!!!!!!!!! cautam mai cu spor casuta!! va multumesc pt raspunsuri. deja visez


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

xeo , se pare ca nu ai mai apucat sa faci prajitura, ca parca spuneai ca maine astepti musafiri ? te intrebam mai devreme azi ce fac pescarusii ? si domnisoarele tot cu fitze? Am si eu o curiozitate, tu ii spui puiului tau Luca dar la semnatura si pe prima pagina e trecut Tudor, are 2 nume sau cum ? ca eu nu mai inteleg ori m-am babit "pre di tat" cat despre m-u-ierile de care vorbesti, da-le-n colo , alta treaba n-au , dar mi-au placut raspunsurile tale , ca intotdeauna ai fost tare La multi ani pentru maine , te numesti Petra sau Paula?

Vas, o sa trec eu in listuta acum pe Andrei

Piscoata mea doarme, tati e la cumparturi si eu ma dau pe net ..trai pe vatrai afara s-a mai racorit ca a plouat nitel si e super bine, la noapte o sa dorm si eu ceva mai mult si mai bine cred ca azi noapte numai m-am zvarcolit pe toate partile, am avut 27 grade in camera si toata ziua fusese deschis tot prin casa, usi, geamuri si tot 27 grade acum sunt numai 25, chit ca am geamurile si acum deschise, dar la noapte o sa se mai racoareasca mai mult sper ...poate sper degeaba , dar na..speranat moare ultima nu ?

_
Happy Mummy of Sophia Nicole (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Seara buna!!!

Ioana mea a adormit de la ora 21. Cred ca ma paste o trezire in miez de noapte, ...sau poate nu

Dupa vaccin nimic deosebit, ... a fost ok. In acesta seara inainte de baie am cintarit-o ''goala pusca'' are 6600g, numai bine zic eu.

strumphy nu ma primesti fara foto?pai am postat una realizata cu scula noua. Foto, este cea in care Ioana intreaba oglijoara cine-i cea mai frumoasa...
Sincer, tot cu aparatul vechi fac foto (a inceput sa functioneze fara sa ceara pumni)deoarece, aparatul nou imi spune card protejat. Cert este ca in aparatul vechi imi vede acelasi card, dar in acesta nou imi spune ca e protejat. In prima zi a functionat, acum nu mai vrea. Deci am scula nou si nu o pot folosi . Trebuie sa ajung la magazin sa vad ce are...dar nu stiu cind. Deci... o proba de foto exista in albumul meu!!!
piscotelul tau, am vazut pozele asera parca, ... frumusica rau, si freza ei ma inebuneste...e haioasa tare

madutza_brav-am admirat din nou ... in pozele noi, tare simpatica micuta, si asa seamana cu tatiiiiiidar lipseste Cristi, pe el nu l-am vazut

bb_yasmi hmmm, vacanta, ...casa.... ce frumos povestesti tu, bravo!!! si mult succes!Frumosi rau copii tai, am mai spus si ma repet de fiecare data!

roxyce-ai facut la dr cu micuta? m-am uitat si eu la cutele ei de la fundulet, si mi se pare ca una e mai jos decit cealalta deci??? ce raspuns ai primit? mie dr nu mi-a recomnadat, dar nici nu s-a uitat.. oare sa merg si eu de buna voie la un specilist???

Oare ce sa fac fetelor?

Dumnezeu este autorul sufletului, El m-a binecuvintat cu ...un suflet IOANA




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

ank micuta dolofana!!!ai o fetita superba!!!si fotogenica


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput