Mamici inimoase de Constanta***152***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Neata fetele dragele...

Multumesc de lamuriri... o sa mergem si acolo sa vedem...shoping...

La multi ani Sanziana!!!

Eu habar nu am cand e premierea... maine seara avem serbarea la SNC si Mony zicea ca vineri nu se mai duc la scoala... ia sa intreb eu mamicile...

Nu-mi place ca spuneti ca va fi mai greu... oare? eu zic ca o sa fie usor si frumos... de vis... nu vreau sa gandesc pesimist... ca si asa vine sfarsitul lumii v-ati facut provizii de apa si alimente? offf... daca ar fi sa ne luam dupa toti nebunii de la tv ne-am pune streangul de gat de buna voie de pe acuma...

Simo... ma bucur ca va-ti simtit bine... munca trece.. vine iar we...

Crix... euperbe pozele si fetele, iar costumatia bestiala...

Va pup si revin mai tarziu



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Lulu ce Rege mandru si iubit de floricele ai... mandru si la propriu si la figurat vad... Superbe pozicile... la urmatoarea serbare va fi mai mare si va intelege sa se comporte mai bine...



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Ola!

La multi ani Sanziana!!!! Nu-ti este dor de noi?? Noua Daaaa!!!!

Am luat vacanta, gata, de maine nu mai merg la scoala! Deci, ma bucur eu, imi ajunge....predau stafeta lui Rox!! Rox, tu din motive de job, preda-o mai departe bunicilor!

Dodo, felicitari pentru serbarea lui Bogdan!!! adica pentru prestatia lui! Bravos, e baiat mare, pregatit de scoala! cu promisiunea...las' ca ne vedem noi cumva

Happy, felicitari again!!! Sa te incarci de indiferenta,ca sa-i fie lui bb bine!! Sa clocesti linistita si sanatoasa samburelul!!!

Simo, v-am vazut!! Ii sta bine cavalerului cu d-ra din poze!!!
Ca de altfel si lui Luca!!! Lulu, ai putea sa-i faci si lui o surioara, ca tare bine ii sta in rosu!!!

Miha, hmmm, cata discretie!!??
Georgi, daca ai nevoie vreodata pentru Mony de costumatia Alexiei, o pastrez si o imprumut cu placere! E valabil si pentru voi celelalte!!Eu am confectionat-o, ma mir si eu de ce mi-a iesit! Vineri am facut-o, fii-mea cu febra, eu cu nivelul creatiei la maxim....d'aia ma mir

Gata, va pup din mers, fug la treaba, ca dupa atatea sarbatori se cam vede prin casa pauza asta!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Crix.. ce haiaoasa esti.... mi-a placut cum ai povestit... mercic de oferta...

Am aflat... la serbarea abecedarului vor primii toti copii diplome, dar nu se vor nominaliza premii ca sa nu creeze discutii intre copii... mai bine asa...

Eu tot pe baricade... intru cand si cand sa va citesc...



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:




miha, ce festivitate atipica! mie una nu mi-ar tihni sa nu pot lua parte, dar pana la urma conteaza sa se simta copiii bine.




initial,eu ma agitam,ce fac maine cu Mihai(la 2 se intalnesc si pleaca catre Eforie),ca exact la ora aia,el doarme...paul doarme si el ca intra in tura de noapte...deja ma pregateam sa vb cu Gabi(terapeuta lui Mihai),sa stea maine toata ziua la noi...
Andreea,imi zice...dar de ce te agiti?parintii nu vin,sa ne simtim si noi bine.....cu alte cuvinte am fi fost in plus!deh,copiii din ziua de azi...

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larisel spune:

Wow ce de rochitze vaporoase sau lungi de regine, coronitze de flori sau aurite, pelerine diverse... wow... nu-mi revin... ce de serbari care mai de care mai shmekere... Asta ma asteapta si pe mine?
Felicitari mamicilor! Si mai ales felicitari si vacantza placuta copiilor!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

'neatza!
Daca sunt asa de matinala va las si /.

