Puiuti de Randunici 2008!! (486)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns discordia spune:

Buna seara!
Multumesc fetelor pt raspuns.
Cu mare drag doresc sa raman alaturi de voi, doar ca eu stau cam prost cu timpul, cu 2 bebici, cu serviciul, acum am in grija si o nepotica.
Dar pe masura ce timpul imi permite, voi incerca sa scriu mai des.
Va pup si week-end placut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Discordia bine ai revenit printre noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Buna dimineata fetelor !

Va las cate o cafea aromata fierbinte, fierbinte ca tare-i frig afara ! Parca vine toamna frate...
Eu nu mi-s in apele mele teritoriale . Zapaceala din fiecare dimineata imi strica toata ziua.... Cand, oare, or veni si zilele linistite? Am avut un we cu dureri de burti, tuse din senin, refuzuri de a face kk...

, vorbim mai tarziu!

Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

**Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim!**

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Mariana prezent la cafea,vor veni zilele senine si pe strada noastrala treburi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinita_g spune:


Hello dragutelor!!!
Ne-am intors si noi aseara din plimbari, sanatosi...eu sunt cam obosita, da'm revin eu!
Sper ca sunteti bine si voi si puiutii...n-am cetit din urma...asta cred ca voi face diseara!
Sunt bagata pana peste cap in niste treburi la serv....si neuronu' imi functioneaza acu' cam lent!
toate randunelele si puiutii si revin mai tarziu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Doinita ne bucuram ca te-ai plimbat,in ceea ce priveste treburile le rezolvi tu incetul cu incetul.
Doinita sa ne spui daca te-ai gandit si tu la un nume pentru noua noastra "casuta".
Va las un fresh de portocale si un ceai irlandez cu lapte ptr cele cu vicii(asa k mine)la treburi k mai am o groaza si am o stare asa de tot "rahatul"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui doinita_g


Hello dragutelor!!!
Ne-am intors si noi aseara din plimbari, sanatosi...eu sunt cam obosita, da'm revin eu!
Sper ca sunteti bine si voi si puiutii...n-am cetit din urma...asta cred ca voi face diseara!
Sunt bagata pana peste cap in niste treburi la serv....si neuronu' imi functioneaza acu' cam lent!
toate randunelele si puiutii si revin mai tarziu

Doinitza>> Alexia-Teodora (Tzupanica) 16/03/2008)
"Lucruri pe care le poti darui si pastra in acelasi timp:cuvantul, un zambet si o inima recunoscatoare"


Doinita, bine ati revenit ! N-am memorat ca plecati in co si-mi facusem griji pentru tine ! Asteptam sa ne povestesti ce si cum! O zi buna si baga-i un energizant neuronului !



Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

**Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim!**

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

!

Da ce liniste.... Unde sunteti fetelor? Ooops...e nashpa rau sa auzi doar ecoul... Poate maine o sa aveti mai mult timp de taclale .

Va pupez si sa auzim numai de bine !

Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

**Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim!**

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Mariana eu lipsesc cu un motiv,am o asa stare de lene de nu stiu ce este cu mine sincer.Si o stare de nervozitate.Sper sa revin mai tarziu cu folrte proaspete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns discordia spune:

Buna seara fetele!
Este vreuna din voi cu 2 copilasi de varste diferite, dar totusi apropiate asa ca ai mei?
Intreb pt ca nush cum sa procedez cu Claudia care este foarte egoista, nu ar imparti nimic cu nimeni, astazi am iesit afara cu amandoi, iar pe Dragos l-am pus in tricicleta care i-a apartinut Claudiei, iar ei i-am luat o bicicleta in schimb.
I-am explicat ca acum trici nu mai e buna de ea si ca o va folosi Dragos, la fel cum am procedat si cu caruciorul si partial cu premergatorul, folosit doar ocazional.
Nu va imaginati ce plansete mi-a tras afara ca pana la urma am intrat in casa. Si asta este doar un exemplu. Chiar nush ce sa fac, cum sa o determin sa imparta si ea jucariile cu alti copilasi.


Mergi la inceput