Strumfi iul-aug 2011!SANATATE RAMON&ALINUFF!! (61)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

Roxybarbu, daca vine bebe este foarte emotionant!!! Parca mai ieri imi amintesc cum anuntai la aspirante ca esti si acum?? Wow ce mai trece timpul. Tin si eu minte cum la inceput eram disperata sa treaca saptamanile mai repede sa trecem de perioada critica si acum, parca as vrea sa le mai opresc un pic macar. Dar si eu nu mai pot de nerabdare pe de o parte sa mi vad

MHegarty
TestPozitiv

Cu ajutorul bunului Dumnezeu, sunt 34+ cu Imogen Tara

13saptamani si 2 zile
Sfintii Arhangheli Mihail si Gavril ne vor proteja pe tot parcursul acestor minunate clipe in burtica la mami.

AMR 38 ZILE!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxybarbu



Mihahegarti, MULTI ANI INAINTE alaturi de sotul tau, sa va bucurati unul de celalalt si de bebelusa voastra!!!

Traieste, Iubeste, Daruieste...
sunt cea mai fericita cu o ( Alexia Carla) de 37+
DPN 04.07.2011


Iubita multumesc mult! Si voua la fel!! Multi

MHegarty
TestPozitiv

Cu ajutorul bunului Dumnezeu, sunt 34+ cu Imogen Tara

13saptamani si 2 zile
Sfintii Arhangheli Mihail si Gavril ne vor proteja pe tot parcursul acestor minunate clipe in burtica la mami.

AMR 38 ZILE!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxybarbu spune:

Mihahegarty eu am trecut la faza in care deabea astept sa inceapa travaliul, parca nu mai am rabdare. Vreau sa-mi tin fetita in brate ,sa vad ca este sanatoasa..................

Traieste, Iubeste, Daruieste...
sunt cea mai fericita cu o ( Alexia Carla) de 37+
DPN 04.07.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxybarbu

Mihahegarty eu am trecut la faza in care deabea astept sa inceapa travaliul, parca nu mai am rabdare. Vreau sa-mi tin fetita in brate ,sa vad ca este sanatoasa..................

Traieste, Iubeste, Daruieste...
sunt cea mai fericita cu o ( Alexia Carla) de 37+
DPN 04.07.2011


Te inteleg perfect Roxi. Cred ca e si foarte greu sa mai duci greutatea bebelui. Si eu uneori am nevoie ca sotul sa ma traga de pe pat, caci daca incerc sa ma scol singura ma doare osul pubian. Si eu vreau s o vad, s o strang in brate, sa vad ca e sanatoasa, offffffffff!!!!!!!!!

MHegarty
TestPozitiv

Cu ajutorul bunului Dumnezeu, sunt 34+ cu Imogen Tara

13saptamani si 2 zile
Sfintii Arhangheli Mihail si Gavril ne vor proteja pe tot parcursul acestor minunate clipe in burtica la mami.

AMR 38 ZILE!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaemi spune:

Babyblue...sincer nici nu stiu ce sa-ti spun. Ma bucur mult ca ai venit acasa si sper sa te simti din ce in ce mai bine....imi cer scuze, dar la vorbe...sunt varza . Sunt cu tot sufletul alaturi de tine!

Alina Curaj! Totul o sa fie bine ! Ai sa vezi !

Florina, Veronica, Cereline ce putin mai aveti! ... De fapt nici eu nu mai am prea mult!

Robrta ai grija de tine!... si eu cred ca este dopul !

...in rest nu mai retin...

Si eu ma simt cam rau. Azi noapte nu am inchis un ochi, pana pe la 6 dimineata. Am avut contractii neregulate toata noaptea, bebe a fost extrem de agitat.

Pana la urma m-am ridicat si am inceput sa plang...de dureri de nesomn, de de toate.
Acum mi-e greata, taaare , plus ca inca mai am ceva contractii; bine macar ca nu mai este asa de cald, sa nu mai sufar si din cauza asta

Lissa nici eu nu am vazut poza!

Acum va las si va pup pe toate, fara nici o exceptie. ma duc ca ma mustruluieste sotul ca stau pe scaun la calculator si sa nu-i fac rau lui bebe...si mie bineinteles





Anamaria & Filip (06.03.2007) & Anastasia (03.08.2008) & 36+

Dragostea [...] toate le sufera, toate le crede, toate le nadajduieste, toate le rabda.
Dragostea nu cade niciodata...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Babylicious spune:

Miha, multi ani fericiti impreuna, cu copiii si nepotii langa voi!!
Laura si tie sa iti traiasca sora!
Ana, imi pare rau ca nu poti dormi, ai incercat no spa? vb cu medicul tau...ma gandesc ca nu e bine sa stai asha...
Roxy, rabdare, ca vine frumusetea!


Oana 34+ cu Eliza Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlyMih spune:

Buna seara burticute

Noi am fost un pic ocupati pt ca astazi am implinit 1 anisor de la casatorie si am sarbatorit un pic
Ramona ma bucur ca esti acasa nu mi vine sa cred prin cate ai trecut
Noi maine mergem la control..abia astept nu am mai fost de la 28 sapt
In rest dureri de spate non stop...arsuri GROAZNICE ce nu trec deloc si au inceput si niste dureri ca de ciclu...bebe se misca non stop e foarte activ nu stiu acum o fi de bine sau de rauam sa vad maine la doc
Va pup pe toate

HAI ALINAAA

34+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

Citat:
citat din mesajul lui Babylicious

Miha, multi ani fericiti impreuna, cu copiii si nepotii langa voi!!
Laura si tie sa iti traiasca sora!
Ana, imi pare rau ca nu poti dormi, ai incercat no spa? vb cu medicul tau...ma gandesc ca nu e bine sa stai asha...
Roxy, rabdare, ca vine frumusetea!


Oana 34+ cu Eliza Maria



Babylicious

MHegarty
TestPozitiv

Cu ajutorul bunului Dumnezeu, sunt 34+ cu Imogen Tara

13saptamani si 2 zile
Sfintii Arhangheli Mihail si Gavril ne vor proteja pe tot parcursul acestor minunate clipe in burtica la mami.

AMR 38 ZILE!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

AlyMih felicitari pentru anisor!! Tu sarbatoresti pe 12 iunie, eu pe 13 iunie (eu fac doi anishori maine). Super!!! De tinut minte!!!

MHegarty
TestPozitiv

Cu ajutorul bunului Dumnezeu, sunt 34+ cu Imogen Tara

13saptamani si 2 zile
Sfintii Arhangheli Mihail si Gavril ne vor proteja pe tot parcursul acestor minunate clipe in burtica la mami.

AMR 38 ZILE!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxybarbu spune:

AliMih LA MULTI ANI INAINTE !!!!!!

Traieste, Iubeste, Daruieste...
sunt cea mai fericita cu o ( Alexia Carla) de 37+
DPN 04.07.2011

Mergi la inceput