Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***326***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

simply, sa inteleg ca ramineti acolo pina la urma?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Neata,

va dau eu cafea ca am facut una mare...

Ieri dupa-amiaza cand va ziceam canu am chef de nimic, ma luase somnul. si am zis sa imi fac o cafea. O pun in cana si stateam cu nasul in calculator si ma uitam la site-uri de tot felul. Nu stiu cum s-a intamplat dar si laptopul si telefonul au baut din ea.

Laptopul si acum mai are taste care se lipesc, iar ecranul face figuri. Sper sa isi revina. Telefonul e ok.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui simplyana_m
Iuca, de ce avea Bianca manuta bandajata?)

acum vreo 3 sapt erau in vizita la socrela care a facut cafea si cum nu e obisnuita cu copii mici in preajma a lasat ibricul fierbinte si bianca l-a agatat si varsat peste manuta stg.

Nu exista decat un singur copil perfect in aceasta lume si fiecare mama il are.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

La multi ani, sarbatoritelor mamici!
Vacanta placuta! (pentru cine se stie cu musca pe caciula)
Felicitari, S!... Acum trebuie sa dai jambonu'

Daca nu mai credeti in latinitate, poate va mutati in tabara alora de fac parastase lui Zamolxes prin pesteri ...Nu e gluma! Exista neste cetateni, care-s mai daci decat altii.
Chato- Tot pe mosulica ala cu parul alb al carui nume incepea cu S( nu mai stiu conituarea, dar am io un fix cu initialele), l-ai avut si tu?
Pe la noi toate bune...A trantit aseara jumate de raft de biblioteca pe jos ca nu se putea decide, care carte-i mai interesanta si ne privea direct in oki: Eu nu fac prostii!
Pe langa posetareasa, pasiunea no2 sunt cartile... Doarme cu 3-4 in pat si nu avem dreptul sa le atingem. Se culca citind si se trezeste citind. 'Telectuala lu' mama!!! (sa o tina pasiunea)
Bianca- Sper sa fii mai norocoasa ca noi. Alex, cam pe la varsta gashcarilor, a considerat ca-i insetat lapu' nostru si i-a fost fatala cana aia cu lapte.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Multumesc pentru urari !




http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Iuca, pup mana Biancutzei. Sarmana...



Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui andiaroro

La multi ani, sarbatoritelor mamici!
Vacanta placuta! (pentru cine se stie cu musca pe caciula)
Felicitari, S!... Acum trebuie sa dai jambonu'

Daca nu mai credeti in latinitate, poate va mutati in tabara alora de fac parastase lui Zamolxes prin pesteri ...Nu e gluma! Exista neste cetateni, care-s mai daci decat altii.
Chato- Tot pe mosulica ala cu parul alb al carui nume incepea cu S( nu mai stiu conituarea, dar am io un fix cu initialele), l-ai avut si tu?
Pe la noi toate bune...A trantit aseara jumate de raft de biblioteca pe jos ca nu se putea decide, care carte-i mai interesanta si ne privea direct in oki: Eu nu fac prostii!
Pe langa posetareasa, pasiunea no2 sunt cartile... Doarme cu 3-4 in pat si nu avem dreptul sa le atingem. Se culca citind si se trezeste citind. 'Telectuala lu' mama!!! (sa o tina pasiunea)
Bianca- Sper sa fii mai norocoasa ca noi. Alex, cam pe la varsta gashcarilor, a considerat ca-i insetat lapu' nostru si i-a fost fatala cana aia cu lapte.


ana

alexandre (17.02.2006) si anastasia (14.03.2009)


Neata tufete! io n-apuc sa mai dorm... nu-s ce-am de nu se lipeste somnul de mine, ca oboseala e gramada

Ana, la roaita am avut un mosulica care chiar a plecat la pensie pina sa terminam generala, da nu mai stiu cum il chema... insa nu de el era vb, el era chiar pasionat de povestile pe care ni le spunea

Ce tare e moadmoazeaua telectuala... miine-poimiine isi face culcus pe raft, in biblio :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui adrisimo28

Citat:
citat din mesajul lui simplyana_m
Iuca, de ce avea Bianca manuta bandajata?)

acum vreo 3 sapt erau in vizita la socrela care a facut cafea si cum nu e obisnuita cu copii mici in preajma a lasat ibricul fierbinte si bianca l-a agatat si varsat peste manuta stg.

Nu exista decat un singur copil perfect in aceasta lume si fiecare mama il are.




pupam minuta mica, sa treaca repede

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Neata,

va dau eu cafea ca am facut una mare...

Ieri dupa-amiaza cand va ziceam canu am chef de nimic, ma luase somnul. si am zis sa imi fac o cafea. O pun in cana si stateam cu nasul in calculator si ma uitam la site-uri de tot felul. Nu stiu cum s-a intamplat dar si laptopul si telefonul au baut din ea.

Laptopul si acum mai are taste care se lipesc, iar ecranul face figuri. Sper sa isi revina. Telefonul e ok.


vezi ce-nseamna sa dormi in front? :)) tabara inamicu pe tine :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

Salut!

Multam pt "felicidades"!
Bianca, "compresas" sta la baza noului meu vocabular .
Kea, NIE-le l-am obtinut intr-o ora jumate...dupa ce am asteptat 9 luni (programare), asa ca nu stiu sa spun daca a mers repede sau ba.
Chato, nu, nu ramanem aici. Dar am putea !

Adrisimo, pune tu din partea noastra multi pe manuta ranita a Biancai mici!

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput