LMA Antonia, Filip, Larisa si Theo- Delfinasi(150)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crissteo spune:



Lala, Crissteo, si eu stau relativ aproape de Drumul taberei. Voi pe unde iesiti la plimbare? As putea sa ajung si eu la Moghioros, intr-o zi mai racoroasa.


de Solnushka Natali - 13.07.2010
[/quote]

Si noi stam la 30 min de mers pe jos de Moghioros, dar mergem aproape zilnic acolo. Poate reusim sa ne vedem mai pe racoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissteo spune:

Iertare, se vede ca n-am prea scris pe forum. In mesajul anterior am vrut sa-i raspund direct lui Cris2010, sa apara bucatica ei din mesaj, sa stie la ce ma refer. Si nu m-am priceput. Cum fac? Multumesc.

Am pus poze de yahoo. Sper ca le-am pus bine.

Pupam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

Citat:
citat din mesajul lui bambi_bv

Citat:
citat din mesajul lui crispro

Tanti, ma bag la praji si acum, si la un tortulet cand ii tineti ziua.


Pai da...normal...ca iti permiti la cate kg ai zis ca ai slabit!!!
Iti dau si portia mea din ce primim pe aici!Eu nu am voie praji..tortulet..


daca nu vreti voi, trimiteti incoace. la mine se primeste tot!


am implinit un anisor!!

LA MULTI ANI, ISABELA!!!

Isa = parfum de fericire (19 iunie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

tanti, ai pm

plec la dr, avem si febra, a vomat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Ne-am intors de la medic
cand l-a vazut medicul a zis clar ca asa nu poate umbla...iar cand i-am spus ca face pasi s-a uitat mirat si a zis ca daca nu era problema asta ar fi mers bine de tot acum
se pune problema de orteza la ambele picioare si gheata dar...momentul este cum nu se poate mai prost, se putea pune acum cateva luni cu succes dar acum ca a inceput sa faca pasi l-ar opri si ar fi problematic sa reinceapa...plus caldura, nu are rost sa il chinuim cu o gheata acum deci ramanem deocamdata asa, umbla descult sau cu sandale...si in septembrie mergem sa ne faca orteze
stiu ca se va rezolva situatia dar sunt tare suparata
imi pare rau ca nu am mers mai devreme

acum ma gandesc ca nu am intrebat daca cu ortezele respective poate sa umble? ca ar fi chinuiala mare dintr-o data sa nu mai poti umbla deloc...apoi asa nu stiu cum am mai putea merge la cresa...off si eu din septembrie urma sa ma intorc la servici...
parca toate palnurile mi s-au dat peste cap
revin...


Matei - luna a 11-a 08.07.2010

" Indiferent ce vei face in viata va fi nesemnificativ. Dar este important sa o faci!" - Mahatma Gandhi


Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

am vazut pozele, SUPERBE! mamici si delfinasi perfecti, care mai de care! dar tu, mami racusor, o poza cu tine pe-acolo nu, nimic?!


am implinit un anisor!!

LA MULTI ANI, ISABELA!!!

Isa = parfum de fericire (19 iunie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giorgia23 spune:

Neata fetelor...remember me?....eu nu ma mai ajung cu timpul...de abia am citit ce ati scris...acum ca sunt singurica tb sa ma descurc cu toate...eu cumparaturi,eu plati facturi,eu toata ziua cu Antonia...maine face si scumpa mea 1 an...doamne ce repede a trecut timpul...e tot mai nazdravana...in parc merge singurica fara sa o tin de manuta...noaptea doarme bine dar mai sunt si cateva exceptii...a iesit si nr 5

Matei

Victor

Am vazut pozele de la intalnirea din parc...mamici si delfinasi superbi

Rody mi/a placut mult colajul facut...nu mai zic ca mi/au dat lacrimile

Fetelor care plecati in vacanta va urez distractie placuta si relaxare

Eu o sa/i tin ziua duminica la soacra la curte...dar s/au anuntat ploi...oricum nu e ceva mare...un gratar si tort...deja a primit cateva cadouri

Sper sa apuca sa intru mai des ca tare mi/e dor de stat la povesti cu voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

Citat:
citat din mesajul lui crissteo

Iertare, se vede ca n-am prea scris pe forum. In mesajul anterior am vrut sa-i raspund direct lui Cris2010, sa apara bucatica ei din mesaj, sa stie la ce ma refer. Si nu m-am priceput. Cum fac? Multumesc.

Am pus poze de yahoo. Sper ca le-am pus bine.

Pupam.


unde vedem pozele?!

sa raspunzi cu citat faci asa: la mesajul la care raspunzi, ai in dreapta sus pe bara mai multe icon-uri, il alegi pe ultimul (o pagina cu sageata verde, e "reply with quote"). dai clic si incepi sa scri mesajul dupa ultimul cuvant ("/quote"). si gata! il trimiti ca de obicei.


am implinit un anisor!!

LA MULTI ANI, ISABELA!!!

Isa = parfum de fericire (19 iunie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

Citat:
citat din mesajul lui crissy77

tanti, ai pm

plec la dr, avem si febra, a vomat


sa veniti cu vesti bune!!!


am implinit un anisor!!

LA MULTI ANI, ISABELA!!!

Isa = parfum de fericire (19 iunie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giorgia23 spune:

Oana imi pare tare rau de ce v/a spus...sper din tot sufletul sa fie bine...poate se remediaza situatia de la sine...zic si eu...orice ar fi noi suntem alaturi de voi...il pupam cu drag pe Matei

Acum 2 zile m/am cantarit...si am 46.7 kg...mai putin decat cand am ramas gravida...si sunt sigura ca am sa mai slabesc...asa am patit si acum 3 ani cand am ramas singura...ajunsesem la 42kg

Mergi la inceput