Strugurasi de Sept-Oct 2011 (77)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea_t spune:











Laaa multiii ani Seidana!!!


28+ Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Se vede ca e we , e liniste pe aici ....
Seidana,ai facut mami gratarelul?

Ajutati trandafirasul Raisa sa infloreasca
Lali de Paul ( 01.10.2009)! si 29+

Bazar DC , Ajutor umanitar , www.culoricuviata.blogspot.com/" target="_blank">Culori cu viata -bijuterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Seidana multi, multi ani fericiti si sanatosi alaturi de cei pe care-i iubesti ! Sa de-a Dumnezeu sa ai un bebe sanatos tun si orice dorinta pe care ti-o pui azi,sa se indepineasca !


25+

Se pare ca va fi


:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didianana spune:

fetelor si eu sunt trista, m-am certat aseara cu sotu si a plecat la socrii..Nici nu mi-a raspuns la mesaj si nu m-a sunat.. sunt asa suparata pe el..Stiu ca o treaca, si el se bazeaza tot pe asta, dar macar un tel putea sa dea. Nici nu m-am ridicat azi din pat si nu am chef sa vb cu nimeni, doar pe voi va citesc..

24+ si mamica fericita de 3+ anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Citat:
citat din mesajul lui didianana

fetelor si eu sunt trista, m-am certat aseara cu sotu si a plecat la socrii..Nici nu mi-a raspuns la mesaj si nu m-a sunat.. sunt asa suparata pe el..Stiu ca o treaca, si el se bazeaza tot pe asta, dar macar un tel putea sa dea. Nici nu m-am ridicat azi din pat si nu am chef sa vb cu nimeni, doar pe voi va citesc..

24+ si mamica fericita de 3+ anisori



Off imi pare rau. Trebuie sa discutati cu calm si sa nu mai ajungeti la astfel de decizii.Copiii se vor face mari si vor intelege ca nu e bine .


29+ cu Eva Maria si mami de Razvan Gabriel 7 anisori

camady's baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MatzaRebela spune:

La multi ani si multa santate Seidana, tot ce iti doresti sa devina realitate:) iubire si fericire!Pupici multi.


Noi suntem mai bine!Sotul a inceput si regimul alimentar si e un picut mai bn, speram sa treaca cat mai rpd.

Raportam o fetita miscaciosa.. in ultimele nopti am dormit pe spate mai mult ca nu ma lasa nicicum sa dorm pe nici o parte.

Pupici la toate burticile:) un weekend placut desi vremea nu e de partea noastra:)

30+cu Kate Rina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MatzaRebela spune:

didianana imi pare rau sa aud:( dar ce discutii asa mari sa aveti ca el sa-si ia jucariile si s aplece acasa cum se spune?lasa ca o sa treaca si nu te mai necaji, e mare vaccinat stie drumul spre casa tu stai calma pentru bebe din burtica..pupici si imbratisari

30+cu Kate Rina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zubi spune:

fetele?burticile? pe unde sunteti???? hai ca pe Seidana o intelegem,e la gratarel, vorba lui Lali

Didianana..imi pare rau, stiu ce inseamna toate neintelegerile si discutiile..paote suntem si noi mai paranoice perioada asta,zic eu...si barbatii nu prea au capacitatea de a intelege starile noastre de la hormoni, nu situ ce sa mai zic..am mai vb cu o verisoara care e in 17 sapt gravi, si am ramas socata,ca ea vrea sa idvorteze,ca sotul nu ii aocrda atentie,ca nu situ ce..pana la urma si-a revenit, si eu am ganduri d'astea, ca daca a fugit iubirea..ca daca nu o sa ne intelegem si nu vreaU nici o cearta cand vine bebe,ca el simte...dar io zic ..suna-l tu, fa tu priumul pas,lasa de la tine...
si io azi dim aveam niste nervi pe el..v-am mai zis ca toate mi se par anapoda , tot ce vine din partea lui mi se pare ca nu e bine...dar nu e asa, cand s-a trezit si m-a vazu timbufnata, a incercat in toate felurile sa ma faca sa rad, imi zicea dragul de el o povestioara..ca eu sunt un fluturas,si toata ziua zbor asaa frumos si ii aduc zambetul pe buze, si apoi m-a rugat cu lacrimi in ochi ce poate sa faca pt mine sa nu ma mai vada asa,sa-i cer orice, si face,doar sa nu ma mai enervez intr-o secunda...si vrea sa ma vada tot timpul fericita si ranjita..si eu am numai basini in cap..ca poate nu ma mai iubeste...ca sta prea mult la serv..ca nu mai situ ce...si uite,concluzia e ca eu sunt tampita si vad lucrurile asa...paote se apropie momentul si suntem toate mai cu emotii, mai cu frici....io zic sa nu mai fii sup si sa faci tu primul pas,chair daca o fi gresit el...te pup



Zubi, mami30+ cu
minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns theea spune:

Hayat , Seidana La Multi Ani fericiti! o sarcina si o nastere cat mai usoara

May scuze ca iti rasp tarziu .Eu nu ma refeream la doplerr eu ma refeream la un aparat la care tre sa stai vreo jumate de ora cu niste chestii pe burta si care monitorizeaza bataile inimii si cat de des misca bebele.Si pe mine ma chemau 2 zile consecutive si daca erau multumite ma lasau in pace.

Didianna imi pare rau ca va certati mai ales intr-o perioada asa frumoasa.Eu cu sotul la ambele sarcini ne-am certat urat tare la inceputul sarcinii ,acum ne-am mai calmat.De multe ori ii spun ca el e mai gravid decat mine

Matzarebela ma bucur ca sotul e mai bine ,multa sanatate

Am schimbat si semnatura 31 de saptamani si un bebe miscacios

Un weekend placut

19+ si de Alessia(30.08.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:





La Multi Ani , Seidana !





_


27 +


Mergi la inceput