Mamici inimoase de Constanta***152***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pisoi_aluna spune:

Hai salut! Am reusit sa ma calmez putin sa pot sa scriu...dupa nenumarate reprize IAR cu vama, comisionari etc...
Bag un Bailey's pentru calmat ca altceva n-a mers

In alta ordine de idei, azi am facut 4 luni si am fost la vaccin. Am plans oleaca, ne-a trecut dar am fost maraiti toata ziua. Nici nu vreau sa ma gandesc cum o fi fara baie, ca de obicei el ne spune cand e ora...
In rest toate bune si frumoase, 69 cm, 7,5 kg, sanatos si frumos. Zice dna doctor

Aaa, si sa nu uit, felicitari Diana, am vazut pozele, sunt grozave!

ca ma intorc la

<><><><><><><><><><>

Cristina, mami de pisoi ANDREI (16.02.2011)

Totul sau nimic. Si de obicei totul...

LA BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianamaria spune:

Buna seara!

Felicitari tuturor absolventilor mari si mici! Mult succes la examene!

Am nascut sambata dimineata la 0:45. Eram programata la operatie la 8.30, dar bblusha a vrut sa ne cunoasca ceva mai devreme... A avut la nastere 3400g, 53cm si APGAR 9 (cica din cauza de cezariana)... acum a mai crescut putin . E o frumoasa (ca doar e a mea)si o cuminte (inca)!
Am pus poze pe Fb.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

diana felicitari.fata hotarata are mama
numa' pe FeBe pui pozele? Ochiul nostru vrea sa vada bebelina, si nu toate(cred) suntem prietene pe FeBeul ala minunat

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

ce mai fac eu

Bibi
David
Bogdan
Mihaita
Ionut






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Felicitari Diana, refacere rapida, laptic mult si bb-lina mancacioasa. Ce spune "big brother" de mica minune?

***************************************
Puii nostrii speciali: Mihaita, Bogdan, Ionut Minoiu, David, Bibi
***************************



1 , 2, 3
Eu, Alexandra -Elena & Teodora Lucia




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larisel spune:

Citat:
citat din mesajul lui dianamaria

Buna seara!

Felicitari tuturor absolventilor mari si mici! Mult succes la examene!

Am nascut sambata dimineata la 0:45. Eram programata la operatie la 8.30, dar bblusha a vrut sa ne cunoasca ceva mai devreme... A avut la nastere 3400g, 53cm si APGAR 9 (cica din cauza de cezariana)... acum a mai crescut putin . E o frumoasa (ca doar e a mea)si o cuminte (inca)!
Am pus poze pe Fb.

Diana, mami de Tibi (07.07.1997) si Daria Maria (11.06.2011)



Felicitari! Sa fie sanatoasa si norocoasa!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Neata lume... avem bebica ??? Sa va traiasca Diana si sa va bucure zilele!

Multumesc de urari fetelor... acum sunt oamenii acolo sa ne racordeze... asa m-am umplut de nervi ieri si azi... asa de-andoaselea mi-a mers... stiti voi cu socoteala de acasa si aia din targ... Sper sa se descurce sotul meu si cu lumina si cu documentatia mea ca ieri baturam drumul degeaba...

Va pup si revin mai tarziu!



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
Diana felicitaaaari!! sa va traiasca, sa fie sanatoasa, sa va aduca numai bucurii!! pliz pliz o poza si aici sa vad si io frumoasa!!! refacere rapida si abia astept sa ne scrii mai multe! (Mugur va are pe FB...?)
Lulu hihi se obisnuieste el... ce sa ii faci. asta e cu vacanta.
Ghiulten cum esti? uite ca dispare o graviduta, apare alta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

mneatza.

diana, vrem pozeeeee

da Rox, se obisnuieste. de dimineatza s-a trezit inainte sa plek eu la birou, m-a intrebat daca i-am pregtit hainele de gradinitza. i-am explicat iar si a inteles.dar punea conditii bunicii: "sunt prietenul tau azi daca merg afara cu bicicleta"

noi stam in fiecare seara pe plaja, si aseara am fost de la 18.30 la 20.45, si tare bine a fost.
azi plekam in deplasare, la bunici si strabunici, la cules de cirese si poate duminica dam o fuga la Dervent- este mai aproape de acoolo, decat din Cta.Rox, nu te-am uitat, daca apare ceva pe traseu, se rezolva operatiunea capsunica

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

ce mai fac eu

Bibi
David
Bogdan
Mihaita
Ionut






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Neata dragi mamici!
Felicitari Diana pentru bebelina!
Ro, merci de intrebare, ma simt foarte bine , azi sunt un pic cam obosita, mi-e foarte cald si parca si o usoara senzatie de greata, dar zic eu ca din cauza oboselii.Aseara am avut si noi serbarea, de azi suntem oficial in vacanta!!
Pupici tuturor!

Ghiulten, mami de printesa Ayla (15.01.2004)
Hai sa-l ajutam pe Bibi sa se faca mare http://viatacudba.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Citat:
citat din mesajul lui lulu77
Rox, nu te-am uitat, daca apare ceva pe traseu, se rezolva operatiunea capsunica


iubito, am terminat cu gemul. adica l-am facut miercuri

Mergi la inceput