La multi ani Sinziana!

Felicitari copiilor pentru incheierea anului scolar, multa bafta si rabdare (parintilor ) absolventilor (mari si mici ).
Am vazut poze cu regi, regine, copii in natura, la banchet etc, le doresc tuturor sanatate si multe realizari.

Noi am avut ieri serbare la Alex si saptamana trecuta la Teo - lectie deschisa, am pus poze de la Alex, de la Teo astept de la parintii colegilor.

Le doresc copiilor vacanta placuta si sa aiba parte de muuulta distractie. Celor mari le doresc bafta la examene.

***************************************
Puii nostrii speciali: Mihaita, Bogdan, Ionut Minoiu, David, Bibi
***************************



1 , 2, 3
Eu, Alexandra -Elena & Teodora Lucia




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Neata fetele...
Cami ce fete frumi ai si tu... eu chiar ma inspir din costumatiile voastre de serbare...
Miha... eu zic ca ai fata mare si merge sa aiba si ea intimitatea unei serbari cu clasa,nu? Sa dea Domnu sa aiba un anturaj constructiv si sa dormi tu linistita.

Eu am o zi tare agitata azi si colac peste pupaza m-am trezit cu ochiu drept umflat si vanat... nu am globul ocular rosu sau semn de infectie, pur si simplu pleoapa superioara e umflata si vanata in curbura ochiului... oare sa fie de la curent? arat chiar minunat de iesit in lume azi... nici nu m-ar crede careva ca s-a umflat asa peste noapte...
Tineti pumnii sa vina azi sa ne traga si noua lumina pls... si daca se poate pana in ora 17 ca la 18 avem serbare cu Mony... Oare cer prea mult?

Va pup si poate mai reusesc azi sa mai intru s ava citesc... desi sunteti cam scumpe la vedere...



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Ce fac inimoasele?

007, ai fata mare, gata..strange cocosei de aur ptr zestre

Cami, superbe domnisoarele

georgi, succes la racordat

Noi, adik COPILU' a facut un show fantastic de dimineatza.Motivul: nu vrea sa stea acasa, vrea la gradinitza.Dupa ce am vb cu el zile intregi, i-am explicat ca vien vacantza, ce inseamna, bla,bla, bla si el parea ca intelege, dimineatza stupoare..urlete la greu, da' urlete, cu suspine, voma, ceea ce el nu a facut niciodata, adik nu a urlat in asa hal
plangea, suspina si zicea: ce ma fac eu acasa cu baba asta uricioasa vreau la copii mei.
ufff, si "baba aia uricioasa" il plimba peste tot, azi au fost la Cazinoul din Cta si Acvariu, ii face toate poftele si il iubeste enorm.
La ora 13.00 cand am vb cu el, ii trceuse, o iubea pe bunica-sa.stiam ca asa se va intampla dar dimineatza m-a scos din ritm.


aseara am fost la plaja, adik ajuns pe plaja la 18.30, plekat de pe plaja la 21.15.super frumos, marea atat d e linistita si calda- ziceau baietii mei, copilul a dormit extraordinar, la un moment dat tasu' ma intreba daca mai respira

io la birou, cu capul in hartii, in proceduri si nebunie totala.


pup.

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

ce mai fac eu

Bibi
David
Bogdan
Mihaita
Ionut






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Salutare si de la noi.
Miha,ai fata mare de acum,ce sa faci..

Georgi,succes la racordat si toate cele pt casa.

Lulu,saracul Luca..daca lui ii place mai mult la copii.O sa se obisnuiasca si acasa,desi cred ca pt el e mai fain la gradi,decat cu un adult,chit ca-i face toate poftele si-l plimba peste tot.

In rest,am vazut poze,aici,pe fb,tare frumoase,copii sunt frumosi foc.

Crix,wow,nu stiam ca tu ai facut costumatia,mi-a placut tare mult,Bravo,felicitari.

O zi minunata va dorim.

POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Poti ajuta si tu!Bazar umanitar pt David si alti copilasi speciali!.

Mergi la inceput